×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Gardā iepazīšanās ar Armēniju

cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV

Maršruts

Rīga – Kijeva – Erevāna – Gegardavanik – Sevana ezers – Diližana – Ahpata – Erevāna – Maskava – Rīga

Apraksts

1. DIENA, SESTDIENA, 11.08. RĪGA – KIJEVA – EREVĀNA

14.25 tikšanās Rīgas lidostā. 16.25 - 18.00 lidojums Rīga – Kijeva. 20.10 - 00.55  lidojums Kijeva – Erevāna. Transfērs uz viesnīcu Erevānā.

2. DIENA, SVĒTDIENA, 12.08. EREVĀNA – GARNI TEMPLIS – GEGARDAVANIK TEMPLIS

Pēc brokastīm iepazīsimies ar Garnes templi, kas hronikās pieminēts jau m.ē. 1. gadsimtā. Šī bija armēņu caru iemīļota atpūtas vieta. Pēc ekskursijas tiksimies ar vietējām saimniecēm, kuras kopā ar mums organizēs lavaša cepšanu. Pēc nelielas atpūtas, baudot lavašu, dosimies uz Gegardavanik alu tempļu kompleksu, kas celts 13. gadsimtā. Atgriešanās Erevānā. Vakariņas pēc izvēles kādā no pilsētas kafejnīcām vai restorāniem. Nakts viesnīcā Erevānā.

3. DIENA, PIRMDIENA, 13.08. NORAVANKA – AHAVNADZORA – SELIMA – NORATUS – SEVANA EZERS

Brokastis viesnīcā, braucam uz Noravanku. Vīna rūpnīcas „Areni” apmeklējums, degustācija. Norovankas klostera kompleksa apmeklējums. Pārbrauciens uz Ahavnadzora ciematu, lopkopības fermas apmeklējums, piedalīsimies siera pagatavošanā. Pusdienās šašliku gatavošanas meistarklase. Pēc pusdienām iepazīsimies ar vietējā bērnudārza audzēkņiem. Ceļosim pa Lielo Zīda ceļu, apskatīsim Selima karavan sarai, vietu, kurā apstājās un atpūtās karavānas, kas devās uz austrumiem. Hačkaru viduslaiku lauks. Hačkars – akmeņos izkalti dažādas formas krusti baznīcu rotāšanai. Nosaukums radies no armēņu vārdiem „hač” – krusts, „kar” – akmens. Vakariņas varēsim doties vai nu visi kopā, vai katrs atsevišķi pašu izvēlētajā krodziņā. Ja būs iespēja, varēs nopirkt vēžus un tos izvārīt un baudīt. Nakts kempingā pie Sevana ezera.

4. DIENA, OTRDIENA, 14.08. SEVANAVANKAS KLOSTERIS – DILIŽANA

Brokastis un brīvs brīdis pie Sevana ezera. Sevanavankas klostera kompleksa apmeklējums. Brīvs laiks pastaigai pie Sevana ezera, lai izbaudītu tā skaistumu. Laiks pusdienām pašu izvēlētajā kafejnīcā vai krodziņā. Pēc pusdienām dosimies uz Diližanu – nelielu Armēnijas pilsētu, kas atrodas Nacionālajā parkā. Vakariņās būs pašu rokām gatavota dolma un ne tikai, nakts pie vietējiem iedzīvotājiem.

5. DIENA, TREŠDIENA, 15.08. DILIŽANA – ONDZŪNA – AHPATA

Pēc brokastīm pie vietējiem iedzīvotājiem, apskatīsim Diližanas vecpilsētu, izstaigāsim seno ieliņu, kurā atrodas nelielas amatnieku darbnīcas. Tālāk ceļš mūs vedīs pie molokāniem – savdabīgas krievu etniskās kopienas, šeit piedalīsimies pīrādziņu gatavošanā, baudīsim tos kopā ar tēju no īsta krievu patvāra. Ahpatā pusdienas ēdīsim pie vietējiem zemniekiem un degustēsim augļu degvīnus. Nakts viesnīcā Ahpatā.

6. DIENA, CETURTDIENA, 16.08. AHPATA – AMBERDAS CIETOKSNIS – EREVĀNA

Braucot uz Erevānu, apstāsimies pie ezidiem – Armēnijas mazākumtautības kopienas, šeit iepazīsimies ar viņu ikdienas dzīvi. Neliela pastaiga pa taciņu gar aizu uz Amberdas cietoksni. Vakariņas kādā no Erevānas krodziņiem pēc pašu ieskatiem, nakts viesnīcā Erevānā.

7. DIENA, PIEKTDIENA, 17.08. EREVĀNA

Šodien iepazīsimies ar Erevānu. Sāksim ar Matenadaras, lielākās manuskriptu glabātuves pasaulē, apskati. Apmeklēsim Erevānas konjaku rūpnīcu un degustēsim leģendāro armēņu konjaku. Tālāk dosimies uz paklāju ražotni, kurā būs pusdienu gatavošanas meistarklase pie vietējā Erevānas iedzīvotāja. Iepazīsim arī vietējo augļu tirgu. Vakariņas par papildus maksu, nakts viesnīcā Erevānā.

8. DIENA, SESTDIENA, 18.08. EREVĀNA – MASKAVA – RĪGA

Agrās brokastis. Transfērs uz lidostu. 06.40 – 07.50 lidojums Erevāna – Kijeva. 14.05 – 15.45. lidojums Kijeva – Rīga.CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

  • lidojuma biļete Rīga – Erevāna – Rīga un lidostu nodokļi;
  • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
  • naktsmītnes 3*, 4* viesnīcās, kempingā divvietīgā istabā;
  • brokastis, 3 pusdienas, 1 vakariņas, degustācijas;
  • aprakstā minētās ekskursijas un latviešu valodā runājoša grupas vadītāja pakalpojumi;
  • krievu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi ekskursiju dienās.


CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

  • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
  • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
  • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.
  • Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 150 EUR
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres