×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Korejas pussala - Ziemeļkoreja un Dienvidkoreja

Dienvidkoreja
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga – Pekina – Phenjana – Kaesong – Phenjana – Pekina – Seula – DMZ – Pusana – Gyeongju – Čeju sala – Seula – Rīga

Apraksts

Vēl līdz 1945.gadam Koreja bija viena valsts. Pēc Korejas sadalīšanas šīs abas zemes dzīvojušas ļoti sarežģītā situācijā un tās eksistēšana līdzās bija ļoti problemātiska. Šobrīd kā vēl nekad šīs abas zemes ir pietuvojušās viena otrai un ir tuvu situācijas normalizācijai. Šajā ceļojumā apmeklēsim abas Korejas pussalas valstis, gan Ziemeļkoreju, gan Dienvidkoreju. Tas ļaus gūt pilnīgāku iespaidu par šo zemju dzīvi un Korejas pussalu.

Ziemeļkoreja ir ļoti īpaša valsts, kurai ir savi noteikumi un uzskati par tūristu iebraukšanas kārtību. Šīs valsts iedzīvotāji itin visā, ieskaitot pārvietošanos un neapdomīgi izteiktas domas, tiek uzmanīti ciešāk nekā jebkur citur pasaulē. Žurnālisti un rakstnieki šai valstī ar tūristu vīzu netiek ielaisti, parastajam apmeklētājam mobilais telefons lidostā uz ceļojuma laiku tiek atsavināts un atdots tikai atpakaļceļā, bet fotoaparāta objektīvam nevajadzētu pārsniegt 150 milimetru, pretējā gadījumā to uzskatīs par spiegu inventāru. Jau pirms brauciena ir jāgatavojas vairākiem „noteikumiem”, ko diktē šeit valdošā valsts iekārta – ceļojums notiks ar jau iepriekš valstiski apstiprinātu programmu. Programmā ir milzīgs daudzums apmeklējamu objektu – pieminekļi, memoriāli, revolucionārie muzeji un paraug iestādes un ēkas, kurās tūristiem tiek parādīta laimīgā un darbīgā iedzīvotāju ikdiena.

Dienvidkorejas valsts mūsdienu panākumu pamatā ir tālredzīga nākotnes vīzija un negausīgi centieni sasniegt tehnoloģiju augstākās virsotnes. Bet atrodoties starp divām pasaules lielvarām, Ķīnu un Japānu, pati Dienvidkoreja bieži vien tiek pielīdzināta un saukta par Japānas mazo māsu, kāpēc par Japānas? Jo arī Dienvidkorejai ir augsti sasniegumi valsts attīstībā. Šī ir viena no pasaules modernākajām zemēm ar vienu no ātrākajiem internetiem.

1. DIENA, SESTDIENA,  21.09. RĪGA – STAMBULA – PEKINA

Plkst. 16:45 pulcēšanās Rīgas lidostā. 18:45 lidojums  Rīga – Stambula, vēlāk 01:20 lidojums Stambula – Pekina, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, SVĒTDIENA,  22.09. PEKINA

Ap plkst. 15:25 ierašanās Pekinā, pasu kontrole un iekārtosimies viesnīcā pie Pekinas lidostas. Nakts viesnīcā Pekinā.

3. DIENA, PIRMDIENA, 23.09. PEKINA – PHENJANA 

No rīta dosimies uz Pekinas lidostu un reģistrēsimies reisam uz Ziemeļkorejas galvaspilsētu Phenjanu. Pēc ielidošanas, robežas šķērsošana un tikšanās ar vietējo gidu. Sākam mūsu ceļojumu pa šo savdabīgo zemi, pirms došanās uz viesnīcu, apmeklēsim Mansudae strūklaku parku. Pirmās vakariņas Ziemeļkorejā un brauciens uz naktsmītni, nakts viesnīcā Phenjanā.  

4. DIENA, OTRDIENA, 24.09. PHENJANA – KAESONG

Dienu sāksim ar Lielā Mansudae pieminekļa apskati, lai izteiktu cieņu un pateicību prezidentam Kim Il Sung un vadonim Kim Jong Il, uz vietas par ~ 4 eiro būs iespējams iegādāties ziedus, ko nolikt pieminekļa pakājē. Apmeklēsim Ziemeļkorejas bibliotēku un pēc tā dosimies izbraucienā ar Phenjanas metro. Apskatīsim Triumfa arku– lielāko arku pasaulē, kas Ziemeļkorejā ir uzvaras apliecinājums, kas simbolizē nepārprotamu uzvaru pār Japānu. Pusdienas vietējā restorānā, pēc tam apskatīsim vienīgo ASV jūras kuģi, kas atrodas citas valsts gūstā. Ceļosim ārpus Phenjanas uz Kaesong pilsētu, tā atrodas tuvu Dienvidkorejas robežai. Pa ceļam piestāsim arī Sariwonpilsētā. Nakts viesnīcā Kaesong.

5. DIENA, TREŠDIENA, 25.09. KAESONG – PHENJANA

No rīta apmeklēsim Korejas muzeju, kas agrāk bijusi valsts pirmā universitāte, bet tagad pārveidota par muzeju. Turpinājumā dosimies uz Korejas demilitarizēto zonu uz Ziemeļkorejas un Dienvidkorejas robežas. Šī ir unikāla iespēja apmeklēt vienu no apsargātākajām vietām pasaulē, kur Ziemeļkorejas apsargs parādīs un pastāstīs zonas galvenās darbības un ikdienas pienākumus. Pēc tā brauciens uz Phenjanu.  Vakariņas un nakts viesnīcā Phenjanā.

6. DIENA, CETURTDIENA, 26.09. PHENJANA

Pēc brokastīm dosimies uz Kumsusan Saules pili jeb Lielā līdera prezidenta Kim Il  Sunga un līdera Kim Jonga Il mauzoleju. Lai šo vietu apmeklētu, mums jāģērbjas zolīdi, pēc tā atgriezīsimies viesnīcā, pārģērbsimies un dosimies Ryangak kalnā, kur baudīsim pikniku- pusdienas ar skatiem uz pilsētu. Turpinājumā Korejas filmu studijas apmeklējums. Jučes tornis tiek uzskatīts par augstāko akmens torni pasaulē. Apmeklēsim alus darītavu un vakarā baudīsim vakariņas ar vietējo folkloras uzvedumu. Nakts Phenjanā.

7. DIENA, PIEKTDIENA, 27.09.  PHENJANA – PEKINA – SEULA 

Brauciens uz Phenjanas lidostu un lidojums uz Pekinu. Pēc tā reģistrēsimies nākamajam lidojumam uz Seulu. Attālums starp Phenjanu un Seulu pa sauszemi ir aptuveni 200 km, bet nav iespējams šo attālumu veikt savādāk kā lidot 2 stundas uz Ķīnu un tad vēlreiz 2 stundas no Ķīnas. Ierašanās Dienvidkorejā – vienā no mūsdienu attīstītākajām zemēm. Brauciens uz Seulu, nakts viesnīcā Seulā.

8. DIENA, SESTDIENA, 28.09. SEULA – DMZ – SEULA

Sāksim iepazīt Dienvidkoreju dodoties uz Korejas Demilitarizēto zonu Ziemeļkorejas robežas tuvumā. Šī ir vieta, kur ir norisinājušies vēsturiski notikumi un vēsturiski sadalīta Koreja. Apmeklēsim skatu punktu no kura paveras skats uz Ziemeļkoreju kur viesojāmies dažas dienas atpakaļ. Pēc apskates atgriezīsimies galvaspilsētā Seulā un apmeklēsim Bukchon Hanok ciematu, kas apvieno tradicionālo korejiešu arhitektūru no Joseon dinastijas. Nakts viesnīcā Seulā.

9. DIENA, SVĒTDIENA, 29.09. SEULA – PUSANA

No rīta apmeklēsim Korejas visslavenāko karalisko Gyeongbokgungpili, kas vairākkārt nopostīta, bet vienmēr ir atjaunota, piemērots ir tās nosaukums - Starojošā laime. Pēc pusdienām sēdīsimies Korejas ātrvilcienā un pārbrauksim uz Dienvidkorejas dienvidu daļu un otru lielāko pilsētu – Pusanu. Pilsēta atrodas pie Japāņu jūras un šeit atrodas lielākās Dienvidkorejas ostas. Nakts viesnīcā Pusanā.

10. DIENA, PIRMDIENA, 30.09. PUSANA – GYEONGJU – PUSANA

No rīta dosimies uz Gyeongju, kas ir Sillas dinastijas pirmā galvaspilsēta, pilsēta tiek dēvēta par “muzeju bez sienām” kur apmeklēsim Bulguksa templi, kas ir viens no vispazīstamākajiem Korejā un uzskatāms par nozīmīgu visas antīkās austrumu kultūras daļu, templis ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Apmeklēsim Gyeongju nacionālo muzeju un parku, kurā atrodas karaliskā Sillas dinastijas perioda katakombas. Atgriezīsimies pilsētā un nakts viesnīcā Pusanā.

11. DIENA, OTRDIENA, 01.10. PUSANA – ČEJU SALA

Pēc brokastīm uzbrauksim tornī un apskatīsim šo attīstīto ostas pilsētu no Pusanas torņa. Pēc tā brauciens uz lidostu, lidojums uz Čeju salu - dēvētu par Dievu salu jeb Dienvidkorejas Medusmēnešu salu. Iekārtošanās viesnīcā un nakts Čeju salā.

12. DIENA, TREŠDIENA, 02.10. ČEJU SALA

Šodien acis priecēs ainavas ar vulkāniskiem veidojumiem, liedagiem, klintīm un alām. Apskatīsim salas austrumu pusi un Manjanggullavas alu, kas ir brīnumains stalagmītiem rotāts vulkāniskās lavas tunelis. Apmeklēsim arī Seongsan Ilchulbong Paek jeb Saullēkta smaili, pirms 100 000 gadiem izvirdumā izceltā 600 m augstā vulkāna virsotne ar milzu krāteri centrā. Tā malas veido 99 asas akmens radzes veidojot majestātisku kroni, no kura paveras gleznaina panorāma pār Čeju salu. Vēlāk apciemosim Seongeup folkloras ciematu, kur varēsim apskatīt Konfūcija svētnīcu, senās valdības ēku, akmens statujas un akmens pieminekļus. Nakts viesnīcā Čeju salā.

13. DIENA, CETURTDIENA, 03.10. ČEJU SALA – SEULA – STAMBULA

No rīta apmeklēsim Dongmun tradicionālo tirgu ar iespēju iegādāties vietējos suvenīrus. Brauciens uz lidostu, lidojums uz Seulu. Vēlāk pārbrauciens starp Seulas lidostām un vēlā vakarā lidojums uz Stambulu, nakts lidmašīnā.

14. DIENA, PIEKTDIENA, 04.10. STAMBULA – RĪGA

Agri no rīta ierašanās Stambulā un pēc aptuveni 3 stundām lidojums uz Rīgu, ap 11:25 ierašanās Rīgā.

 


CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • aviobiļete Rīga – Pekina, Seula – Rīga;
 • lidojumi Pekina – Phenjana - Pekina;
 • iekšējie lidojumi Dienvidkorejā un ātrvilciena biļete;
 • transporta pakalpojumi;
 • naktsmītnes 3* un 4*  viesnīcās divvietīgā istabā;
 •  brokastis,  pusdienas un  vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • Ziemeļkorejas vīza;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoša vietējā gida pakalpojumi.


CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam. 
 • Piemaksa par vienvietīgu numuru: 630 EUR.
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres