×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

ČEHIJA un Nirnberga

Čehija
cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV, RU

Maršruts

Prāga, Muzikālās strūklakas, Karlovi vari, Nirnberga

Apraksts

1. diena.
6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena.
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Čehiju. Ierašanās Prāgā. Prāgas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā piedāvāsim Jums apskatīt tās ievēro­jamākās vietas. Strahovas klos­teris, Loretas svētvieta, Prā­gas pils ar Zelta ieliņu, Sv.Vita katedrāle un Sv.Jura bazilika, Valdšteina pils dārzs, kur pastaigājas pāvi, “Prāgas Venēcija” ar ka­nāliem un ūdensdzirnavām, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūru grupām (neaizmir­stiet tur iedomā­ties vēlēšanos), Prāgas Vecpilsēta, Sta­ro­mest­skas laukums, Rātsnama pulk­­ste­nis ar kustī­ga­jām figūrām (Orloj), Vac­la­va laukums. Iekārtošanās vies­nīcā.
Brīvais laiks. Pēc ekskursijas (pēc vēlēšanās) piedāvājam izbaudīt Prāgas skatus romantiska braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi, ar bagātīgi klātu „zviedru galdu". Vai patstāvīgi var doties vakariņot uz kādu Prāgas krodziņu,kur Jūs varēsiet nobaudīt čehu nacionālo virtuvi un uz vietas brūvētu alu. : “Novo­mests­kij Pivovar”, kur ap­vie­nota alus darītava un 10 dažādu laikmetu interjera zāles vai plaši pazīs­tamo čehu restorānu “U Fleku”, vai arī Šveika kro­dziņu “U Kaliha”. Vakarā piedāvājam noska­tīties slaveno Muzikālo strūklaku izrādi.
Nakts viesnīcā Prāgā.

3. diena.
Brokastis viesnīcā. Pēc vēlēšanas izbraukums uz Nirnbergu . Šī diena tiks veltīta, lai iepazītos ar visskaistāko Vācijas pilsētu. Apskates ekskursija pa Nirnbergu. Nirnberga ir visvāciskākā no visām Vācijas pilsētām, greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku, rotaļlietu, un piparkūku pilsēta. Ekskursijas laikā pa pilsētu jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru, redzēsiet unikālus pieminekļus: sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās izpildīsies. Brīvais laiks. Brīvo laiku var pavadīt Nirnbergas tirdzniecības ieliņās, kur atrodami visdažādākie suvenīri un rotaļlietas, vai arī mazos, omulīgos restorāniņos varēsiet nobaudīt vācu slaveno sarkano vai kūpināto alu ar dūmu garšu Rauchbier un baltos Bavārijas cīsiņus Bratwurst.
Atgriešanās Prāgā.
Tiem,kas vēlas palikt Prāgā,iesakām patstāvīgi apmeklēt:
Vaska figūru muzeju, rotaļlietu muzeju, Luna­par­ku. Aizraujošs panorāmas skats uz pilsētu pa­veras no 60 metru augstā Petršinas torņa (Prāgas “Eifeļa tornis”).
vienu no skaistākajām Čehu gal­vaspilsētas vasaras rezidencēm Trojas pili. Tai blakus atrodas zooloģis­kais dārzs (viens no lielākajiem Eiropā) Netālu ir arī tro­piskā oranžērija ar augiem no visas pa­saules.
Pastaigu pa pilsētu varat papildināt ar iepirk­šanos tirdzniecības centros “Kot­va”, “Krone”, “Tesko” u.c.
Klasiskās mūzikas cienītāji var izvēlēties koncertus Prāgas katedrā­lēs, bet aktīvās atpūtas cienītāji varēs apmeklēt dis­ko klubus “Lavka”, “Karlove Lazne” vai ci­tus. Nakts viesnīcā Prāgā.

4. diena.
Brokastis viesnīcā.
Izbraukšana uz Karlovi Variem. Pa ceļam Krušovices apmeklē­jums, kur var iegādāties vienu no garšīgākajām un populārākajām čehu alus šķirnēm. Alusdarī­tava šeit pastāv jau kopš 16.gs.
Kūrorts Karlovi Vari pa­zīs­­tams ar 12 kar­sta­jiem ārstniecisku minerāl­ūdeņu avotiem, dau­dzām atpūtas un izklaides iespē­jām, kalnaino apkārtni un izcilu arhitektū­ru. Jūs varēsiet nobaudīt Karlovi Vari garšīgās vafeles un “13. avotu” – liķieri “Beherovka”. Brī­vajā laikā iespējams apmeklēt “Beherovkas” mu­ze­­ju, kur piedāvā arī degustācijas. Iesakām ar funi­kuleri uzbraukt Draudzības kalnā un ap­ska­tīt pilsētas panorāmu un apkārtējos kalnus no Diānas skatu torņa vai izpeldēties ba­seinā . Iespēja iegādāties čehu por­celāna un kristāla traukus. Atgriešanās Prāgā.
Došanās mājup­ceļā. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

5. diena.
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī pro­grammā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.

Brauciena cenā ietilpst:
  • komfortabls autobuss (WC, video, kondicio­nieris) maršruta Rīga- Prāga un Prāga-Rīga
  • ceļu nodokļi
  • 2 naktis *** viesnīcā Prāgā, divvietīgos numuros ar visām ērtībām (TV, WC, duša, )
  • 2 naktis *** viesnīcās Polijā
  • brokastis viesnīcās
  • grupas vadītāja pakalpojumi


Papildus izdevumi:
  • veselības apdrošināšana - 5 € (līdz 65g.), 10 € (+65.G )
  • izbraukuma ekskursija Nirnberga - 35 €
  • Izbraukuma eksk. Uz Karlovi Vari - 30 €
  • apskates ekskursija Prāgā - 20 €

*ekskursijas ar vietējiem gidiem notiek krievu valodā
*Jūsu ērtībai - visas ekskursijas notiek ar austiņiem
*Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk . - 30 %

IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.
*Atlaides nesummējas.
*Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!