×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Brīvdienas Austrijā. (Vīne – Grincinga – Austriešu vakars – Zalcburga – Zalckammerguta – Mondzee – Šēnbrunnas pils – štrūdeļu šovs)

Austrija
cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV, RU

Maršruts

Vīne – Grincinga – Austriešu vakars – Zalcburga – Zalckammerguta – Mondzee – Šēnbrunnas pils – štrūdeļu šovs

 

Apraksts

1. diena.

Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

2. diena. Vīne - Gincinga - Austriešu vakars.

Brokastis viesnīcā. Braucam uz Austrijas galvaspilsētu - Vīni. Pastaigas ekskursija kājām licinzēta gida pavadībā (par papildsamaksu: 10 €): Rātslaukums, Parlaments, Hofburg imperatoru rezidence. Ja Vīne is Eiropas sirds, tad Hofburga ir Vīnes sirds. Pilsētas simbols - sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām - Vīnes opera. Apskatīsimies eklektisko Hundertvasera dzīvojamo namu. Brīvajā laikā jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J.Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, dargumu krātuvi, Ringstrasse bulvāri, pastaigaties pa Vīnes izsmalcinātajām viekalu ieliņam. Neaizmirstiet nogaršot Vīnes šokolādes simbolu - Zahera torti, īstu Vīnes štrūdeli un neparasti garšīgo un aromātisko kafiju kafejnīcā Vīnē!
Vakarā dosimies uz Grincingu – tas ir viens no Vīnes rajoniem, slavens ar savam tavernam tieši blakus vinogu dārziem. Vakaru pavadīsim vienā no slavenākajām Vīnes tavernām - Heurigen, baudot vakariņas, austriešu vīnu un klausoties austriešu mūziku. Bagāta ar tradīcijam, kā austriešu gatronomijā, tā arī vīndarībā. Nakšņošana viesnīcā pie Vīnes.

3. diena. Zalcburga - Zalckammerguta - Mondsee

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.1: Zalcburga - Zalckammerguta - Mondsee (par papildsamaksu: 40 €).
Dodamies Zalcburgas virzienā. Pa ceļam iebrauksim skaistajā pilsētiņā Mondsee pie ezera Zalckammergutas reģionā. Ledāju izcelsmes ezers ar 600 m klinti, tā saukto Pūķa sienu ir viens no siltākajiem ezeriem Zalckammergutas reģionā. Pastaigāsimies pa pilsētiņu un redzēsim vienu no lielākajām bazilikām Austrijā – Sv. Mihaila baziliku. Šeit savulaik notika mūzikla "Mūzikas skaņas" filmēšana. Tālāk Mocarta dzimtā pilsēta - Zalcburga. Mūzikas festivālu pilsēta Zalcburga no 1993.gada ierakstīta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Ekskursijas laikā kopā ar vietējo gidu mēs redzēsim: Mirabellas pils un dārzi, Sv.Sebastjana kapsēta, kur mūža mierā dus Leopolds Mocarts un Konstance, Festivāla pils, pilsētas šūpulis Sv.Pētera klosteris un 7.gs. kapsēta, Sv.Franciska baznīca, arhibīskapu rezidence, Mocarta māja – muzejs, Getreidgasse. Brīvaja laikā ir iespēja pacelties ar funikuliera palīdzību kalna virsotnē, kurā atrodas Zalcbugas cietoksnis Hoensalzburg. No panorāmas laukuma atveras pasakains skats uz pilsētu un to apkaimi. Atgriešanas viesnīcā pie Vīnes.

4. diena. Šēnbrunnas pils - štrūdeļu šovs.

Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izbraukuma ekskursija Nr.2: Šēnbrunnas pils - štrūdeļu šovs (par papildsamaksu: 20 €).
Ierašanās imperātoru vasaras rezidencē. Šēnbrunnas pils - Austrijas imperatoru rezidence Vīnē, viena no vissvarīgākajām baroka laika arhitektūras celtnēm. Varēsim redzēt ne tikai pašu pili, bet arī burvīgu parku, Glorietes paviljonu. Līdzīgi kā Pēterhofā un Versaļā, arhitektūras ansamblis un daba viens otru papildina. Pēc pils apskates Jums tiek piedavats aizraujošs štrūdeļu šovs, ka arī Jums būs iespēja nobaudīt ābolu štrudeli ar kafiju. Brauciens cauri Austrijai, Čehijai un Polijai. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

5. diena

Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu naktī ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cena:
€ 260.00 (1 vieta autobusā)
€ 360.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 130.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Standarta samaksas kārtība (ja nav paredzēti speciālie akcijas nosacījumi):
• Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
- Medicīniskā apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
- Izbraukuma ekskursija Nr.1: Zalcburga - Zalckammerguta - Mondsee: 40 €;
- Izbraukuma ekskursija Nr.2: Šēnbrunnas pils - štrūdeļu šovs: 20 €;
- Vīnes ekskursija kājām licinzēta gida pavadībā: 10 €;
*Bērniem līdz 13.gadiem izbraukuma ekskursijām atlaide 25% 

Iegādāties ekskursiju paketi kopā ar ceļazīmi tagad ir IZDEVĪGĀK!
“ekskursiju paketē” iekļautās Izbraukuma ekskursijas Nr.1; Nr.2 = Maksājot Rīgā = 50.00 €.

- Šēnbrunnas pils ar štrūdeļu šovs: 25 €;
- Vakariņas ar vīnu vienā no Grinzinga Heurigen (tavernām): 40 €;
- Hoenzalcburgas cietoksnis: 12 €;
- Dārgumu krātuve: 10 €;
- Pusdienas Austrijā: no 20 €

SVARĪGI !!!
*Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
*Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
*Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
*Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
*Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
*Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
*Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
*Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
-Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
-Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
-Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
-Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
-Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
-Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!