×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

ASV austrumu krasts un Ņujorka

ASV
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Ņujorka – Springfīlda – Bostona – Buffalo – Niagāras ūdenskritums – Vašingtona – Filadelfija – Ņujorka

Apraksts

1. DIENA, CETURTDIENA, 20.09. RĪGA – HELSINKI – ŅUJORKA

Pulcēšanās lidostā ap 09:00, lidojums 11:05  Rīga – Helsinki, turpinājumā 14:10 lidojums uz Ņujorku, ap 15:50 ierašanās Ņujorkā, transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Ņujorkā.

2. DIENA, PIEKTDIENA, 21.09. ŅUJORKA

No rīta pēc brokastīm dosimies iepazīt Manhetenu, kas ir Ņujorkas sirds un viens no pasaules nozīmīgākajiem biznesa un atpūtas centriem. Ekskursijas laikā apskatīsim galvenos Manhetenas objektus. Pēc pusdienu pārtraukuma dosimies uz Manhetenas dienvidu daļu un ar kuģi pārbrauksim uz pasaules slaveno Brīvības statuju, kas izvietota uz salas netālu no Manhetenas. Nakts viesnīcā Ņujorkā.

3. DIENA, SESTDIENA, 22.09. ŅUJORKA

Turpināsim iepazīt Ņujorku, izstaigājot Manhetenas centrālo daļu, kurā atrodas 5. Avēnija, pasaules slavenā Madisson Square garden arēna, arī slavenais Time Square un plašais Centrālparks. Nakts viesnīcā Ņujorkā.

4. DIENA, SVĒTDIENA, 23.09. ŅUJORKA – HUDSONA – BERKŠĪRA – SPRĪNGFILDA

Šodienas programmā paredzēts garāks pārbrauciens, ceļosim caur Hudsonas upes ieleju gar Berkšīras kalniem līdz šķērsosim Masačūsetsas štata robežu. Pa ceļam uz Sprīngfildu apmeklēsim mākslas muzeju, kurā atrodas 20. gadsimta ASV slavenākā mākslinieka lielākā kolekcija. Ierašanās Springfīldā, kas atrodas pie Connecticult upes. Nakts viesnīcā Sprīngfildā.

5. DIENA, PIRMDIENA, 24.09. SPRĪNGFILDA – BOSTONA

Pēc brokastīm ceļosim uz Masačūsetsas galvaspilsētu Bostonu. Dienas ekskursija pa Bostonu, kuras laikā apmeklēsim pilsētas nozīmīgākās vietas kā slaveno Hārvardas universitātes teritoriju, arī “Neatkarības ceļu” kas ir aptuveni 4 km garš ceļš, kas ved gar nozīmīgākajiem Bostonas pilsētas apskates objektiem. Pēc tā apmeklēsim Masačūsetsas štata kapitolija ēku. Nakts viesnīcā Bostonā.

6. DIENA, OTRDIENA, 25.09. BOSTONA – BUFFALO – NIAGĀRAS ŪDENSKRITUMS – BUFFALO

Pēc brokastīm brauksim uz Bostonas Logana lidostu un pārlidosim uz Buffalo. Pēc ielidošanas tiksimies ar vietējo gidu un brauksim uz aptuveni stundas attālumā esošo pasaules slaveno Niagāras ūdenskritumu. Ierodoties pie ASV un Kanādas robežas, kur atrodas ūdenskritums, pa ceļam vairākkārt apstāsimies, lai redzētu skatus uz šo ūdenskritumu. Izbaudīsim arī braucienu ar kuģi, kas ļaus redzēt Niagāru arī no tā apakšas. Atgriešanās Buffalo pilsētā un nakts viesnīcā Buffalo.  

7. DIENA, TREŠDIENA, 26.09. BUFFALO – VAŠINGTONA

Pēc brokastīm brauksim uz Buffalo lidostu un lidosim uz ASV galvaspilsētu – Vašingtonu. Pēc ielidošanas dosimies apskatīt pilsētu, sāksim ar Amerikas Savienoto Valstu Kapitoliju, kas ir ASV Kongresa un ASV likumdevēju sanāksmes vieta. Kā arī Balto Namu – ASV prezidenta administrāciju, kur šobrīd saimnieko Donalds Tramps. Pēc tā apmeklēsim vēl vairākas Vašingtonai pazīstamas vietas kā Lafayette skvēru. Nakts viesnīcā Vašingtonā.

8. DIENA, CETURTDIENA, 27.09. VAŠINGTONA

Dienu pavadīsim Vašingtonā un apmeklēsim Smitsona institūtu, kas ir izglītības un pētniecības institūts, kurā atrodas vairāki muzeji un pat zooloģiskais dārzs. Vietām šis institūts tiek saukts par pasaules lielāko muzeju. Dienas garumā būs iespēja apmeklēt vairākus no šiem muzejiem un ekspozīcijām, kas apvieno ASV vēsturi, mūsdienu mākslu un pat gaisa/kosmosa muzeju. Tiem, kuri vēlās, var pavadīt visu vai daļu dienas, pastaigājoties pa Vašingtonu. Nakts viesnīcā Vašingtonā. 

9. DIENA, PIEKTDIENA, 28.09. VAŠINGTONA – FILADELFIJA – ŅUJORKA

Pēc brokastīm dosimies ceļā, šķērsojot Maryland, Delaware un Pensilvānijas štatus, uz Filadelfiju. Ap pusdienas laiku ierašanās pilsētā un dažu stundu ekskursija pa pilsētu, kuras laikā apmeklēsim Neatkarības laukumu, redzēsim Brīvības zvanu, kas ir viens no Amerikas Savienoto Valstu cīņas par neatkarību simboliem, tas ir vairāk kā 250 gadus sens. Pēc pusdienu pārtraukuma un Filadelfijas apskates, turpināsim ceļu uz Ņūdžersiju un vakarā ieradīsimies Manhetenā, vietā, kur uzsākām ceļojumu. Nakts viesnīcā Ņujorkā.

10. DIENA, SESTDIENA, 29.09. ŅUJORKA – HELSINKI – RĪGA

Brīvs rīts Ņujorkā. Iespēja iegādāties kādu suvenīru vai pastaigāt pa šo milzīgo pilsētu. Ap 15:00 brauciens uz lidostu, 17:40 lidojums Ņujorka – Helsinki, nakts lidmašīnā.

11. DIENA, SVĒTDIENA, 30.09. HELSINKI – RĪGA

No rīta ierašanās Helsinkos, turpinājumā reiss uz Rīgu, ap 10:40 ierašanās Rīgā.CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • lidojuma biļetes Rīga – Ņujorka – Rīga;
 • iekšējie lidojumi Bostona – Buffalo un Buffalo – Vašingtona;
 •  transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 •  naktsmītnes 3*/3+* viesnīcās divvietīgā numurā;
 •  8 brokastis;
 •  aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas;
 • ASV iebraukšanas atļaujas ESTA.
 •  grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.


C
EĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

 •  programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
 •  veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 •  ASV vīzas izmaksas, ja nav ES jaunā parauga pases vai derīgas ASV vīzas;
 •  dzeramnauda šoferiem, gidam un apkalpojošajam personālam (apt. 100 USD).
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!