×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Eiropas grand-tūre

Itālija, Francija, Vācija, Beļģija
jun. - dec. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 
RU

Maršruts

Itālija - Francija - Beļģija - Nīderlande - Vācija

Apraksts

1.diena. Milāna.
Ierodamies Milānā. Lidostā tikšanās ar kompānijas pārstāvi. Brauciens uz pilsētu Milāna. Izmitināšanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

2.diena. Stasburga.
Brokastis viesnīcā. Pārbraucies uz Stasburgu. "Vienotās Eiropas galvaspilsēta" – ļoti skaista un labi saglabājusies vecpilsēta. Vēsturiskais Stasburgas centrs atrodas uz salas, ko apskalo Iļ upe un tā ieplūst Reinā. Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks pilsētā. Nakts viesnīcā.

3.diena. Parīze.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Parīzi. Iepazīšanās ekskursija pa pilsētu ar autobusu, kur Jūs varēsiet palūkoties uz  Luvru, Bastilijas laukumu, Operu, Parīzes Dievmātes katedrāli, un citiem Parīzes apskates objektiem. Brīvais laiks, pēc vēlēšanās izvēles ekskursija uz Notrdamu un latīņu kvartālu. Izmitināšanās viesnīcā. Izvēles ekskursija Naksnīgajā Parīzē. Nakts viesnīcā.

4.diena. Parīze.
Brokastis viesnīcā. Brīva diena, pēc vēlēšanās, neobligāta ekskursija uz Montmartē un Versaļu, dienas pirmajā pusē un pēcpusdienā izvēles ekskursija uz Pasaulē slaveno Luvras muzeju. Atgriešanās viesnīcā. Pēc izvēles vakara šova Mulen Ruž kabarē vai Lido apmeklējums. Nakts viesnīcā.

5.diena. Brisele.
Brokastis viesnīcā. Pārcelšanās uz Briseli. Brisele – sala franču valodīgajiem Flandrijas iedzīvotājiem, vēsturisks simbols-nepakļaušanās iebrucējiem. Pilsēta uzcelta sirds formā no1979 gada Briselei bija 1000 gadu vēsture Kājāmgājēju ekskursijas laikā pa Beļģijas karalistes galvaspilsētu Jūs redzēsiet Rātsnamu un ģildes ēku uz vienu no Eiropas skaistākajiem laukumiem-Grand Place, ‘’Rakstošais zēns’’ (Manneken Pis), kas kļuva par Briseles simbolu, Svēto Dievmātes katedrāli, pasaules slaveno Atomiumu- vēl viens Briseles simbols. Izmitināšanās viesnīcā netālu no Amsterdamas.

6.diena. Amsterdama.
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pa pilsētu. Dimantu fabrikas apmeklējums. Pēc izvēles piedāvājumā laivu brauciens pa Amsterdamas kanāliem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā. 

7.diena. Volendama - Zaanse Shans.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks vai izvēles ekskursija pa Volendama un Zaanse Shans pilsētām. Zana kalu rotā piecas dzirnavas. Tās atgādina tos laikus, kad Zana produktivitāte bija atkarīga no vēja stipruma. Zaanse Shans – etnogrāfiskais brīvdabas muzejs, kur zemnieki dzīvo pēc gadsimtiem senām tradīcijām: valkā greznus tautas tērpus un īpašus klompus (koka kurpes), sieru izgatavo pēc tradicionālām tehnoloģijām. Skaisti saglabājušās ēkas ir galvenais piemēs no holandiešu dzīves 17.-18.gadsimtā. Autentiskas mājas, vēsturiska kuģu būvētava, vējdzirnavu torņi, tie karu gadu piesaista simtiem tūkstošu tūristu uzmanību.  Šodien Volendama ir pazīstama kā etnogrāfiskais tūrisma centrs, kas ir ‘’īstās Holandes’’ simbols. Katru gadu šo vietu apmeklē vairāk kā 2 miljoni ceļotāji, lai redzētu mazās, kārtīgās nacionālā mājiņas, kuru logi dekorēti kā vitrīnas, vecās baznīcas, mājīgas, romantiskas ielas, skaistus kanālus, paceļamos tiltus un slaveno vietējo ostu, kurā var atrast gandrīz visu veidu zvejas laiva un jahtas. Pārbrauciens uz Frankfurti Mainā. Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā. 

8.diena. Frankfurte Maina - Minhene.
Brokastis viesnīcā. Vēsturiskā centr apskate ar visu grupu. Brauciens uz Minheni. Vēsturiskā centra apskate ar visu grupu. Brīvais laiks. Izmitināšanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

9.diena. Nojšvanštajnas Pils - Verona.
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz pilsētu Fjusena. Brīvais laiks pilsētā. Izvēles brauciens uz Nojšvanštajnas pili. Par lielisko Nojšvanštajnas pili tiek runāts kā par īstu fantāziju, pils-pasaka, kas atrodas starp bavāriešu Alpu slēpošanas virsotnēm . Slēdzene, it kā izgriezta no kaula, vairāk sapnis, nekā realitāte. Viena o visneparastākajām ēkām, kādas jebkad izveidojis cilvēks. Pils ir slavena ne tikai ar tās vēsturi, bet arī ar to, ka kļuva Guļošās Skaistules pili Walt Disney multfilmā. . Brauciens uz Veronu. Izmitināšanās viesnīcā. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

10.diena. Verona - Venēcija.
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks Veronas centrā. Izvēles ekskursija pa Venēcijas pilsētu. Brauciens uz Milānu. Izmitināšanās viesnīcā Milānas apkārtnē. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.

11.diena. Milāna.
Brokastis viesnīcā. Transērs uz lidostu.

Cenā iekļauts:
 • Dzīvošana viesnīcā 3*-4*; brokastis
 • Grupu transfērs lidosta-viesnīca-lidosta;
 • Transporta pakalpojumi komfortablā autobusā;
 • Transporta pakalpojumi pēc programmas ar krievu valodā runājošu gidu;
 • Ekskursija ar kvalificētu krievu valodā runājošu gidu Parīzē (2 stundas), Brisele (2 stundas), Amsterdama (2 stundas);
 • Pastaigas pilnas grupas sastāvā - Frankfurte Maina, Minhene;

Papildus:
 • Aviobiļetes Rīga - Milāna - Rīga
 • Ieejas biļetes muzejā;
 • Ekskursija Versaļā - 50 EUR+ 18 EUR ieejas biļete;
 • Vakariņas un vakara kabarē šovs Mulenruža vai Lido, (izmaksa atkarība no izvēlētās vakara programmas);
 • Ekskursija Volendamā +Zaanse Shans - 65 EUR;
 • Ekskursija pa Nojšvanštajn pili - 50 EUR + ieejas biļete 16 EUR;
 • Ekskursija pa Luvru ar gidu - 40 EUR + ieejas biļete 15 EUR;
 • Ekskursija pa Notrdamu un Latīņu kvartālu - 35 EUR;
 • Ekskursija Naksnīgā Parīze - 30 EUR;
 • Ekskursija pa Monmartru - 35 EUR;
 • Ekskursija pa Venēciju - 60 EUR;
 • Lielais kanāls un Venēcija - 20 EUR;
 • Kuģošana pa Amsterdamas kanāliem - 16 EUR;
 • Kuģītis pa Sēnas upi Parīzē - 13 EUR;
 • Austiņas uz visu ceļojuma laiku - 20 EUR
 • Obligāti nepieciešams apmaksāt tūristu nodokli skaidrā naudā viesnīcā 1-3,50 EUR no personas par nakti.

Svarīgi:
 • Izstāžu vai nozīmīgu nacionālo pasākumu laikā uzņēmums patur tiesības izvietot tūristus pilsētu tuvumā un 3 nedēļas pirms ierašanās informē partneri par izmaiņām viesnīcas atrašanās vietā.
 • Tūrē var piedalīties ne mazāk kā 4 gadus veci bērni.
 • visas cenas norādītas par vienu personu divvietīgajā numurā
 • par iespēju pasūtīt citu ēdināšanas tipu lūdzu jautājiet mūsu menedžeriem
 • Norādītajām cenām ir informatīvs raksturs. Aktuālas cenas, izmitināšanas un apstiprinājuma iespējas lūdzam precizēt, sazinoties ar menedžeriem

 

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
14.06.2020
24.06.2020
11 d. 520 € pieprasīt
28.06.2020
08.07.2020
11 d. 520 € pieprasīt
12.07.2020
22.07.2020
11 d. 520 € pieprasīt
26.07.2020
05.08.2020
11 d. 520 € pieprasīt
09.08.2020
19.08.2020
11 d. 520 € pieprasīt
16.08.2020
26.08.2020
11 d. 520 € pieprasīt
13.09.2020
23.09.2020
11 d. 520 € pieprasīt
Visi piedāvājumi

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!