×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ziemassvētki Floridā un Bahamu salu kruīzs

ASV
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga – Maiami – Key West – Evergleidas Nacionālai– Rīgas parks – Coco cay – Nassau – Maiami 

Apraksts

1. DIENA, SVĒTDIENA, 16.12. RĪGA – FRANKFURTE – MAIAMI

No rīta pulcēšanās Rīgas lidostā. 06:35 lidojums Rīga – Frankfurte, vēlāk 10:05 Frankfurte – Maiami 14:45. Ierašanās Maiami, Floridā. Robežas šķērsošana un transfērs uz viesnīcu Maiami South Beach rajonā. Vakars atpūtai pēc lidojuma, nakts viesnīcā Maiami.

2. DIENA, PIRMDIENA, 17.12. MAIAMI – MAZĀ HAVANNA  CORAL GABLES – MILLIONAIRES ROW MAIAMI

No rīta pēc brokastīm dosimies Maiami pilsētas ekskursijā. Izbrauksim cauri Art Deco arhitektūras stilā veidotam rajonam, kas izvietojies South Beach teritorijā okeāna tuvumā. Paviesosimies Maiami kubiešu rajonā Mazā Havanna, būs iespēja redzēt kā tiek gatavoti vietējie kubiešu cigāri. Sajutīsimies kā Kubā kas atrodas tikai 300 km attālumā no Maiami. Dosimies izbraucienā pa glauno Coral Gables rajonu ar bajāna kokiem un turīgo iedzīvotāju privātmājām. Pēcpusdienā izbrauksim ar kuģi pa Millionaires row – gar vairākām salām, kas izvietojušās starp Maiami pilsētu un South Beach pludmaļu rajonu, kuras iecienījuši īpaši slaveni un bagāti cilvēki. Nakts viesnīcā Maiami.

3. DIENA, OTRDIENA, 18.12. MAIAMI – KEY WEST  MAIAMI

Šodien dosimies uz ļoti savdabīgu vietu, kas saucas Key West, pēc būtības tā ir pilsēta, kas atrodas vairāku salu, kas izvietojušās garā strēlē uz dienvidiem no Floridas pussalas, pašā tālākajā punktā. Šīs salas ir savienotas ar tiltiem. Brauciena laikā var redzēt okeāna ūdeņus abās ceļa pusēs. Key West ir pilsēta, kas atrodas vistālāk uz dienvidiem kontinentālajā ASV daļā. Šo vietu kā rezidenci atpūtai bija izvēlējies ASV prezidents Harijs Trūmens. Nakts viesnīcā Maiami

4. DIENA, TREŠDIENA, 19.12. MAIAMI

Brīva diena atpūtai pie okeāna. Iespēja atpūsties pludmalē vai izbaudīt pastaiga pa pazīstamām South Beach rajona iepirkšanās un restorānu ielām - Lincoln road vai Espanola way. Nakts viesnīcā Maiami.

5. DIENA, CETURTDIENA, 20.12. MAIAMI – EVERGLEIDAS NACIONĀLAIS PARKS  MAIAMI

No rīta dosimies uz Floridas pussalas pašiem dienvidiem, uz Evergleidas nacionālo parku. Evergleida ir trešais ASV populārākais nacionālais parks, kuru gadā apmeklē ap miljons tūristu. Evergleidā atrodas lielākais tropu apgabals ASV, kas apvieno mitrājus un mežus, kurus apūdeņo parka upes. Parka teritorijā atrodas viena no lielākajām mangrovju ekosistēmām pasaulē un vairākas aizsargātas dzīvnieku sugas, tai skaitā Floridas panteras, Amerikas krokodili un daudz putnu, reptiļu un zivju sugas. Nakts viesnīcā Maiami.

6. DIENA, PIEKTDIENA, 21.12. MAIAMI  KRUĪZS

Pēcpusdienā dosimies uz Maiami ostu, kas ir viena no pasaules lielākajām kruīzu atiešanas ostām. Brauciens 4* kruīza kuģī ar iekļautām ēdienreizēm un daļu dzērienu. Nakts uz kruīza kuģa divvietīgā kajītē ar balkonu.   

7. DIENA, SESTDIENA, 22.12. MAIAMI – COCO CAY (BAHAMU SALAS)

No rīta ierašanās Bahamu salā – Coco Cay. Diena aptuveni 10 stundu garumā paredzēta krastā, kuras laikā ir iespēja baudīt pludmales, peldēties, atpūsties, snorkelēt vai apskatīt salu. Vakarā atgriešanās uz kruīza kuģa. Nakts uz kruīza kuģa divvietīgā kajītē ar balkonu.

8. DIENA, SVĒTDIENA, 23.12. NASSAU (BAHAMU SALAS)

No rīta ierašanās Bahamu salu galvaspilsētā – Nassau. Diena aptuveni 9 stundu garumā paredzēta krastā, kuras laikā ir iespēja apskatīt Nassau pilsētu. Aptuveni 70 % Bahamu salu iedzīvotāju dzīvo tās galvaspilsētā, kuras iedzīvotāju skaits ir tikai ceturtdaļmiljons. Vēsturiski šajā pilsēta valdījušas vairākas tautas, bet šobrīd tā ir neatkarīga teritorija. Vakarā atgriešanās uz kruīza kuģa. Nakts uz kruīza kuģa divvietīgā kajītē ar balkonu.

9. DIENA, PIRMDIENA, 24.12. MAIAMI

No rīta atgriešanās Maiami ostā. Brauciens uz viesnīcu South Beach pludmaļu rajonā. Diena atpūtai. Nakts viesnīcā Maiami.

10. DIENA, OTRDIENA, 25.12. MAIAMI

Brīva diena atpūtai. Papildus iespēja iepazīt South Beach rajonu vai pašu Maiami pilsētu. Izvēlei: Brauciens uz latvieša veidoto Koraļļu pili, kas atrodas aptuveni 50 km no South Beach (no 45 eiro). Nakts viesnīcā Maiami.

11. DIENA, TREŠDIENA, 26.12. MAIAMI  FRANKFURTE

Brīvs rīts, pēcpusdienā transfērs uz lidostu 16:40 lidojums Maiami – Frankfurte, nakts lidmašīnā.

12. DIENA, CETURTDIENA, 27.12. FRANKFURTE – RĪGA
Ierašanās Frankfurtē ap 07:55, vēlāk 10:45 lidojums Frankfurte – Rīga, ierašanās Rīgā ap 13:50.


 

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

  • aviobiļete Rīga – Maiami – Rīga;
  • transfērs no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu;
  • nakšņošana 4* viesnīcā  divvietīgā numurā;
  • 7 brokastis viesnīcā Maiami; ēdienreizes un daļa dzērienu kruīza laikā;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs gids ekskursijās.


CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

  •  programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
  •  veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
  •  ASV iebraukšanas atļauju noformēšana ES jaunā parauga pasēm (20 EUR);
  •  dzeramnauda šoferiem, gidam un apkalpojošajam personālam (apt. 20 USD).
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!