×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Albānijas ērgļi

Albānija
jūl. - sep. 2023
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Kruja - Ardenica - Fieri - Vlora - Karaburno pussala - Zverneca - Porto Palermo - Saranda - Mesopotama - Butrinta - „Zilā acs“ - Ģirokastra - Cobo vīna darītava - Berata - Tirāna

Apraksts

Viesmīlīgā Albānija aicina doties satriecošā ceļojumā uz dažiem no tās skaistākajiem un in-teresantākajiem nostūriem. Maršrutā ir iekļauti saulainie piekrastes galamērķi - Vlora un Saranda - populārākie kūrorti Balkānos. Slavenas UNESCO vietas ir Butrinta, Ģirokastra un Berata. Neiztrūkst leģendu par tādām slavenām vēsturiskām personībām kā: Ali Paša, Skanderbegs - Albānijas nacionālais varonis, Envers Hodža - Otrā pasaules kara diktators. Atpūta, dodoties ar buru laivu braucienā uz paradīzes Karaburno pussalu, "Zilās acs" tirkīza zaļajiem avotiem un apmeklējot slaveno valsts vīna darītavu Cobo. 


1. DIENA.
Tiešais lidojums uz Tirānu. Transfērs uz viesnīcu. Atkarībā no ierašanās laika: izmitināšana, atpūta, vakariņas, nakšņošana.

2. DIENA. KRUJA – ARDENICA – FIERI (attālums: apmēram 150 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Transfērs uz KRUJU. Apmeklējiet Albānijas lielākā nacionālā varoņa Skanderbega Balto pili un Etnogrāfisko muzeju. Vietējā tirgus apmeklējums, brīvais laiks. Transfērs uz ARDENICU. Dievmātes piedzimšanas klostera apmeklējums ar neparastajām 18. gadsimta freskām. Pārbraukšana uz FIERI. Ekskursija uz slaveno Apollonijas arheoloģisko centru, kur var apskatīt pilsētas drupas, kas datējamas ar 558. gadu pirms mūsu ēras. Tur bija mācījies imperators Augusts. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, vakariņas, nakšņošana.

3. DIENA. VLORA – KARABURNO PUSSALA (attālums: apmēram 30 km)
Brokastis. Vloras apmeklējums. 1912. gadā šeit tika pasludināta Albānijas neatkarība. Pastaiga pa centru, kur var apskatīt Karoga laukumu, Neatkarības pieminekli, 16. gadsimta Murata mošeju. Pēc tam izbraukums no Vloras ostas. Visas dienas garumā brauciens ap pasakaini skaisto KARABURNO PUSSSALU, kur var sauļoties un burāt. Brauciens uz Haxhi Aliu alu un Jonijas jūras sateku ar Adrijas jūru. Pēc tam programmā ir Sazano sala, kas agrāk bija militārā bāze un kurā ir aptuveni 3600 bunkuru ar kilometriem garu pazemes eju. Brīvais laiks būs neskartā pludmalē un peldēšanās. Izvēles ekskursija (par papildu samaksu uz vietas): pusdienas uz kuģa izbrauciena laikā. Brauciens uz Vloras ostu. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.

4. DIENA. ZVERNECA – PORTO PALERMO – SARANDA (attālums: apmēram 150 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens ar autobusu uz Nartas līci un ZVERNECAS apmeklējums. Pastaiga pa netālu esošo 13. gadsimtā celto Jaunavas Marijas klosteri, kas atrodas uz salas gleznainā priežu mežu ielokā, uz kuru ved 270 metrus garš koka tilts. Izbrauciens pa ainavisku maršrutu caur Logara kalnu pāreju vairāk nekā 1000 metru augstumā. Ierašanās PORTO PALERMO.18. gadsimtā celtā Ali Pašas cietokšņa apskate, no kura paveras iespaidīgs skats uz Jonijas jūru. Transfērs ar autobusu uz Sarandu, populāru Albānijas kūrortu Jonijas jūrā. Pastaiga pa piejūras promenādi, brīvais laiks. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, vakariņas, nakšņošana.

5. DIENA. MEZOPOTĀMIJA – BUTRINTA – „ZILĀ ACS“ (attālums: apmēram 130 km)
Brokastis. MEZOPOTĀMIJAS apmeklējums, kur atrodas iespaidīgā 13. gadsimta Bizantijas stila Sv. Nikolaja baznīca. Transfērs ar autobusu uz BUTRINTU, seno ostas pilsētu, kas pazīstama kā "Balkānu Pompeja" un iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Arheoloģisko vietu apskate: romiešu pirts drupas, Agora, amfiteātris, Asklēpijas templis, ceremoniju aleja un Minervo templis. Brauciens ar autobusu uz "ZILO ACI" - kristāldzidro avotu. Šī vieta tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Albānijā. Leģenda vēsta, ka zemūdens avots radies no nogalināta pūķa asarām, kas agrāk nolaupījis apkārtējo ciematu meitenes. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā, vakariņas, nakšņošana.

6. DIENA. ĢIROKASTRA – COBO VĪNA DARĪTAVA (attālums: apmēram 120 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Brauciens ar autobusu uz ĢIROKASTRU, UNESCO Pasaules mantojuma vietu, kurā atradās bijušā diktatora Envera Hodžas pilsēta. Ieeja Kalajas cietoksnī, apmeklējums vienā no muzejiem, kas atrodas tā mūrī. Pastaiga pa burvīgo vecpilsētu ar tās mūra ēkām. Brīvais laiks, ko var izmantot pastāvīgi apmeklējot Skenduli namu (par papildu maksu) - tradicionāls nams ar daudziem labi saglabājušiem mājsaimniecības eksponātiem. Brauciens ar autobusu uz COBO vīna darītavu, lai iepazītos ar vietējo vīna ražošanas procesu un vīna degustācija. Transfērs ar autobusu uz viesnīcu, izmitināšana, vakariņas, nakšņošana.

7. DIENA. BERATA – TIRĀNA (attālums: apmēram 120 km)
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Tūkstoš logu pilsētas BERATA apmeklējums, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā: Bizantijas stila viduslaiku cietoksnis Berata un Onufrija muzejs. Pastaiga pa Magalemas un Goricas vēsturiskajiem rajoniem. Brīvais laiks. Transfērs uz TIRĀNU. Pastaigas ekskursija pa centru: Skanderbega laukuma apmeklējums, 1830. gadā celtais skatu tornis, Et’hem Bey mošeja,kas celta 1789. gadā, prezidenta pils. Bunk'Art - Aukstā kara laika bunkura apmeklējums, kas ir pārveidos par muzeju un tagad tiek uzskatīts par pilsētas lielāko apskates objektu. Izmitināšana viesnīcā, vakariņas un nakšņošana.

8. DIENA.
Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas. Ierašanās lidostā tiešajam lidojumam uz Rīgu.
Personām, kas turpina brīvdienas: brokastis, izrakstīšanās, transfērs uz izvēlēto viesnīcu.


CENĀ IEKĻAUTS:
  • 7 naktis/nakšņošana 3*-4* viesnīcās divvietīgos numuros
  • ēdināšana: 7 brokastis, 7 vakariņas
  • lidojums
  • ekskursijas ar autobusu gida pavadībā

PIEZĪMES:

  • Obligātie maksājumi uz vietas: ieejas biļetes uz apskates objektiem, vietējo gidu pakalpojumi, audiogids, vietējā vīna degustācija: 120 €, piemaksas 5 €/personai dienā.
  • Pēc izvēles: pusdienas uz kuģa Karaburno pussalas apbraukšanas laikā: 10 EUR vienai personai.
  • Karaburno pussalas izbrauciens var tikt atcelts sliktu laikapstākļu dēļ, un tādā gadījumā tiks organizēts citas apskates vietas apmeklējums.
  • Lai apmeklētu reliģiskos objektus, ir nepieciešams atbilstošs apģērbs: aizsegti ceļgali un pleci.
  • Karaburno pussalā un Sarandā ieteicams valkāt ūdenim piemērotus apavus.
  • Ceļojuma programma, apmeklējumu secība, apmaksāto apskates objektu skaits vai cenas var mainīties.Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
27.07.2023
03.08.2023
8 d. 779 € pieprasīt
10.08.2023
17.08.2023
8 d. 779 € pieprasīt
24.08.2023
31.08.2023
8 d. 779 € pieprasīt
07.09.2023
14.09.2023
8 d. 779 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!