×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!Vai gribi apmeklēt "Balttour 2018"  - ​ 25.starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu, kas notiks no 2. līdz 4.februārim Ķīpsalā un kurā mēs piedāvāsim labākos tūrisma un atpūtas piedāvājumus​? Gribi tikt pie lielākām atlaidēm un izdevīgākām cenām? Gribi atrast ilgi kāroto ceļojumu vai rezervēt atpūtu savā iecienītākā un jau pierastā kūrortā vai arī izvēlēties kaut ko pilnīgi jauno un negaidīto?

 

​Tad esi mūsu Facebook lapas sekotajās, aizpildi anketu un saņem ielūgumus uz pasākumu​!​

1.februārī mēs izlozēsim 4 ielūgumu komplektus, katrs divām personām. 

 

​Visi, kas aizpildīs anketu, automātiski kļūst par dalībniekiem arī lielajai Atlantic Travel loterijai, kurā tiks izlozēts ceļojums uz saulaino Turciju - atpūta lieliskā Mukarnas Resort and Spa 5* viesnīcā.

Mukarnas Resort and Spa 5* aicina Jūs un Jūsu ģimeni pavadīt neaizmirstamu atpūtu, kas katru dienu ir piepildīta ar jauniem iespaidiem, izklaidi un augstu apkalpošanas līmeni. Viesnīca it iedvesmota ar brīnišķīgo Seldžukas arhitektūru, piepildīta ar Vidusjūras gaisu un pārdomāta līdz pēdējai detaļai. Izklaidējošās aktivitātes visu dienu, rotaļu laukumi, baseini āra un telpās, spa centrs un daudz kas cits interesants! Jūs negribēsiet, lai šī atpūta beigtos!

Novēlam visiem veiksmi  izlozēs un neaizmirstamus, pozitīvo emociju bagātus braucienus!

* vēlos saņemt jaunumus no Atlantic Travel uz savu e-pastu