×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Trīs galvaspilsētas - Vīne, Budapešta, Bratislava

Austrija, Slovākija
cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV, RU

Maršruts

Rīga – Lietuva – Polija – Slovākija-Bratislava–Ungārijā: Budapešta, Austrija-Vīne – Polija – Lietuva – Rīga

Apraksts

1. diena.
6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. diena.
Brokastis viesnīcā.Brauciens cauri Polijai. Ierašanās Bratislavā.
Donavas skaistule, Bratislava gaida viesus un piedāvā doties aizraujošā pastaigā pa pilsētas vēsturisko daļu… Svētā Martina gotiskā katedrāle, elegantais Rātsnams, Mihaila vārti, kam ir grandiozs tornis. Bratislavas pilsētas cietoksnis, Evaņģēliskais licejs, kas saglabājis pagātnes idillisko noskaņu, senlaicīgas ieliņas, droša piļu un cietokšņu arhitektūra, parku klusums un ūdeņiem bagātā Donava... Laipni lūdzam Bratislavā, kur no senseniem laikiem ir saglabājušās labu ēdienu un lieliska vīna tradīcijas. Apmešanās viesnīcā.
Vakarā mēs degustēsim nacionālos vīnus ar uzkodiem vienā no mājīgajam Bratislavai tipiskajem vīna pagrabiņiem .Pēc tam pēc velešanas mēs varam doties pastaigāties un apskatīt vēsturiskās ievērojamās vietas vakara svētku noskaņas apgaismojumā, izbaudīt burvīgus skatus. Mums iedegsies "Donavas pērles" apgaismojums.
Nakts viesnīcā Bratislavā.

3. diena.
Brokastis viesnīcā. Izbraukums uz Budapestu. Senās Budapeš­tas apskates ekskursija ar vietējo gidu.
Bu­da­pešta ir viena no skaistākajām Eiro­pas galvaspilsētām. Ungāru lepnums. Dona­va sa­dala pilsētu divās daļās – vecā Buda un jaunā Pešta. Pilsētas Budas daļas panorāma ar skatu uz Donavu ir ietverta UNESCO Pa­saules kul­tūras mantojuma sarakstā. Budas kalnā pace­ļas Karaliskā pils un viduslaiku kvartāls. Peštas pusē Donavas krastā atrodas viens no Budapeštas simboliem – Ungārijas parla­ments, un šeit sakoncentrēta galvas­pilsētas kul­tūras un sabiedriskā dzīve. Buda­pešta ir di­na­miska pilsēta, kurā mierīgi līdzās sadzī­vo atgādinājumi par senajiem ro­mie­šiem, turku valdīšanas laika pieminekļi.Jums būs iespēja redzēt: Sv.Ma­tiaša baz­nīca, Zvejn­ieku bas­tions, Ma­tia­ša strūkl­aka, Varoņu laukums, Sv.Gelerta statuja, Vaidahuņadas pils, Sv.Išt­vana katedrāle .
Iesakam apmeklet brīvajā laikā 1-2 objektus : doties izbrau­cie­nā ar kuģīti pa Donavu vai Iesakām izpeldēties +27° – +38° siltos minerālūdeņos Sečeņas baseinu kompleksā (tajā ir arī tvaika pirtis). Blakus tam atrodas viens no senākajiem Eiropā Zvē­ru dārzs, kā arī Lunaparks un Mākslas mu­zejs. Jums bus iespēja iegādāties suvenī­rusun lieliskus ungāru vīnus.
Atgriezīsimies nakšņot Bratislavā.

4. diena.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz slaveno Austrijas imperatoru un talantīgo mūziķu, mūzikas, valšu, greznu parku un brīnišķīgu vīnu pilsētu… Mūs uzaicina Vīne!
Ekskursija kājām gida pavadībā: Rātslaukums, Parlaments, Hofburg imperatoru rezidence, pilsētas simbols – sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām – Vīnes opera. Jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J.Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, Ringstrasse bulvāri.
Vai visi, kuri vēlas, var doties iepirkties(izņemot lileldienas un svētku dienas!). Patīkamu iepirkšanos Austrijā! Šis brauciens ir paredzēts īstiem modes pielūdzējiem. Tirdzniecības centrs Designer Outlet Parndorf ir būvēts kā neliela austriešu pilsētiņa. Pastaiga pa to padara iepirkšanos ne tikai patīkamu, bet arī interesantu. Tirdzniecības centra teritorijā Jūs atradīsiet ļoti daudzus pazīstamu zīmolu veikaliņus, kas Jūs patīkami pārsteigs ar milzīgām atlaidēm. Atgriešanās Bratislavā un brauciens uz Poliju, kur paredzēta nakšņošana viesnīcā.

5. diena.
Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Polijai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papild izdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.

Brauciena cenā ietilpst:
 • komfortabls autobuss (WC, video, kondicionieris)
 • ceļu nodokļi
 • 2 naktis viesnīcā Bratislavā, (21.06., 08.07., un 22.07) divvietīgos numuros (TV, WC, duša, telefons)
 • 2 naktis viesnīcās Polijā
 • brokastis viesnīcās
 • grupas vadītāja pakalpojumi


Papildus izdevumi:

Veselības apdrošināšana - 5 € ( līdz 65.g.v.) , 10 € ( no 65-70.g.v.)

 • Bratislava apskates eksk. 20 €
 • Bratislava izb. ar degustāciju 5 €
 • Budapesta izbraukuma eksk. 35 €
 • Vīne izbraukuma eksk. 25 €
 • Designer Outlet 10 €
 • Parndorf (Šopinga-izņēmot lieldienas un svētku dienas )


ekskursijas ar vietējem gidiem notiek krievu valodā
min.cilveku skaits ekskursijas-25

– papildus vieta autobusā – 90,- €
– piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā – 40,- €

•Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk . - 30 %

•IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.
•Atlaides nesummējas.
•Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!