×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Apvienotie Arābu Emirāti - Dubaija

Arābu Emirāti
cena par ceļojumu
cena par personu
 
RU

Maršruts

Rīga - Dubaija - Rīga 

Apraksts

1. DIENA
Tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums uz Dubaiju.
 
2.DIENA
Ielidošana Dubaijā. Transfērs uz viesnīcu. Izmitināšana viesnīcā. Atpūta pie jūras. Vakariņas viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. - 8. DIENA
Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās iespējams izvēlēties kādu no piedāvātajām ekskursijām.
Vakariņas viesnīcā. Nakts viesnīcā.

9. DIENA
Transfērs uz lidostu. Lidojums Dubaija - Rīga. Atgriešanās Rīgā.


CENĀ IEKĻAUTS:
Lidojums Rīga - Dubaija - Rīga (Aeroft vai Turkish Airlines)
Nododamā bagāža 1 soma (līdz 23 кg)
Rokas bagāža 1 soma (līdz 10 кg) 
Тransfērs lidosta - viesnīca - lidosta 
Izmitināšana viesnīcā Al Sarab 3*, 7 naktis ar brokastīm, divvietīga izmitināšana


CENĀ NAV IEKĻAUTS:

IZMITINĀŠANA:
Viesnīcas Dubaijā Vieta divvietīgajā numurā     Vieta vienvietīgajā numurā
AL SARAB 3* Cenā iekļauts 260 €
ARABIAN PARK 3* no 50 € no 280 €
ROYAL CONTINENTAL 4*     no 80 € no 370 €
NASSIMA ROYAL 5* no 120 € no 470 €

ĒDINĀŠANA:
Viesnīcas Dubajā HB FB AI
AL SARAB 3* + 95 € + 185 € -
ARABIAN PARK 3* + 111 € + 190 € -
ROYAL CONTINENTAL 4*     + 108 € - -
NASSIMA ROYAL 5* + 182 € + 339 € -


EKSKURSIJAS:

  • UNIKĀLĀ DUBAIJA

Norisinās krieviski runājoša gida pavadībā. Ekskursijas ilgums: nepilna diena (pēcpusdiena) – apmēram 5 stundas
Dubaija – tā ir unikāla pilsēta, kas pus gadsimta laikā no neliela zvejniekciematiņa ir pārtapusi par vienu no lielākajiem tūrisma centriem pasaulē. Pilsētas potenciāls ir neizsmeļams – katru gadu tiek atvērtas arvien jaunas apskates un izklaides vietas, kurām ir milzīga vērtība tūrisma jomā. Jums būs lieliska iespēja apmeklēt ekskursiju, kuras laikā Jūs redzēsiet Dubaijas emirāta sasniegumus būvniecībā un tūrismā, un atklāsiet priekš sevis šo pilsētu no citas - vēl mazpazīstamas un mazizpētītas puses. Īpaši interesanta šī ekskursija kļūs tiem, kas ceļo ar bērniem, jo braucienā ir iekļauts neparastā Green Planet parka apmeklējums. Jūs nokļūsiet tropiskā mežā tuksneša vidū, kur Jūs ieskaus tā iemītnieki.

  • MŪSDIENĪGĀ DUBAIJA:

Norisinās krieviski runājoša gida pavadībā. Ekskursijas ilgums: nepilna diena (pēcpusdiena) – apmēram 5 stundas.

Dubaiju nereti dēve par “ Persijas līča Parīzi” . Un tas nav veltīgi teikts - Dubaija ir tikpat krāšņa, demokrātiska un brīnišķīga. Pati lielākā mākslīgā sala, pati augstākā viesnīca, pati augstka ēka pasaulē – tas viss atrodas Dubaijā. Un tas nav visu Dubaijas rekordu saraksts. Pat, ja Jūs esat Dubaija jau ne pirmo reizi, mēs Jums iesakām neatteikties no šīs ekskursijas maršruta, jo tas iet caur mūsdienīgo pilsētas daļu, līdz ar to Jūs redzēsiet emirātu valdnieku pilis, privatās villas, lielus tirdzniecības centrus, Jums būs iespēja nofotografēties uz slavenās “Burj Al Arab” viesnīcas fona, iebrauksiet uz mākslīgi veidotās Palma Džumeira salas, nofotografēsieties uz leģendarās viesnīcas “Atlantis” fona, izbrauksiet galveno pilsētas maģistrāli ar majestātiskajām augstceltnēm un noslēgumā izbaudīsiet neparasto dejojošo strūklaku šovu uz pašas augstakās pasaules ēkas “Burj Khalifa” fona, līdzās Tuvo Austrumu vislielākajam tirdzniecības centram “Dubai Mall”.

  

  • MŪSDIENĪGĀ DUBAIJA VIP:

Norisinās krieviski runājoša gida pavadībā. Ekskursijas ilgums: nepilna diena (pēcpusdiena) – apmēram 5 stundas. Ģerbšanās stils: smart casual (Šorti, sporta/pludmales apavi nav pieļaujami).

Atšķirība no ekskursijas MŪSDIENĪGĀ DUBAIJA: nelielas grupas,  nesteidzīga ievērojamāko apskates objektu apmeklēšana, netiek apmeklēta Hamadan galerija

Programma:

14:30 – 15:00 Palma Džumeira «Atlantis» - akvārijs

15:30 – 16:30 «Madinat Jumeirah» – vizināšanās ar abru (20 minūtes) + brīvais laiks priekš fotografēšanās un suvenīru iegādes

17:00 – 18:00 zīmola kafija viesnīcā “The Palace Down Town”

18:00 – 18:30 strūklakas, atgriešanās viesnīcā, vai arī pēc vēlēšanās var palikt Dubai Mall un uzkāpt Burj Khalīfah. Transfērs atpakaļ uz viesnīcu netiek nodrošināts.

 

  • ABU DHABI

Norisinās krieviski runājoša gida pavadībā. Ekskursijas ilgums: visa diena – apmēram 8 stundas, cenā iekļautas arī pusdienas.

Abu Dhabi vēsture – tā ir neparasta pasaka par “naftas” pelnrušķīti, vai arī par to, kā provinciāls zvejniekciems fantastiski īsā laika posmā pārvēršas par Tuvo Austrumu Manhetenu, par tās vadītāju gudrību un par viņu ieceru neparasto realizāciju.

Šeiha Zaida lepnums – mošeja, kas nosaukta viņa vārdā. Tajā var ietilpt vairāk kā 40000 musulmaņu kopīgai lūgšanai. Taču ne jau tās izmērs ir galveais, bet gan unikālā athitektūra, kuras dēļ mošeja atrodas līdzās cilvēces varenākajiem mākslas darbiem. Jums būs iespēja redzēt galvaspilsētas daudzus kilometrus garo krastmalu ar tās slavenajām strūklakām. Vēl viena unikāla būve - “Emirates palace”. Tā ir nosaukta viesnīca, kura dažkārt pelnīti tiek dēveta par 7* viesnīcu, liekot to līdzās slavenajai Dubaijas “Burj Al Arab” viesnīcai.

Gērbšanās stils: stingrais (garās bikses vai garie svārki, aukšdaļa ar garajām piedurknēm, sievietēm obligāti lakats uz galvas). Aizliegts: dziļi dekoltē, caurspīdīgs vai ļoti piegulošs apģērbs. Viesi, kas nebūs izvēlējušies piemērotu apģērbu, mošejā netiks ielaisti.

 

  • AL AIN OĀZE

Norisinās krieviski runājoša gida pavadībā. Ekskursijas ilgums: visa diena – apmēram 8 stundas, cenā iekļautas arī pusdienas

Al Ain pilsēta – ir pati zaļākā AAE pilsēta – pirmā valsts prezidenta šeiha Zaida bin Sultan al Nahyana lepnums un dzimtā pilsēta. Šajā punktā saplūst Emirātu un Omānas īpašumi, un daļa ekskursijas maršruta noritēs gar robežu. Šeiha Zaida muzejā Jums būs iespēja iepazīties ar beduīnu valdnieku dzimtas vēsturi un ar tuksnešu šeihu dzīves īpatnībām. Neparastais, smilšu klajumā vientuļi stāvošais Hafita kalns, no kura paveras elpu aizraujošs skats vairāku desmitu kilometru rādiusā. Kalna pakājē vēl viens dabas brīnums – karstie avoti, kur cilvēki var baudīt dabīgo minerālūdeņu burvību. Un vēl Al Aida atrodas pats lielākais Tuvo Austrumu zoodārzs, kurā savākta unikāla dzīvnieku kolekcija.

Ģērbšanās stils: Stingrais (garās bikses vai garie svārki, aukšdaļa ar garajām piedurknēm). Aizliegts: dziļi dekoltē, caurspīdīgs vai ļoti piegulošs apģērbs. Līdzi jābūt: peldkostīms un peldpiederumi, dvielis, gumijas cepurīte vai dušas cepurīte.

  •  INDIJAS OKEĀNS

Norisinās krieviski runājoša gida pavadībā. Ekskursijas ilgums: visa diena, cenā iekļautas arī pusdienas (dzērieni nav iekļauti).

Jūs tiekat aicināti braucienā pie Indijas okeāna. Nelieli zvejniekciematiņi, oāzes un palmu audzes, nelielas mošejas un sagrautie forti – tas viss padarīs mūsu ceļu aizraujošu. Jums būs pietura paklāju tirgū kalnos, varēsiet vērot majestātiskos kalnus, atpūsties smilšainajā pludmalē, nopeldēties un ieturēt pusdienas viesnīcā.

Interesentiem būs iespēja iepazīt neparasto zemūdens pasauli – iegremdēšanās ar masku, elpošanas caurulīte un pleznas, iespēja izmantot kaijakus un laivas (par papildus samaksu).

Pusdienas iekļautas ekskursijas cenā. Ģerbšanās stils: ērts apģērbs, līdzi peldkostīms un citi peldēšanai nepieciešamie piederumi.


  • KANJONS
Norisinās krieviski runājoša gida pavadībā. Ekskursijas ilgums: visa diena, cenā iekļautas arī pusdienas. Ģērbšanās stils: ērts apģērbs, līdzi peldkostīms un citi peldēšanai nepieciešamie piederumi, dvielis. 
Vienas dienas laikā Jums tiek dota brīnišķīga iespēja apmeklēt 6 (5) no septiņiem AAE emirātiem. Ir izveidots apļveida ekskursijas maršruts, lai nodrošinātu pēc iespējas plašāku vizuālo tēlu skatu. Jūs redzēsiet, cik daudzveidīga ir Emirātu daba — piekrastes solončaki mijas ar sarkanajiem tuksneša barhaniem, starp saulē izdegušajiem kalniem slēpjas ēnainās zaļās oāzes, Jūs pat šķērsosiet savannu. Ceļš vijas gar Pirātu piekrasti - tā piekrasti nosauca angļi 18 gadsimtā. Šeit Jūs redzēsiet sargtorņus un tradicionālos ciematiņus, kas ir saglabājušies līdz mūsu dienām. Ceļojuma gaitā mēs apstāsimies valsts austrumu piekrastes viesnīcā, kur Jums būs iespēja papusdienot un izpeldēties Indijas okeāna ūdeņos, pirms tam kā doties tālāk uz tradicionālo tirgu kalnos. Vakarpusē mēs atgriezīsimies, noslēdzot lielo ceļojuma apli pa Ziemeļu Emirātiem.

  •  MUSENDAMA - OMĀNA

Norisinās krieviski runājoša gida pavadībā. Ekskursijas ilgums: visa diena, cenā iekļautas arī pusdienas. Ģērbšanās stils: ērts apgērbs, līdzi peldkostīms un citi peldēšanai nepieciešamie piederumi, dvielis.

Patiesi aizraujošs ceļojums uz Musendamu – Omānas ziemeļu daļu, kur Jūs gaida iespēja izbraukt gar Omānas krastu ar tradicionālo arābu laivu “dou”. Šeit Jūsu skatam pavērsies neparasti skati - augstie kalni, kas paceļas no jūras tūkstoš metru augstumā, gleznainās alas un līči. Šeit Jūs varēsiet apmeklēt vienu no savvaļas pludmalēm. Tāpat jums būs iespēja pamakšķerēt Omānas līča ūdeņos, kas ir slavens ar zemūdens pasaules daudzveidību. Līdzi obligāti jāgūt pasei un vīzai. Rezervējot šo ekskursiju, Jums ir jāatsūta aģentūrai pases kopiju.

 

  • TUKSNEŠA SAFARI

Norisinās krieviski runājoša gida pavadībā. Ekskursijas ilgums: puse dienas – pēcpusdiena. Ģērbšanās stils: ērts apģērbs.

Kad cilvēki dzird vārdu “safari” , daudziem šķiet, ka tās ir medības tuksnesī. Dzirdot “ džips – safari” vīriešiem parasti sķiet, ka ar džipu vadīs tieši viņi, bet sievietes saka, ka baidās ātri braukt. Gribam uzreiz Jūs brīdināt, ka nāksies apbēdināt gan vienus, kan otrus – džipu vada augsti kvalificēti šoferi, tāpēc nekas bīstams eksursijā nevar notikt. Bet iespaidus Jūs gūsiet patiesi neaizmirstamus! Jūs nokļūsiet nometnē, kur uz smiltīm salikti paklāji un splveni, kur Jums būs iespēja pavizināties ar kamieļiem, pīpēt ūdenspīpi, veidot hennas tetovējumus, redzēt tradicionālās vēderdejas un dejot tās pašiem. Un kāds saulriets ir tuksnesī! Šādu tuksneša saulrietu un tik zvaigžņotas debesis Jūs neredzēsiet vairs nekur citur. Atpūtieties un izbaudiet! Šī ir ekskursija, kuru jums noteikti jāapmeklēt!

  • un citas ekskursijas. Jautājiet kosultantiem


Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!