×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Trīs galvaspilsētas : Vīne,Budapešta,Bratislava ziemassvētkos

Austrija, Ungārija
cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV, RU

Maršruts

Vīne - Budapešta - Bratislava

Apraksts

1.diena.
6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2.diena.
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai. Ierašanās Bratislavā. Donavas skaistule, Bratislava gaida viesus un piedāvā doties aizraujošā pastaigā pa pilsētas vēsturisko daļu…
Svētā Martina gotiskā katedrāle, elegantais Rātsnams, Mihaila vārti, kam ir grandiozs tornis. Bratislavas pilsētas cietoksnis, Evaņģēliskais licejs, kas saglabājis pagātnes idillisko noskaņu, senlaicīgas ieliņas, droša piļu un cietokšņu arhitektūra, parku klusums un ūdeņiem bagātā Donava... Laipni lūdzam Bratislavā, kur no senseniem laikiem ir saglabājušās labu ēdienu un lieliska vīna tradīcijas. Apmešanās viesnīcā. Vakarā mēs degustēsim nacionālos vīnus ar uzkodiem vienā no mājīgajiem Bratislavai tipiskajiem vīna pagrabiņiem. Pēc tam pēc velēšanas mēs varam doties pastaigāties un apskatīt vēsturiskās ievērojamās vietas vakara svētku noskaņas apgaismojumā, izbaudīt burvīgus skatus. Mums iedegsies "Donavas pērles" apgaismojums. Nakts viesnīcā Bratislavā.

3.diena.
Brokastis viesnīcā. Izbraukums uz Budapeštu. Senās Budapeštas apskates ekskursija ar vietējo gidu. Budapešta ir viena no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām. Ungāru lepnums. Donava sadala pilsētu divās daļās – vecā Buda un jaunā Pešta. Pilsētas Budas daļas panorāma ar skatu uz Donavu ir ietverta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Budas kalnā paceļas Karaliskā pils un viduslaiku kvartāls. Peštas pusē Donavas krastā atrodas viens no Budapeštas simboliem – Ungārijas parlaments, un šeit sakoncentrēta galvaspilsētas kultūras un sabiedriskā dzīve. Budapešta ir dinamiska pilsēta, kurā mierīgi līdzās sadzīvo atgādinājumi par senajiem romiešiem, turku valdīšanas laika pieminekļi.Jums būs iespēja redzēt: Sv.Matiaša baznīca, Zvejnieku bastions, Matiaša strūklaka, Varoņu laukums, Sv.Gelerta statuja, Vaidahuņadas pils, Sv.Ištvana katedrāle . Iesakam brīvajā laikā doties izbraucienā ar kuģīti pa Donavu . Pēc tam mūs gaida ziemassvētki ungārijas gaumē labākā ungāru viesmīlības tradīcija - pusdienas jautras čigānu mūzikas pavadījumā (par papildus samaksu 20 Eur, lūgums savlaicīgi rezervēt un apmaksāt vietas krodziņā- firmā “INDI”). Jums bus iespēja iegādāties suvenīrus un lieliskus ungāru vīnus. Atgriezīsimies nakšņot Bratislavā.

4.diena.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz slaveno Austrijas imperatoru un talantīgo mūziķu, mūzikas, valšu, greznu parku un brīnišķīgu vīnu pilsētu… Mūs uzaicina Vīne!
Vīne ir skaista jebkurā gadalaikā, jo šeit vienmēr ir īpaša atmosfēra, bet tieši decembra dienās pirms Jaungada – pilsēta ir neaizmirstami krāšņa! Ekskursija kājām gida pavadībā: Rātslaukums, Parlaments, Hofburg imperatoru rezidence, pilsētas simbols – sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām – Vīnes opera. Jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J.Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, Ringstrasse bulvāri. Atgriešanās Bratislavā un brauciens uz Poliju, kur paredzēta nakšņošana viesnīcā.

5.diena.
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.

Brauciena cenā ietilpst:
 • komfortabls autobuss (WC, video, kondicionieris, karsts ūdens, tēja, kafija)
 • ceļu nodokļi
 • 2 naktis viesnīcā Bratislavā divvietīgos numuros (TV, WC, duša)
 • 2 naktis viesnīcās Polijā
 • brokastis viesnīcās
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi:
 • veselības apdrošināšana - 5 €
 • Ziemassvētki ungārijas gaumē 20 Eur (palinka,guļaša zupa, gaļa, deserts, *somloi galuška, vīns, dzīva mūzika nac.restorāna čarda )

Ekskursijas:
 • Bratislava apskates eksk. 20 €
 • Bratislava vakara-
 • brauciens uz vīna pagrabiņu 5 €
 • Budapesta izbraukuma eksk. 35 €
 • Vine izbraukuma eksk. 25 €
*ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā
*min.cilveku skaits ekskursijas-25

• Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk .- 30 % 
•IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.
•Atlaides nesummējas.


Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!