×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Armēniju

 

Par valsti

Tūres

Armēnija ir apbrīnojama valsts, kas atrodas Austrumu un Rietumu krustcelēs. Tā piesaista daudzus tūristus ar savu bagāto kultūras mantojumu, gleznainajām kalnu ainavām, viesmīlīgajiem cilvēkiem un garšīgo virtuvi. Te katrs atradīs ko sev īpašu, vai tie būtu vēstures un arhitektūras cienītāji, dabas mīļotāji vai gardēži.
Armēnija ir slavena ar savu tūkstošgadīgo vēsturi, kas aizsākusies jau senatnē. Tā ir pirmā valsts pasaulē, kas pieņēmusi kristietību kā valsts reliģiju. Jums noteikti ir vērts apmeklēt seno Garni templi, Sv. Gajānes baznīcu un slaveno Ječmiadzes katedrāli. Nepalaidiet garām arī Keharickas un Gegardas klosterus – tie ir īsti arhitektūras šedevri un nozīmīgi valsts garīgie centri.
Armēnija piesaista ne tikai ar saviem vēstures pieminekļiem, bet arī ar skaistām kalnu ainavām. Šeit varēsiet baudīt Ararata panorāmas, apmeklēt kalnu slēpošanas kūrortus Cahkadzors un Džermuks, kā arī izmēģināt spēkus aktīvā atpūtā – pārgājienos, velopastaigās un izjādēs.
Armēņu virtuve ir īsts austrumu un rietumu garšu sajaukums. Šeit varēsiet nogaršot tradicionālos ēdienus, piemēram, kavarmu, hašu, Dolmu un lavašu. Armēnijā plaši tiek izmantoti svaigi dārzeņi, augļi un zaļumi, kas padara viņas virtuvi vieglu un veselīgu. Tāpat noteikti nobaudiet vietējos vīnus un konjakus, kas ir slaveni ar savu kvalitāti un neatkārtojamo garšu.
Armēnija ir pazīstama ar savu viesmīlību un labsirdību. Šeit atradīsiet daudzveidīgus izmitināšanas variantus jebkurai gaumei un budžetam: sākot no mājīgām tradicionālā stila viesu mājām un beidzot ar modernām starptautiskas klases viesnīcām. Tāpat varēsiet baudīt vietējās tradīcijas un kultūru, komunicējot ar vietējiem iedzīvotājiem un piedaloties tautas svētkos.
Armēniju var apmeklēt visu gadu, tomēr vislabvēlīgākais ceļojuma laiks ir pavasaris un rudens, kad laiks ir maigs un patīkams apskates objektu apskatei. Valstī ir Zvārtnocas starptautiskā lidosta, kas atrodas netālu no galvaspilsētas Erevānas, kas pieņem reisus no daudzām pasaules lielpilsētām. Tāpat iespējams nokļūt ar automašīnu vai dzelzceļa transportu no kaimiņvalstīm.

Sāciet plānot savu neaizmirstamo ceļojumu, zvanot uz Atlantic Travel: (+371) 67220505 un (+371) 66222220, uz biroju Merķeļa ielā 5 un Baznīcas ielā 9/11 vai rakstot pieteikumu mājaslapā. Sadarbībā ar Armēnijas turpartneriem nodrošināsim jums ļoti interesantu, pārdomātu un aizraujošu ceļojumu uz Brīnumzemi, vai palīdzēsim doties ceļojumā individuāli jebkurā laikā!

Jūsu braucienu ar Atlantic Travel garantēja BALTA.
 
Cena EUR
Naktis

Atlasīt

Jūs meklējat ceļojumu uz Armēnija / izlidošana no pilsētas Rīga, ja nav norādīts citādi  /

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums,

zvaniet 67220505 un 66222220, rakstiet mums uz atlantic@atlantic.lv

vai aizpildiet formu zemāk un mēs piemeklēsim īsto!

Nosūtiet sava ceļojuma aprkastu un mēs noteikti piemeklēsim labāko piedāvājumu