×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

GLĀSMAINĀ HORVĀTIJA

Horvātija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

SPLITA – VRANJAČA ALA - TROGIRA – DUBROVNIKA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA – KRAVICAS ŪDENSKRITUMS – KRAPAŅJ SALA ŠIBENIKA – ETNO SĒTA - PLITVICAS EZERI

Apraksts

1.diena. 17.05. „Pretim jaunajam un nezināmajam...”
5.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 18.05. „Ceļš uz Horvātiju...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātijā. Vakarā ierašanās un izvietošanās naktsmītnē 3* apartamentos, Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā. 6 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, kūrortpilsētā Okrug Gornij

3.diena. 19.05. „Vēstures elpa un ūdens šalkas: Splita, Vranjača ala, Trogira...”
Brokastis*. Brīvs laiks vai doties interesantā izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 30 €) uz Splitu, Trogiru un Vranjača ala. Ekskursija Splitā vietējā gida pavadībā. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Interesanti ka, visa vecpilsēta ir izvietojusies pils iekšpusē, vairāki pils vārti ar iespaidīgiem torņiem un rotājumiem. Marjanas pakalns, no kura paveras skaisti skati uz jūru. Vranjača ala, stalaktītu un stalagmītu pazemes pasaules apmeklējums. Kvarca akmeņu pārpilnība alā, padara to īpaši krāšņu. Sienās mirdzošo kvarca gabaliņi, kā dimanti, kas rotā augstmaņu tērpus greznās balēs. Pēc ekspertu domām, alā ir unikālas krāsu bagātības. Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē.

4.diena. 20.05. „Austrumu saldumi Balkānos...”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras, bet ja vēlaties izjust specifisko austrumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercegovinu. Skaistākā pilsēta valstī – Mostara. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, kristiešu baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Ekskursijas laikā apmeklēsim Osmaņu māju, kas celta 16 gs.turku tiesneša četrām sievām. Tā ir viena no vecākajām mājām, kas saglabājusies ar autentisku iekārtojumu. Jums būs iespēja uz mirkli izjust tā laika atmosfēru. Brīvs laiks pilsētā, iegādātos suvenīrus, pusdienās iesakām nobaudīt vietējos čevapči. Pēc Mostāras dosimies uz Kravicas ūdenskritumiem. Ūdenskritumu augstums ir 26 metri, bet platums 126 metri. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē 

5.diena. 21.05. „Zivju pikniks un atpūta Šoltas un Čiovo salā...
” Brokastis*. Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Dodieties izbraucienā ar kuģīti, kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc peldes kristāldzidrajā jūrās ūdenī Jūsu izsalkumu remdēs grilētas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē. Brīvs laiks peldēšani un atpūtai.

6.diena. 22.05. „Dubrovnika – paradīze zemes virsū!..”
Brokastis*. Diena veltīta atpūtai pie jūras vai doties aizraujoša izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 40 €) uz Dubrovniku. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Ekskursija vecpilsētā vietējā gida pavadībā – viduslaiku arhitektūra, ar marmora baltām plāksnēm klātas ieliņas, lielā Onofrio strūklaka, rektora pils, Eiropas vecākā aptieka, Dominikāņu klosteris. Brīvs laiks. Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē.

7. diena. 23.05. „Iepazīsti Dalmāciešu tradīcijas”
Brokastis*. Brīvs laiks vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 35 €) uz Šibeniku, Krapaņjsalu un dalmāciešu sētu. Šibenika - iepazīšanās ar pilsētu. Sv. Jakova katedrāle, ir vienīgā katedrāle Eiropā, kura celta veseliem akmens bluķiem, pēc puzle principa. Pilsētas šaurās ielas, kuras ved uz pilsētas laukumiem. Viduslaiku nami, kuri savās sienās slēpj dažādus stāstus un leģendas par tās iedzīvotājiem. Apskates ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet daudz interesanta par senās Šibenikas iedzīvotājiem, to dzīvi un paradumiem. Pēc ekskursijas dosimies uz Krapaņj salu, tā ir visszemākā un mazāk apdzīvotā sala Adrijas jūrā. Salā vērojama tipiska dalmāciešu arhitektūra. Salas iedzīvotāji jau vairāk kā 300 gadus saudzē tradīciju jūras sūklīšu ieguvē un izgatavošanā. Sala bija pirmā kura kopš 1893.gada sāka piedāvāt ekipējumu daivingam, tai pat laikā tika atvērti kooperatīvi sūklīšu ieguvei no jūras dzelmes. Apmeklēsim jūras sūklīšu muzeju kur būs iespēja apskatīt un iegādāties tos. Dalmāciešu eko etnogrāfiskās sētas apmeklējums. Apmeklējuma laikā būs iespējams iepazīties ar dalmāciešu sadzīvi, tradīcījām, kā arī nodegustēt vietējos stipros dzērienus un vīnu „Babič”. Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē. 

8. diena. 24.05. „Unikālie dabas fenomeni...”
Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Brauciens līdz Horvātijas Nacionālajam parkam – Plitvicas ezeri. Viens no Horvātijas dabas radītiem brīnumiem – dažādos līmeņos 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar vairāk kā 90 ūdenskritumiem. Jūs gaida brauciens kuģīti un pastaiga pa marķētām tūristu takām. Jūs nokļūsiet brīnumainā pasaulē – čalojoši ūdenskritumi, lielāki un mazāki ezeriņi, baltie Horvātijas akmeņi - dolomīti. Izbraukšana mājup. Slovēnija. Austrija. Čehija. Polija. Nakts viesnīcā 2* Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē.

9.diena. 25.05. „Ceļš mājup...”
Brokastis*. Polija. Lietuva. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā.

6 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē, izvietošanās apartamentos: 4-vietīgos, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos. Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij. 4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (2-vietīgām un 3-vietīgām guļamistabām, duša, WC, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai). Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā. Visas ēkas atrodas 100 līdz 400 – 500 m no pludmales. Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3 €.

Samaksas kārtība:
Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30 %;
Atlikusī summa 20 dienas pirms izbraukšanas datuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis 2. un 9. dienā (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• naktsmītne Horvātijā 6 naktis, 4-vietīgos apartamentos, bez ēdināšanās;
• grupas vadītāja pakalpojumi Piemaksa un papildus izdevumi:
• 2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas 50 €,
• 3-tā, 4-viet. apartamentā 60 €,
• vienvietīgā numurā tranzītviesnīcās un uz 6 naktīm vienvietīga izvietošana kopējā apartamentā 75 €,
• piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 150 €,
• vietējais tūrisma nodoklis: 1.20 € personai par nakti (jāmaksā uz vietas Horvātijā);
• piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 150 €, •
piemaksa par broksatīm Horvātijā no personas 42 €,
• ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (65-69 gadu vecumā 16.20 €; 70–75 gadu vecumā 24,30 €)

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Splitu un Vranjača ala. 30 €; Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercegovinu 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Šibeniku un Krapaņj salu 35 €; Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 40 €. Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 140 €.
IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 115 €, bērniem līdz 14g. 100 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi .

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Ieejas biļete Vranjača ala 40 Kn Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru 30 €; kuģītis uz Krapaņj salu ~ 20 Kn, etnogrāfiskā sēta 15 €; Osmāņu māja 5 €, Kravicas ūdenskritums (no jūnija līdz septembrim) 5 € (no oktobra līdz maijam) 4 €, Ieejas biļete Plitvices ezeru n. p. 150 Kn (maijs, jūnijs, septembris, oktobris) 250 Kn (jūlijs, augusts); vienas brokastis Horvātijā 7 €. 2018. gada izmaksas. 1€ ~ HRK 7,5 (Horvātijas kuna).

Atcerieties, ka...
• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 605533248, AAS "BALTA"
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!