×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

NEZINĀMĀ BALTKRIEVIJA

Baltkrievija
nov. 2019
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

ECO muzejs Bišu pasaule - Berezinskiy dabas rezervāts - Minska - vēstures parks/muzejs Sula

Apraksts

1.diena.
06:00 izbraukšana no Rīgas. Ceļš līdz Baltkrievijai. Robežas šķērsošana. Eko-muzeja “Bišu pasaule” apmeklējums, kur Jūs gaida aizraujošā interaktīvā ekskursija bišu un medus pasaulē, pēc kuras nogaršosiet pankūkas ar medu un tēju. Ierašanās Minskā. Check-in viesnīcā. Apskates ekskursija Minskā: Jūs redzēsiet vēsturisko centru, apmeklēsiet Augšējo pilsētu, Trīsvienību priekšpilsētu, Svētā gara katedrāli. Pēc vēlēšanās vakariņas kādā no tradicionālajiem baltkrievu krodziņiem, iespēja pagaršot neatkārtojamus baltkrievu draņikus (kartupeļu pankūkas). Netālu no viesnīcas ir liels tirdzniecības centrs “Arena City” (http://arenacity.by), kuru būs iespējams apmeklēt. Nakts viesnīcā Minskā.

2. diena.
Brokastis viesnīcā. Izbraukuma ekskursija uz unikālo un senāko Baltkrievijas biosfēru rezervātu “Berezinskiy”. Tas ir īstās dabas etalons ar reliktu mežiem, bagātīgo floru, faunu un skaistām ainavām. Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet Dabas muzeju, kurā ir ieskaņota dzīvnieku pasaules ekspozīcija un būs iespēja iegādāties suvenīrus. Meža zoodārzā redzēsiet voljērus ar dzīvniekiem: sumbri, alni, lāči, vilki, lūši uc. Ekskursijas laikā pa Mitoloģijas muzeju Jūs gaida vizināšanās ar zirgiem. Aizraujošā pastaiga pa rezervāta takām ar interesantiem stāstiem par floru un faunu, pacelšanos uz skatu torni. Naksnīgā ekskursija “Noslēpumaina Minska” - romantiska un noslēpumaina vakara ekskursija, kuras laikā var baudīt pilsētas fantastisko apgaismojumu. Stāvot Baltkrievijas Nacionālās bibliotēkas skatu laukumā, Jūs varēsiet vērot naksnīgās Minskas ugunis un klausīties pilsētas mītus un leģendas. Nakts viesnīcā Minskā.

3.diena.
Brokastis. Check-out no viesnīcas. Izbraukšana uz muižas-parka kompleksu “Vēstures parks Sula” – interaktīvais Baltkrievijas vēstures centrs. Jūs gaida interesanta animācijas ekskursija: megalitiskās kultūras laukums, pagānu laukums ar seniem uguns rituāliem, varjagu piestātne, vizināšanās pa upi ar varjagu kuģi, iepazīšanās ar viduslaiku kvartālu, elites dzēriena “Starka” degustācija un daudz kas cits. Izbraukšana uz Rīgu. Robežas šķērsošana. Ceļš līdz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā.


BALTKRIEVIJAS TŪRISMA VĪZAS KĀRTOŠANAS NOTEIKUMI:
- Lai dotos ceļojumā, Baltkrievijas tūrisma vīza ir nepieciešama gan Latvijas pilsoņiem, gan Latvijas nepilsoņiem. Tūrisma vīza nav nepieciešama Krievijas Federācijas pilsoņiem;
- Lai nokārtotu jums Baltkrievijas tūrisma vīzu, lūdzam, līdz _________ nodot sekojošus dokumentus:
- ceļošanai derīgo pasi (pase jābūt derīga vēl min. 3 mēnešus (90 dienas) pēc atgriešanas no ceļojuma);
- dzimšanas apliecības (labas kvalitātes) kopiju, visām personām, kuri dzimuši pēc 11.11.1991.g. - vienu krāsainu bildi dokumentiem “Baltkrievijas vīzai” 75-80% no fotogrāfijas aizņem seja, matēta, uz baltā fona, 3,5 x 4,5 cm liela, bez brillēm;
- aizpildītu anketu (anketas paraugu jums izsniegs jūsu tūrisma aģentūrā).

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:
Transporta pakalpojumi; Ceļa nodokļi Lietuvā, Baltkrievijā; Divas naktis viesnīcā “Slavyanskaya” Minskā, divvietīgos numuros (ērtības numuros); Divas brokastis viesnīcā (zviedru galds); Grupas vadītāja pakalpojumi; Baltkrievijas tūrisma vīza; Ceļojuma apdrošināšana līdz 65. g.v.

PIEMAKSAS:
Ekskursiju pakete: 60.00 EUR/50.00 EUR (дети до 12 лет) Iepriekš pieteikšana un apmaksa ofisā:
Pilna ekskursiju apkalpošana pēc programmas:
- Ekskursija uz Eko-muzeju ”Bišu pasaule”;
- Apskates ekskursija Minskā;
- Ekskursija “Naksnīgā Minska”;
- Izbraukuma ekskursija uz rezervātu Berezinskiy ar pusdienām;
- Ekskursija uz muižas-parka kompleksu “Vēstures parks Sula”;
- Ieejas biļetes pēc programmas;
- Transporta pakalpojumi;
- Maskas autostāvvietas.

Papildvieta autobusā – 50.00 EUR
Vienvietīgs numurs viesnīcā – 40.00 EUR
Piemaksa par apdrošināšanu vecumā no 65-75 gadiem – 2.00 EUR;

PAPILDUS IZDEVUMI:
Nacionālās bibliotēkas skatu laukums – 3.50 BYR Personīgie tēriņi Lūdzam valūtu BYR (Baltkrievijas rubļus) iepriekš samainīt Latvijā!!! 1.00 EUR ~ 2.19 BYR Ieejas biļešu cenas ir orientējošās un var mainīties. Lūgums precizēt cenas pie grupas vadītājā/jās brauciena laikā.

UZMANĪBU, SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!
- Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgs ceļošanas dokuments - pase vai ID karte, kas atbilst LR un citu valstu likumiem, uz kurām ieceļo! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 18 gadu vecumam, līdzi jābūt pilngadīgā pavadošā persona. Par ceļošanas dokumenta esamību, derīgumu un atbilstību atbild tā īpašnieks.
- Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām Latvijā un ārpus Latvijas, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņas, kā arī valūtas kursa izmaiņām.
- Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējuma kārtību un secību!
- Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tiešie uzņēmuma pakalpojumi, kurus sniedz citi neatkarīgie uzņēmumi.
- Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
- Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties atkarībā no neparedzētajām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
- Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti uc.), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā. - Uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, ka arī veikt korekcijas ceļojuma programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku pasākumu norise valstī/pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
- Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
- Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. Ja cilvēku skaits ir mazāks par 20, autobuss tiek mainīts uz autobusu ar mazāku vietu skaitu, tajā var nebūt TV, WC, kārsts ūdens.
- Tūrisma uzņēmums nav atbildīgs par klienta nepamatotām fantāzijām un ilūzijām.

Vienu dienu pirms ceļojuma lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja telefona numuru!!!
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
16.11.2019
18.11.2019
3 d. 120 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!