×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Izraēlu

 

Par valsti

Tūres

Ceļojiet pa Izraēlu kopa ar Atlantic TravelIzraēla – svētā zeme – atrodas Dienvidrietumu Āzijā. Apskalo Vidusjūra. Var teikt cita debeszila krasta puse. 330 dienas gadā šeit ir saulainas dienas. Liels daudzums vēsturisko vietu, sākt kaut ar Jēzus Kristus Kapa Dievnamu vai Raudāšanas Sienu – tikai lai tos ieraudzīt cilvēki no visas pasaules brauc uz Izraēlu.

Sāciet plānot savu neaizmirstamo ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Pēdēja laikā Izraēlas tūrisma nozare sāka straujāk attīstīties. Veidojas jauni virzieni, veidojas jaunas tūres uz Izraēlu un ir no kā izvelēties: ekskursiju tūres uz Izraēluārstnieciskas tūres uz Izraēlu, ka arī kāzas Izraēlā.  

Jūs pastaigāsiet pa Jeruzalemi, seno pilsētu uz kalniem, kurai ir vairāk kā 5000 gadus sen un 1000 no tiem uz šejieni norisinās svētceļojumi. Runā tā ka, ja uzkavējas šajā zemē, pieskaroties pie svētnīcām uz aizvedot mājās sveces no Jēzus Kristus Kapa Dievnama – tikpat kā tiek saņemta svētība.

Pateicoties savai iekšējai struktūrai, Izraēla ir viena no drošākajām valstīm pasaulē. Šeit viss ir aprīkots  iedzīvotāju drošībai. Visur kameras un sensori, policija ierodas burtiski minūtes laikā.Ļoti liels pluss – Izraēla ir ļoti tīra valsts.

Pasūtot ceļojumu ar lidmašīnu no Rīgas uz Izraēlu, esiet gatavi pie uzmanīgākas sagaidīšanas Izraēlas muitas lidostā. Daži papildu jautājumi, ierodoties gan aizlidojot no šejienes. Bet šis fakts tikai parāda cik Izraēla ir droša valsts.  

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BALTA. 

Cena EUR
Naktis

Atlasīt

Jūs meklējat ceļojumu uz Izraēla / izlidošana no pilsētas Rīga, ja nav norādīts citādi  /

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums,

zvaniet 67220505 un 66222220, rakstiet mums uz atlantic@atlantic.lv

vai aizpildiet formu zemāk un mēs piemeklēsim īsto!

Nosūtiet sava ceļojuma aprkastu un mēs noteikti piemeklēsim labāko piedāvājumu