×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Prāga-Nirnberga- Karlovi Vari- Drēzdene. Ziemassvētki.

Čehija
dec. 2018
cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV, RU

Maršruts

Prāga - Nirnberg - Karlovi Vari - ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS - Drēzden

Apraksts

1. diena.
6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena.
Brokastis viesnīcā un izbraukšana uz Čehiju.Pusdienlaikā ierašanās Prāgā.
Apskates ekskursija pa seno Prāgu gida pavadībā. Jums būs iespēja apskatīt tādas ievērojamas kultūrasvietas kā: Stragovskas klosteri, Lorettu – svēto čehu dārgumu, Prāgas pili, Zelta ieliņu, Sv. Vitta katedrāli, Sv. Georgija baziliku, Kārļa tiltu ar tā unikālajām 30 skulptūrām, Vecpilsētu, Staromestskas laukumu, Orloja pulksteni, Vaclavas laukumu. Iekārtošanās *** viesnīcā. Vakarā - brīvais laiks Prāgā. Iesakām apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu Prāgas centrā Vaclava laukumā. Kā arī iesakām Jums apmeklēt plaši pazīstamo čehu restorānu “U Fleku”, vai arī “Šveika” krodziņu “U Kaliha”.

3. diena.
Brokastis viesnīcā. Pēc vēlēšanas izbraukums uz Nirnbergu .
Šī diena tiks veltīta, lai iepazītos ar visskaistāko Vācijas pilsētu. Apskates ekskursija pa Nirnbergu.Nirnberga ir visvāciskākā no visām Vācijas pilsētām, greznu gotisko baznīcu, apburošu strūklaku, rotaļlietu, un piparkūku pilsēta.
Ekskursijas laikā pa pilsētu jūs iepazīsieties ar tās vēsturi un arhitektūru, redzēsiet unikālus pieminekļus: sv. Lorenca katedrāli, Veco Rātsnamu, sv. Sēbalda katedrāli, svētās Dievmātes baznīcu ar dejojošajiem cilvēciņiem, A. Dīrera māju muzeju, Kaizenburgas pili, no kuras atklājas lieliska pilsētas panorāma, bet pie Skaistās strūklakas jūs pat varēsiet pieskarties zelta gredzenam, un jūsu vēlēšanās izpildīsies. Brīvais laiks. Brīvo laiku var pavadīt Nirnbergas tirdzniecības ieliņās, kur atrodami visdažādākie suvenīri un rotaļlietas, vai arī mazos, omulīgos restorāniņos varēsiet nobaudīt vācu slaveno sarkano vai kūpināto alu ar dūmu garšu Rauchbier un baltos Bavārijas cīsiņus Bratwurst. Nirnberga Ziemassvētku tirdziņš, ko šeit sauc par Kristus bērna tirdziņu, ir pats pazīstamākais Vācijā. Tas pastāv jau kopš 1628.gada - eglīšu rotājumi, rotaļlietas, dāvanas, saldumi... Atgriešānas Prāgā. Nakts viesnīcā.

4.diena.
Brokastis un izbraukšana no viesnīcas uz kūrorta pilsētu Karlovi Vari. Karlovi Vari ir pazīstama ar savu arhitektūru, 12 karstajiem avotiem, ārstnieciskajiem minerālūdeņiem. Jūs varēsiet nobaudīt garšīgās Karlovi Vari vafeles un 13. avotu – liķieri “Beherovka”. Iesakām Jums ar pacēlāju uzbraukt “Draudzības kalnā”, un apskatīt pilsētas panorāmu no Diānas skatu torņa vai apmeklēt baseinu (baseina darba laiks svētku dienās tiks precizēts). Brīvajā laikā iespējams apmeklēt muzeju "Beherovka”, kurā varēsiet degustēt trīs liķiera šķirnes. Atgriešanās Prāgā.
Vakarā ZIEMASSVĒTKU VAKARIŅAS Prāgas centra restorānā - “Novomestskij Pivovar”. Šajā ēkā ir apvienota alus darītava un 10 dažādu laikmetu interjera zāles. Jūs varēsiet nobaudīt čehu nacionālo virtuvi un pašgatavotu alu. (par papildus samaksu 28 EUR). Pēc vakariņām 24.00 - Ziemassvētku mise vienā no Prāgas katedrālēm centrā. Nakts viesnīcā Prāgā.

5. diena.
Brokastis viesnīcā. Viesnīcas numuru atbrīvošana.Brauciens uz Drēzdeni.
Drēzdene – ‘Vācijas mākslas galvaspilsēta’ jūsu uzmanībai piedāvās daudzus slavenus muzejus ar neskaitā­miem izciliem mākslas darbiem. Kād­reizējā Saksijas valdnieku rezidence lepojas ar varenām celtnēm – Pili-rezidence, kuru grezno mozaīka “Karaļu gājiens”, Albertinums, katoļu galma baz­nīca, atjaunotā Frauenkirhe un slavenā Zem­per-opera. Drēzdenes Cvingerī atrodas glez­nu galerija ar pazīstamo Rafaela gleznu “Sik­sta dievmāte”, Ieroču palāta, Muzejs-dār­gumu krā­tuve “Zaļās velves”, kuras visslave­nākais eks­po­nāts ir Zelta kafijas servīze un kompozīcija “Lielā Mogola galms Deli”, ko sastāda 137 ar krāsainu emalju apgleznotas zelta figūras un ir izrotāta ar vairāk nekā 5000 bril­jantiem, rubī­niem, smaragdiem un pērlēm. Došanās mājup­ceļā. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

6. diena.
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī pro­grammā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.

Brauciena cenā ietilpst:
 • komfortabls autobuss (WC, video, kondicio­nieris, karsts ūdens, tēja, kafija)
 • ceļu nodokļi
 • 3 naktis *** viesnīcā Prāgā , divvietīgos numuros ar visām ērtībām (TV, WC, duša, telefons)
 • 2 naktis *** viesnīcās Polijā
 • brokastis viesnīcās
 • grupas vadītāja pakalpojumi


Papildus izdevumi:
 • veselības apdrošināšana - 6 EUR
 • Ziemassvetku vakariņas Prāgā 28 €

Ekskursijas 
 • izbr. ekskursija Nirnbergā - 35 euro (min.25 cilv.)
 • apskates ekskursija Drēzdeni - 15 euro
 • izbraukuma eksk. uz Karlovi Vari - 25 euro (min.25 cilv.)
 • apskates ekskursija Prāgā - 20 euro
*ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā

Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk .- 30 %
IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.
Atlaides nesummējas.
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
21.12.2018
26.12.2018
6 d. 165 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!