×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

VIESMĪLĪGĀ BALTKRIEVIJA

Baltkrievija
jun. - nov. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Minska - etnogrāfiskais muzejs Dudutki - Mira un Nesviža - Bresta - Belovežas gārša - Hrodno

Apraksts

Baltkrievija – brīnumjauka valsts ar apbrīnojamu dabu, bagātu vēsturi un kultūru. Aicinām Jūs brīvdienas pavadīt Baltkrievijā. Interesanta ekskursijas un izklaidējošā programma – seno kvartālu un jauno arhitektūras ansambļu apskate Minskā, apmeklēsim lielisko pili Mirā un pils-parka kompleksu Nesvižā, iepazīsim etnogrāfisko ciematiņu ar senajām tehnoloģijām Dudutki, Brestu, Belovežas gāršu, Hrodno – un tas viss 5 dienās!

1.diena „Pretī jauniem iespaidiem...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā braucot pa Lietuvu. Ierašanās Minskā. Minskas apskates ekskursija (par papildus samaksu 15 €). Ekskursijas laikā apskatīsim XVII gs. Pētera – Pāvila baznīcu, koka ielu Ņemigu, gleznaino Augšpilsētu. Tā piesaista ar īpašu pagātnes auru, kura mīt šejienes senajās ēkās un šaurajās ieliņās, kurās izvietojušies muzeji, mājīgas kafejnīcas, restorāni un veikaliņi. Izstaigāsim Troickas priekšpilsētu, kur pilsētas dzīve mutuļo iepriekšējā gadsimtā, bet mūsdienās viesus piesaista muzeji, suvenīru kioski, mājīgās kafejnīcas, krodziņi un vēl daudz kas cits. Brīvais laiks. Vakarā izvietošanās viesnīcā 3*, Minskā. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. „Kultūras muzejs Dudutki...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz etnogrāfisko muzeju Dudutki. Ekskursijas laikā iepazīsimies ar vienīgo darbojošos Baltkrievijas tautas amatniecības muzeju. Jūs sagaidīs pārsteidzošs ceļojums: nopietna ekskursija ar nenopietniem piedzīvojumiem – kandžas degustācija, vizināšanās ar zirgiem, meldera cienasts. Dudutki – brīvdabas muzejs, viens no apmeklētākajiem Baltkrievijā! Jūs redzēsiet vienīgās Baltkrievijā darbojošās vēja dzirnavas, kur pats melderis pasniedz cienastu. Ja vēlēsieties izkalt laimes pakavu, tad droši jādodas iekšā senajā smēdē. Apmeklējiet tradicionālo galdnieka meistara darbnīcu, ar seniem galdniecības instrumentiem, grezno maizes ceptuvi, seno automobīļu izstādi... Un visur – etnogrāfiskais ietvars ar interaktīvu darbošanos. Turklāt, šeit ir arī Orlavas rikšotāju staļļi, apskatāmi strausi, mežacūkas un citi dzīvnieki. Pēc vēlēšanās tiek piedāvāta vizināšanās ar senatnīgām karietēm. Ekskursijas laikā Jums būs 3 dažādas degustācijas: pie kandžas aparāta (kandža, maizīte, sālīts gurķis, medus), maizes ceptuvē (svaigi cepta maize, 3 šķirņu sieri, sviests, tēja), dzirnavās (Baltkrievijas speķis ar maizi). Šeit varēsiet iegādāties labus suvenīrus, nofotogrāfēt lieliskas bildes. Pusdienas Baltkrievu tradicionālā stilā. Atgriešanās Minskā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā 3* Minskā.

3.diena. „Аrhitektūras pieminekļi Mirā un Nesvižā...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Miru un Nesvižu. Jūs redzēsiet visvērtīgākos Baltkrievijas pieminekļus, kuri iekļauti UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā – pili Mirā un pils-parku ansambli Nesvižā. Staltā Miras pils, kura būvēta XVI gadsimta pirmajā pusē, ar savu spilgto arhitektonisko veidolu, masīvajiem mūriem, torņiem un daudzšķautņaino iekšpagalmu. Pārbrauciens uz Nesvižu – bijušo kņazu Radzivilu ordinācijas galvaspilsētu. Pils – parka kompleksa apskate, kurš veidots XVI – XVIII gadsimtā, kuru ieskauj augsti zemes vaļņi un plaši dīķi. Kompleksa arhitektūrā savijušies renesanses, baroka un klasicisma elemeti. Majestātiskā pils – cietoksnis ir vienotā ansamblī, apvienotu ēku komplekss, kurš veido elegantu parādes pagalmu. Laiks ceļā. Pārbrauciens uz Brestu. Nakts viesnīca Brestā. Ierašanās viesnīcā.

4.dienas. „Bresta un unikālā Belovežas gārša...”
Brokastis*. Piedāvājam apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €) Brestā: Sv.Nikolaja un retrospektīvā Krestovozdviženskas baznīcas, Sv.Simeona katedrāle. Pēc vēlēšanas Varonīgā Brestas cietokšņa apmeklējums: monuments ”Slāpes”, galvenais komplekss, Holmas vārti. Brīvs laiks. Tālāk dodamies uz Belovežas gāršu – pēdējo dižmežu Eiropā. Ekskursija uz nacionālo parku-Eiropā lielāko meža masīvu, kas gandrīz neskarts saglabājies kopš XIII gs. Tās ir pirmatnējā meža paliekas, kur dabīgos apstākļos iespējams novērot sumbrus, trapānus, stirnas un citus savvaļas dzīvniekus. Šeit ir brīnišķīga dabas ainava, aug garākā Eiropas egle un dzīvo Eiropas lielākais dzīvnieks sumbrs. Jūs varēsiet apmeklēt Dabas muzeju un dzīvnieku voljērus. Pēcpusdienā Salatēva muižas apmeklējums. Tā ir pasakaina vieta Belovežas gāršas vidienē, kur būdiņās mīt Salatēvs un Sniegbaltīte. Salatēva dāvanu glabātava "Skrabņica" un dzirnavas neatstās vienaldzīgus arī pat pieaugušos. Laiks ceļā. Pārbrauciens uz Hrodnu. Nakts viesnīcā Hrodno pilsētā. Ierašanās viesnīcā.

5.dienas. „Hrodno...”
Brokastis*. Hrodno. Apskates ekskursija vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 10 €): Izsmalcinātā Jaunā pils, Varenā Veca pils, katoļu brigitu un bernardiešu klosteri, iespaidīgā Sv.Franciska Ksavērija baznīca, gleznainie Nemuras krasti un 12. gadsimta Kaložas baznīca. Brīvs laiks. Laiks ceļā. Vēlu vakarā atgriešanās mājās. 

Ceļojuma cenā ietilpst:
 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
 • transporta un ceļa izdevumi,
 • nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
 • brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:
 • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 76 €,
 • piemaksa par papildvietu autobusā 70 €,
 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
 • pilsētas sabiedriskais transports,
 • medicīniskā apdrošināšana

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
 • Izbraukuma ekskursija uz Dudutki 30 €;
 • Izbraukuma ekskursija “Аrhitektūras pieminekļi Mirā un Ņesvižā” 35 €.
 • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 65 €.

IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 55 €, bērniem līdz 14g. 40 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
 • Apskates ekskursija Minskā 15 €;
 • Mira 6 €,
 • Ņesvižas pils – parka komplekss 7 €,
 • Panorāmas laukums Nacionālajā bibliotēkā 3 €,
 • Dudutki 9 €,
 • apskates ekskursija gida pavadībā Brestā un Hrodno 20 €;
 • Dabas muzejs un voljēri 6 € pieaugušajiem, bērniem līdz 18 gadiem- 4 €;
 • puspansija 6 € par katrām pusdienām,
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
15.07.2020
19.07.2020
5 d. 270 € pieprasīt
20.06.2020
24.06.2020
5 d. 270 € pieprasīt
12.08.2020
16.08.2020
5 d. 270 € pieprasīt
18.11.2020
22.11.2020
5 d. 270 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!