×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Prāga - Karlovi Vari - Drēzdene

Čehija
dec. 2018
cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV, RU

Maršruts

Prāga - Muzikālās strūklakas - Karlovi Vari - Drēzdene, Meisene

Apraksts

1. diena.
6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena .
Brokastis viesnīcā.izbraukšana uz Čehiju.Ierašanās PRĀGĀ.
Prāgas apskates ekskursijā vietējā gida pavadībā piedāvāsim Jums apskatīt tās ievērojamākās vietas.Strahovas klosteris , Loretas svētvieta, Prāgas pils ar Zelta ieliņu, Sv.Vita katedrāle un Sv.Jura bazilika, Valdšteina pils dārzs, kur pastaigājas pāvi , "Prāgas Venēcija" ar kanāliem un ūdensdzirnavām, Kārļa tilts ar unikālajām 30 skulptūru grupām (neaizmirstiet tur iedomāties vēlēšanos), Prāgas Vecpilsēta , Staromestskas laukums,Rātsnama pulkstenis ar kustīgajām figūrām (Orloj), Vaclava laukums. Iekārtošanās viesnīcā.
Brīvais laiks.Pēc ekskursijas (pēc vēlēšanās)piedāvājam izbaudīt Prāgas skatus romantiska braucienā ar kruīza kuģīti pa Vltavas upi,ar bagātīgi klātu "zviedru galdu" . Vai patstāvīgi var doties vakariņot uz kādu Prāgas krodziņu ,kur Jūs varēsiet nobaudīt čehu nacioanālo virtuvi un uz vietas brūvētu alu: "Novomestskij Pivovar", kur apvienota alus darītava 10 dažādu laikmetu interjera zāles vai plaši pazīstamo čehu restorānu " U Fleku" , vai arī Šveika Krodziņu " U Kaliha". Vakarā piedāvājam noskatīties Muzikālo strūklaku izrādi. Nakts viesnīcā Prāgā .

3. diena.
Brokastis viesnīcā. Šodien Jūs redzēsiet divas gleznainas Saksijas pilsētas: Meiseni un Drēzdeni.
Tūkstošgadīgo Meiseni uzskata par Saksijas šūpuli un senu Saksijas valdnieku rezidenci. Meisenes simbols – Albrehtsburgas pils ar Meisenes gotiskā stilā celto dievnamu lepni slejas virs Burgbergas kalna. Albrehta pilī alķīmiķis Johans Frīdrihs Betgers, pēc karaļa Augusta pavēles, sāka ražot Eiropā pirmo balto porcelānu – „Balto zeltu”. Kopš tā laika Meisenes dzīve cieši saistīta ar porcelānu. Apburošā Meisene piedāvā saviem viesiem vēl daudz vairāk – īstu viduslaiku pasaku. Pilsētas vecajā daļā Jūs atklāsit romantiskas šķērsieliņas un idilliskus laukumus, bagātīgi izgreznotas mājas gotikas un renesanses stilā. Meisenes dievnams ar tā raksturīgajiem torņiem ir Meisenes arhitektūras pērle. DRĒZDENE – ‘Vācijas mākslas galvaspilsēta’ jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitāmiem izciliem mākslas darbiem. Kādreizējā Saksijas valdnieku rezidence lepojas ar varenām celtnēm – Pili - rezidence, kuru grezno mozaīka “Karaļu gājiens”, Albertinums, katoļu galma baznīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zemper-opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas gleznu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu “Siksta dievmāte”, Ieroču palāta, Muzejs dārgumu krātuve “Zaļās velves”, kuras visslavenākais eksponāts ir Zelta kafijas servīze un kompozīcija “Lielā Mogola galms Deli”, ko sastāda 137 ar krāsainu emalju apgleznotas zelta figūras un ir izrotāta ar vairāk nekā 5000 briljantiem, rubīniem, smaragdiem un pērlēm. Atgriešanās Prāgā.

Tiem,kas vēlas palikt Prāgā,iesakām patstāvīgi apmeklēt:
* Vaska figūru muzeju, rotaļlietu muzeju, Lunaparku. Aizraujošs panorāmas skats uz pilsētu paveras no 60 metru augstā Petršinas torņa (Prāgas “Eifeļa tornis”).
* Vienu no skaistākajām Čehu galvaspilsētas vasaras rezidencēm Trojas pili. Tai blakus atrodas zooloģiskais dārzs (viens no lielākajiem Eiropā) . Netālu ir arī tropiskā oranžērija ar augiem no visas pasaules.
Pastaigu pa pilsētu varat papildināt ar iepirkšanos tirdzniecības centros “Kotva”, “Krone”, “Tesko” u.c.
Klasiskās mūzikas cienītāji var izvēlēties koncertus Prāgas katedrālēs, bet aktīvās atpūtas cienītāji varēs apmeklēt disko klubus “Lavka”, “Karlove Lazne” vai citus. Nakts viesnīcā Prāgā.

4 . diena.
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Karlovi Variem.
Pa ceļam Krušovices apmeklējums, kur var iegādāties vienu no garšīgākajām un populārākajām čehu alus šķirnēm. Alusdarītava šeit pastāv jau kopš 16.gs.
Kūrorts KARLOVI VARI pazīstams ar 12 karstajiem ārstniecisku minerālūdeņu avotiem, daudzām atpūtas un izklaides iespējām, kalnaino apkārtni un izcilu arhitektūru. Jūs varēsiet nobaudīt Karlovi Vari garšīgās vafeles un “13. avotu” – liķieri “Beherovka”. Brīvajā laikā iespējams apmeklēt “Beherovkas” muzeju, kur piedāvā arī degustācijas. Iesakām ar funikuleri uzbraukt Draudzības kalnā un apskatīt pilsētas panorāmu un apkārtējos kalnus no Diānas skatu torņa vai izpeldēties baseinā . Iespēja iegādāties čehu porcelāna un kristāla traukus. Atgriešanās Prāgā.
Došanās mājup ceļā. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

5. diena.
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.

Brauciena cenā ietilpst:
  • komfortabls autobuss (WC, video, kondicionētājs) maršruta Rīga- Prāga un Prāga-Rīga
  • ceļu nodokļi
  • 2 naktis *** viesnīcā Prāgā,  divvietīgos numuros ar visām ērtībām (TV, WC, duša)
  • 2 naktis *** viesnīcās Polijā
  • brokastis viesnīcās
  • grupas vadītāja pakalpojumi


Papildus izdevumi:
  • veselības apdrošināšana - 5 € līdz 65.g.v./ 10 € no 65-70 g.v.
  • izbraukuma ekskursija Drēzdeni /Meisene - 35 €
  • izbraukuma eksk. uz Karlovi Vari – 30 €
  • apskates ekskursija Prāgā - 20 €


* ekskursijas ar vietējiem gidiem notiek krievu valodā .
*Jūsu ērtībai -visas ekskursijas notiek ar austiņiem.
*Bērniem līdz 12.g.v. - atlaide 30 % par ekskursijam.

IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
22.12.2018
22.12.2018
1 d. 139 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!