×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

CIEMOS UZ BALTKRIEVIJU: Bresta - Belovežas gārša - Grodņa - Korobčici

Baltkrievija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Bresta - Belovežas gārša - Grodņa - Korobčici

Apraksts

1diena
06:00 izbraukšana no Rīgas.
Ceļš caur Lietuvu, Poliju. Robežas šķērsošana. Ierašanās Brestā. Vakara ekskursija pa Brestas cietoksni ar vietējo gidu: sena cietokšņa drupas, bastioni, memoriāli, monumentālās skulptūru kompozīcijas, mūžīga uguns, garnizona baznīca. Pastaiga pa vakara Brestu un piedalīšanās seno gāzes lukturu ikdienas aizdedzināšanas ceremonijā. Check-in viesnīcā. Nakts viesnīcā Brestā.

2.diena
Brokastis. Apskates ekskursija pa Brestu ar vietējo gidu. Iepazīšanās ar kultūrvēsturisko mantojumu. Pārbrauciens uz Belovežas Gāršu – milzīgs rezervāts ar pirmatnējo mežu, unikālo biosfēru, floru un faunu. Tas ir vislielākais mežs centrālā Eiropā. Ekskursijas laikā Jūs būs iespēja iepazīties ar pirmatnēja meža īpašībām, tā augu un dzīvnieku pasauli, izbaudīt ezerus un dabas ainavas, ieraudzīt 600 gadu vecu ozolu, 350-gadīgo priedi, bebru aizsprostus, vēstures pieminekļus. “Etnogrāfiskā un Veco tehnoloģiju muzeja” apmeklējums, kurā ir sadzīves priekšmetu kolekcija. Muzejā var iepazīties ar Belovežas gāršas XIX gs. iedzīvotāju kultūru un tradīcijām, nogaršot “gāršas” gardumus, paskatīties uz kandžas gatavošanas procesu. “Dabas muzeja” apmeklējums, kur ir apkopota Belovežas Gāršas vēsture, tās augi un iemītnieki. Pastaiga gar dzīvnieku voljēriem, Jūs redzēsiet – Gāršas simbolu – greznus sumbrus, vilkus, lāčus, bifeļus, lūšus un pat strausus. Pusdienas vienā no kafejnīcām. Izbraukšana uz Grodņu. Vakarā ierašanās Grodņā un check-in viesnīcā. Nakts viesnīca Grodņā.

3.diena
Brokastis. Check-out no viesnīcās. Ekskursija pa Grodņu – senu un skaistu pilsētu ar vietējo gidu: Vecā un Jaunā pils, Jezuītu baznīca, Muzejs-aptieka, Bernardiņu klosteris, sinagoga, Borisogļebovska (Kaložas) baznīca; Tizengauza laukums, Žilibera parks, Medicīniskās akadēmijas ēka, poļu rakstnieces Elīzes Ožeško piemineklis, piemineklis karavīriem-atbrīvotājiem, J. Kupala universitāte. Izbraukšana uz agrotūrisma kompleksu „Korobčici”. Tā ir vieta, kur tiek glabātas Baltkrievijas tautas arhitektūras tradīcijas, kur var sajust tautiskās sadzīves garu un pieskarties neskārtās dabas burvīgumam. Izbraukšana uz Rīgu. Robežas šķērsošana. Ceļš caur Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

BALTKRIEVIJAS TŪRISMA VĪZAS KĀRTOŠANAS NOTEIKUMI:
- Lai dotos ceļojumā, Baltkrievijas tūrisma vīza ir nepieciešama gan Latvijas pilsoņiem, gan Latvijas nepilsoņiem. Tūrisma vīza nav nepieciešama Krievijas Federācijas pilsoņiem; - Lai nokārtotu jums Baltkrievijas tūrisma vīzu, lūdzam, līdz _________ nodot sekojošus dokumentus: - ceļošanai derīgo pasi (pase jābūt derīga vēl min. 3 mēnešus (90 dienas) pēc atgriešanas no ceļojuma); - dzimšanas apliecības (labas kvalitātes) kopiju, visām personām, kuri dzimuši pēc 11.11.1991.g. - vienu krāsainu bildi dokumentiem “Baltkrievijas vīzai” 75-80% no fotogrāfijas aizņem seja, matēta, uz baltā fona, 3,5 x 4,5 cm liela, bez brillēm; - aizpildītu anketu (anketas paraugu jums izsniegs jūsu tūrisma aģentūrā).

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:
Transporta pakalpojumi;
Ceļa nodokļi Lietuvā, Baltkrievijā;
Viena nakts viesnīcā Brestā, divvietīgos/trīsvietīgos numuros (ērtības numuros);
Viena nakts viesnīcā Grodņā, divvietīgos/trīsvietīgos numuros (ērtības numuros);
Divas brokastis viesnīcā (zviedru galds);
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Baltkrievijas tūrisma vīza;
Ceļojuma apdrošināšana līdz 65. g.v..

PIEMAKSAS:
Ekskursiju pakete: 50.00 EUR/40.00 EUR (bērni līdz 12 gadiem) Iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā:
Pilna ekskursiju apkalpošana pēc programmas:
- Ekskursija pa Brestu un Brestas cietoksni;
- Ekskursija Belovežas gāršā ar muzeju apmeklējumu un pusdienām;
- Ekskursija pa Grodņu;
- Ekskursija uz agrotūrisma kompleksu “Korobčici”;
- Ieejas biļetes pēc programmas;
- Transporta pakalpojumi;
- Maksas autostāvvietas.

Papildvieta autobusā – 50.00 EUR;
Vienvietīgs numurs viesnīcā – 40.00 EUR;
Piemaksa par apdrošināšanu vecumā no 65-75 gadiem – 2.00 EUR;

PAPILDUS IZDEVUMI:
Personīgie tēriņi Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties.
Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā.

Lūdzam valūtu BYR (Baltkrievijas rubļus) iepriekš samainīt Latvijā!!! 1.00 EUR ~ 2.19 BYR

UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!
- Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgs ceļošanas dokuments
- pase vai ID karte, kas atbilst LR un citu valstu likumiem, uz kurām ieceļo! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 18 gadu vecumam, līdzi jābūt pilngadīgā pavadošā persona. Par ceļošanas dokumenta esamību, derīgumu un atbilstību atbild tā īpašnieks.
- Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām Latvijā un ārpus Latvijas, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņas, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
- Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējuma kārtību un secību!
- Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tiešie uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgie uzņēmumi.
- Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
- Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties atkarībā no neparedzētajām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
- Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti uc.), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
- Uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, ka arī veikt korekcijas ceļojuma programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku pasākumu norise valstī/pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
- Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
- Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt TV, WC, kārsts ūdens.
- Tūrisma uzņēmums nav atbildīgs par klienta nepamatotām fantāzijām un ilūzijām.

Vienu dienu pirms ceļojuma lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru!!!
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!