×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

ĢIMENES ATPŪTA BALTKRIEVIJĀ

Baltkrievija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Bišu pasaule - Minska - Belaz - Dudutki - Lebyazhy akvaparks - vēstures parks/muzejs Sula

Apraksts

1. diena.
06:00 izbraukšana no Rīgas. Ceļš līdz Baltkrievijai. Robežas šķērsošana. Ierašanās Minskā. Check-in viesnīcā. Apskates ekskursija Minskā: Jūs redzēsiet vēsturisko centru, apmeklēsiet Augšējo pilsētu, Trīsvienību priekšpilsētu, Svētā gara katedrāli. Pēc vēlēšanās vakariņas kādā no tradicionālajiem baltkrievu krodziņiem, iespēja pagaršot neatkārtojamus baltkrievu draņikus (kartupeļu pankūkas). Brīvais laiks. Netālu no viesnīcas ir liels tirdzniecības centrs “Arena City” (http://arenacity.by), kuru būs iespējams apmeklēt. Nakts viesnīcā Minskā.

2. diena.
Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz Minskas Zoodārzu: Zoodārzs, Dinozauru parks, Delfinārijs. Minskas zoodārzā ir uzcelts īsts amfiteātris, kurā notiek aizraujošs un profesionālais delfīnu šovs, tas ir spilgtākais ceļojuma piedzīvojums. Par atsevišķu samaksu iespējams nofotografēties vai pat nopeldēties kopā ar delfīniem. Dinozauru parks pārnes uz pasauli, kas pastāvēja pirms miljonu gadu, un sagaida Jūs ar milzīgu dinozauru. Parkā tiek uzstādītas reāla izmēra dinozauru figūras, kuras kustas, elpo, mirgo, izdod skaņas. Došanas uz akvaparku “Lebjažij“, kur ir neskaitāmi kalniņi, kas piemēroti braukšanai divatā, gan arī vienam pašam, gan ekstremāli kalniņi, gan arī pavisam nelieli kalniņi. Šeit var vizināties uz paklājiņiem, piepūšamiem matračiem, kā arī bez jebkādām papildierīcēm, kā arī ir “Lietus krusa”, kur var izvēlēties hidromasāžas dušu ar iebūvētu dekoratīvo apgaismojumu; strūklakas ar iebūvētu dekoratīvu apgaismojumu; vai putu strūklakas ar iemontētu dekoratīvo apgaismojumu. Atguršanās viesnīcā, brīvais laiks Minskā. Naksnīgā ekskursija “Noslēpumaina Minska” - romantiska un noslēpumaina vakara ekskursija, kuras laikā var baudīt pilsētas fantastisko apgaismojumu. Stāvot Baltkrievijas Nacionālās bibliotēkas skatu laukumā, Jūs varēsiet vērot naksnīgās Minskas ugunis un klausīties pilsētas mītus un leģendas. Nakts viesnīcā Minskā.

3. diena.
Brokastis viesnīcā. Izbraukuma ekskursija uz “BelAZ” rupnīcu Žodinā, Baltkrievijas autobūves uzņēmums, kas specializējas uz lielas kravnesības karjeru kravas automašīnu ražošanā. Unikāla iespēja apmeklēt rūpnīcu, paskatīties kā top kravas mašīnas ar 90- 450 tonnu celtspēju, redzēt šos monstrus darbā, nofotografēties un pasēdēt pie stūres. Pusdienas rūpnīcas teritorijā. Atgriešanas Minskā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Minskā.

4. diena.
Brokastis, check-out no viesnīcas. Izbraukšana uz Eko-muzeju “Bišu pasaule”, kur Jūs gaida aizraujošā un interaktīvā ekskursija bišu un medus pasaulē, pēc kuras nogaršosiet pankūkas ar medu un tēju. Izbraukšana uz Rīgu. Robežas šķērsošana. Ceļš uz mājām, vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

BALTKRIEVIJAS TŪRISMA VĪZAS KĀRTOŠANAS NOTEIKUMI:
- Lai dotos ceļojumā, Baltkrievijas tūrisma vīza ir nepieciešama gan Latvijas pilsoņiem, gan Latvijas nepilsoņiem. Tūrisma vīza nav nepieciešama Krievijas Federācijas pilsoņiem;
- Lai nokārtotu jums Baltkrievijas tūrisma vīzu, lūdzam, līdz _________ nodot sekojošus dokumentus:
- ceļošanai derīgo pasi (pase jābūt derīga vēl min. 3 mēnešus (90 dienas) pēc atgriešanas no ceļojuma);
- dzimšanas apliecības (labas kvalitātes) kopiju, visām personām, kuri dzimuši pēc 11.11.1991.g. - vienu krāsainu bildi dokumentiem “Baltkrievijas vīzai” 75-80% no fotogrāfijas aizņem seja, matēta, uz baltā fona, 3,5 x 4,5 cm liela, bez brillēm;
- aizpildītu anketu (anketas paraugu jums izsniegs jūsu tūrisma aģentūrā).

BRAUCIENA CENĀ IETILPST:
Transporta pakalpojumi;
Ceļa nodokļi Lietuvā, Baltkrievijā;
Trīs naktis viesnīcā “Slavyanskaya” Minskā, divvietīgos numuros (ērtības numuros); Trīs brokastis viesnīcā (zviedru galds);
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Baltkrievijas tūrisma vīza;
Ceļojuma apdrošināšana līdz 65. g.v..

PIEMAKSAS:
Ekskursiju pakete: 40.00 EUR/30.00 EUR (bērni līdz 12 gadiem) Iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā:
Pilna ekskursiju apkalpošana pēc programmas:
- Divas ekskursijas pa Minsku ar vietējo gidu;
- Izbraukuma ekskursija uz Minskas zoodārzu un akvaparku;
- Izbraukuma ekskursija uz rūpnīcu BelAZ;
- Ieejas biļetes pēc programmas, izņemot zoodārzu, delfināriju, dino parku un akvapraku;
- Transporta pakalpojumi;
- Maksas autostāvvietas.

Papildvieta autobusā – 60.00 EUR;
Vienvietīgs numurs viesnīcā – 55.00 EUR;
Piemaksa par apdrošināšanu vecumā no 65-75 gadiem – 2.00 EUR;

PAPILDUS IZDEVUMI:
Nacionālās bibliotēkas skatu laukums: 3.50 BYR; Minskas zoodārzs: 27.00 BYR (zoodārzs, delfinārijs, dino parks); Akvaparks “Lebyazhy”: no 35.00 BYN; Personīgie tēriņi. Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties!!! Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā. Lūdzam valūtu BYR (Baltkrievijas rubļus) iepriekš samainīt Latvijā!!! 1.00 EUR ~ 2.19 BYR

UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!
- Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgs ceļošanas dokuments
- pase vai ID karte, kas atbilst LR un citu valstu likumiem, uz kurām ieceļo! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 18 gadu vecumam, līdzi jābūt pilngadīgā pavadošā persona. Par ceļošanas dokumenta esamību, derīgumu un atbilstību atbild tā īpašnieks.
- Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām Latvijā un ārpus Latvijas, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņas, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
- Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējuma kārtību un secību!
- Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tiešie uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgie uzņēmumi.
- Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
- Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties atkarībā no neparedzētajām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
- Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti uc.), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
- Uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, ka arī veikt korekcijas ceļojuma programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku pasākumu norise valstī/pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
- Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
- Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt TV, WC, kārsts ūdens.
- Tūrisma uzņēmums nav atbildīgs par klienta nepamatotām fantāzijām un ilūzijām.

Vienu dienu pirms ceļojuma lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru!!!
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!