×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Pavasaris Grieķijā citrusu ziedos

Grieķija
mai. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga – Sunio rags – salu kruīzs – Atēnas – Delfi – Meteoru klosteri – Loutraki kūrorts – Peloponesas pussala – Rīga

Apraksts

1. DIENA,  PIEKTDIENA, 08.05.  RĪGA – ATĒNAS

21.20 tikšanās Rīgas lidostā,
23:30 – 02:40 lidojums Rīga - Atēnas.
Transfērs uz viesnīcu Atēnu piepilsētā Glifadā. Šajā elegantajā, skaisto pludmaļu rajonā atpūšas slavenības, turīgi ļaudis būvē villas, viesi apmeklē izsmalcinātus restorānus un klubus. Viesnīca Glifadā.

2. DIENA,  SESTDIENA, 09.05.  SUNIO RAGS

No rīta atpūta pie jūras. Sunio rags – Attikas tālākais dienvidu punkts. Jūras dieva Poseidona templis būvēts 5.gs. p.m.ē. Pēc tam brauksim uz vīna degustāciju. Vidusjūras klimatā aug izcilas vīnogas – sulīgas un saldas. Kopš seniem laikiem saglabājušās īpašās vīnogu audzēšanas un vīna darīšanas metodes, ar kurām iepazīties mūs aicinās viesmīlīgie saimnieki. Viesnīca Atēnu piepilsētā Glifadā.

3. DIENA,  SVĒTDIENA, 10.05.  SALU KRUĪZS

Šajā dienā būs iespēja atpūsties pie jūras. Izvēlei: doties ar kuģi kruīzā pa grieķu salām – Eginu, Porosu un Idru (109 EUR). Kruīzs aizņems visu dienu, tā laikā klausīsimies vietējo mūziku, mācīsimies sirtaki deju soļus, skatīsimies folkloras šovu un baudīsim bagātīgas pusdienas. Eginas sala slavena ar peldošo augļu tirgu, 2500 gadus seno Afaijas templi un pistāciju plantācijām. Nogaršosim un iegādāsimies pistācijas, pavadīsim laiku pludmalē. Porosas salas nogāzēs izkaisīti pasteļkrāsas mājokļi. Salas galvenā pilsēta Porosa atrodas uz diviem klinšainiem pakalniem virs gleznaina tirkīzzaļa līča. Salu sedz citronu mežs, kuru jau gadu tūkstošiem iecienījuši dzejnieki un mīlnieki. Viesnīca Atēnu piepilsētā Glifadā.

4. DIENA,  PIRMDIENA, 11.05.  ATĒNAS

Atēnas – viena no pasaules vecākajām un ievērojamākajām pilsētām, demokrātijas dzimtene. Pilsēta kontrastu un pārsteigumu pilna, tajā harmoniski savijas dažādu laikmetu stili. Māksla šeit ir ikdienas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Atēnas bija plaši atzīts kultūras un mākslas centrs jau antīkajos laikos. Grieķijas parlamenta ēka, karaliskie dārzi, baltais marmora stadions, kur notikušas pirmās mūsdienu Olimpiskās spēles. Senais tirgus laukums Agora, politiskās un sabiedriskās dzīves cents Akropole ar slaveno Partenonu. Pārbrauciens līdz Delfiem, viesnīca Delfos.

5. DIENA,  OTRDIENA, 12.05.  DELFI

Leģendārie Delfi, kur senajos laikos lemti cilvēku, tautu, pilsētu un valstu likteņi. Šeit, Parnasa kalnu pakājē, pie mirdzošajām klintīm Fedriadēm priesterienes Pītijas izteica Orākula pareģojumus. Tieši šeit ir uzcelts pirmais templis dievam Apolonam. Apmeklēsim svētvietu, kur pirmatnējais dabas skaistums ir harmonijā ar seno vēsturi, izstaigāsim Svēto ceļu, ejot gar kādreiz tik bagātajām mantnīcām, templi, seno teātri. Delfu stadions ar seno Pītisko spēļu vēsturi. Pārbrauciens pa gleznaino ceļu pāri Parnasa kalniem uz auglīgo Tesālijas līdzenumu. Nakts viesnīcā Kalambakā.

6. DIENA,  TREŠDIENA, 13.05.  METEORA

Šajā dienā apmeklēsim unikālos Meteoru klosterus. Pelēkajās smilšakmens klints virsotnēs kristieši izbūvēja klosterus, lai būtu tuvāk Dievam un rastu dvēseles mieru. Bizantiešu mūki apmetās šeit jau 11.gs.,  viduslaikos te bija 24 klosteri, bet līdz mūsdienām saglabājušies tikai seši. Pa līkumotajiem ceļiem starp klintīm sasniegsim klosteru kompleksu Megalo Meteora, kas filigrāni stāv uz 619 m augstas klints. Pēc klostera apskates ceļš līdz Korintas līcim. Nakts viesnīcā Loutraki kūrortā.

7. DIENA,  CETURTDIENA, 14.05.  LOUTRAKI

Atpūtas diena kūrortā. Loutraki – viens no populārākajiem Grieķijas kūrortiem, ar pīniju, lavandas, eikaliptu un garšaugu aromātiem, maigo Vidusjūras klimatu, Korintas līča silto, kristāldzidro ūdeni, kas iestiepjas 4 km garā pludmales joslā ar neskaitāmajiem bāriem un kafejnīcām. Īsta paradīze gan maziem, gan lieliem! Daudzi atpūtnieki uz Loutrakiem brauc uzlabot veselību – dzert siltos dabīgos minerālūdeņus, kas šeit plūst no zemes dzīlēm. Bet kūrorta vietējās tavernās iespējams nobaudīt svaigas jūras veltes. Nakts viesnīcā Loutraki kūrortā.

8. DIENA,  PIEKTDIENA, 15.04.  PELOPONĒSAS PUSSALA

Brauciens uz Peloponesas pussalu. Šķērsosim Korintas kanālu, kas savieno Egejas un Jonijas jūru. Mikēnas – viena no ievērojamākajām arheoloģisko izrakumu vietām, te skatīsim valdnieku ģimenes kapenes un dārgumu krātuvi. Lauvu vārti un Agamem­nona kapenes. Nafplija – Grieķijas pirmā galvaspilsēta ar Venēciešu citadeli – Palamidi cietoksni, kas lepni slejas virs jūras līča. Senās pasaules populārākais ārstniecības centrs Epidaura. Svētvieta un slavenais teātris, kas ievērojams gan ar īpašo arhitektūru, gan ar izcilo akustiku. Pēcpusdienā atpūta Loutraki kūrortā. Nakts viesnīcā Loutraki kūrortā.

9. DIENA,  SESTDIENA, 16.05.  ATĒNAS – RĪGA

Transfērs uz lidostu ap pusnakti. 03:20 – 06:30 lidojums Atēnas-Rīga.

Papildus informācija

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

  • lidojuma biļete Rīga – Atēnas – Rīga;
  • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
  • dzīvošana 3*/4* viesnīcās divvietīgos numuros;
  • 7 brokastis un 3 pusdienas, vīna degustācija otrajā dienā;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krievu valodā runājoši vietējie gidi;
  • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

  • kruīzs pa 3 salām – 109 EUR;
  • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
  • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
  • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;

Piemaksa par vienvietīgu numuru –235 EUR.

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
08.05.2020
16.05.2020
9 d. 1456 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!