×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

KLASISKĀ PARĪZE

Francija
aug. - okt. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Berlīne, Parīze, kruīzs ar kuģīti, Luvra, Versaļa, Fontenblo, Disnejlenda, Amsterdama.

Apraksts

1. diena. „Un ceļojums sākās...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena. „Jaunu piedzīvojumu gaidās...”
Brokastis*. Apskates ekskursija ar vietējo krievu valodā runājošu gidu (par papildus samaksu 15 €). Mūsdienu Berlīne - viena no visspilgtākajām, daudzpusīgākajām un enerģiskākajām Eiropas pilsētām. Vēsturiskie pieminekļi, lielās tirdzniecības pasāžas, ekstravagantie veikaliņi, daudzās suvenīru bodītes, slavenais Berlīnes zoodārzs, Brandenburgas vārti, 368 metrus augstais televīzijas tornis ar skatu laukumu un rotējošo restorānu - tā ir Berlīne! Nakts viesnīcā 3* Vācijas teritorijā, Āhenes apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3. diena. „Mīlestības pilsēta - Parīze...”
Brokastis*. Dienas otrajā pusē ierašanās Parīzē. Parīze - eleganta, mīklaina un neizprotama… Cilvēki no visām pasaules malām brauc uz šejieni, lai pastaigātos pa Elizejas laukiem. Monmartras un Latīņu kvartāla seno ieliņu neatkārtojamā atmosfēra, Sēnas krastmalas ar bukinistiem, omulīgas kafejnīcas, grezno piļu, parku un seno ēku burvība. Šeit katrs atrod to, par ko bija sapņojis. Luvras apmeklējums. Luvra - lielākais muzejs pasaulē, kura šedevri ir zināmi katram – Mona Liza, Venus de Milo, Napoleona apartamenti u.c. Vakarā piedāvājam izbraukt kruīzā ar kuģīti pa Sēnu, klausoties stāstā par pilsētu un izbaudot frančiem raksturīgās mūzikas skaņas. Nakts 2* viesnīcā Parīzes apkaimē.

4. diena. „Turpinām iepazīt eleganto un grezno Parīzi!”
Brokastis*. Monmartra - gleznainajs mākslinieku rajons. Svētās Sirds Bazilikas apskate. Par labāko suvenīru no Parīzes Jums var kļūt Jūsu portrets, kuru ir zīmējis mākslinieks Tertra laukumā. Jums būs iespēja apmeklēt parfimērijas muzeju „Fragonar”, kur uzzināsiet smaržu radīšanas noslēpumu un būs iespējams iegādāties slavenās franču smaržas ar atlaidēm. Piedāvājam doties apskates ekskursija ar autobusu vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 25 €). Ekskursijas laikā redzēsim lieliskus prospektus, laukumus, parkus un celtnes. Apstāšanās uz fotopauzēm skaistākajās vietās pilsētā. Vakarā iesakām pacelties Monparnasa tornī no kura Jums pavērsies elpu aizraujošs skats uz tumsas un gaismas rotaļu pārņemto Parīzi un uz tās simbolu - Eifeļa torni. Nakts 2* viesnīcā Parīzes apkaimē.

5.diena. „Karaliskās pilis un parki...”
Brokastis*. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaku 35 €) uz Versaļu un Fontenblo. Versaļa – viena no pašām skaistākajām karaļu rezidencēm Francijā. Versaļas pils: spoguļgalerijas, lielo karaļa un karalienes apartamentu, kroņprinču un princešu apartamentu apskate. Versaļas pils parks ir īsts mākslas darbs. Ļoti spilgti tiek atainots 17.gadsimta stils: pils ar gleznu kolekcijām, parks ar siltumnīcām, strūklakām, baseiniem un daudzām statujām. Fonteblo. Pils apskate – bagātīgs interjers, mēbelēta kapela, ar freskām rotāta Franciska I galerija, lieliskā balles zāle, iespaidīgais kamīns, karaliskās guļamistabas. Pastaiga Fontenblo, kas ir īsta provinciālā Francijas pērle. Atgriešanās Parīzē. Atrakciju cienītājiem iesakām šo dienu pavadīt atrakciju parkā Parīzes Disnejlenda (individuāls apmeklējums) - tā ir vesela brīnumu un izklaižu pasaule. Tas ir milzīgs komplekss, kurā ietilpst Disneyland Park un Walt Disney Studios Park. Vakarā izbraukšana uz Amsterdamu. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Lilles apkaimē.

6. diena. „Pilsēta-magnēts...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Apskates ekskursija ar vietējo gidu (par papildus samaksu 15€ ). Amsterdama - senās ēkas, unikālie kanāli un tilti, tā ir neparasta pilsēta, kur valda absolūtās brīvības atmosfēra. Tik izsmalcināti pilsētas veidolā apvienojas mūsdienīgās tehnoloģijas un vēsturiskā savdabība. Dam laukums, Karaļu pils un Tiso kundzes pirmais vaska figūru muzejs, Rembranta laukums. Slavenais „Rozā kvartāls”. Kruīzs ar kuģīti pa pilsētas kanāliem. Laiks ceļā. Nīderlande. Vācija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkaimē.

7. diena. „Un atpakaļ uz mājām…”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā


Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma), • grupas vadītāja pakalpojumi. Piemaksas un papildus izdevumi : • piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 145 • piemaksa par papildvietu autobusā € 115 • ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• medicīniskā apdrošināšana 

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Versaļu un Fonteblo 35 €, Parīzes apskates ekskursija 25 €. Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 60 €.
IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 55 €, bērniem līdz 14g. 50 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi.
Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Berlīnes Zooloģiskais dārzs 13-20 €; Brauciens ar kuģīti pa Sēnu 15 €; Versļas pils – ieejas biļete 18 €; Luvra (ar gidu) 15 (30) €; Disnejlenda 79/71 €; Moulin Rouge 115 € (iepriekš rezervējot birojā); Mdm Tiso muzejs 23 €; Metro Parīzē 1.80 €; Transfērs uz Disnejlendu 15 € (ja dodas lielākā daļa no grupas); Ekskursija Berlīnē /ar autobusu un kājām vietējā gida pavadībā/ 15 €; Pastaigas ekskursija Amsterdamā vietējā gida pavadībā 15 €; Kuģītis Amsterdamā 16 €; ieejas biļete Fontenblo pilī 11 €; audiogids 2 €; Monparnasa tornis 15 €. 2018. gada izmaksas
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
23.08.2020
29.08.2020
7 d. 350 € pieprasīt
18.10.2020
24.10.2020
7 d. 350 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!