×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Maskava un Zelta loks

Krievija
jūl. 2020
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Maskava - Trīsvienība-Sergija klosteris (Lavra), Aleksandrova - Pereslavļ Zaļesskij - Rostov Veļikij - Ugļiča – Miškina - -Jaroslavļa – Kostroma - Ples - Ivanova - Suzdaļa - Vladimira - Maskava

Apraksts

1.diena. 24.07.20
Vakara izbraukšana no Rīgas. Nakts autobusā. Naktī šķērsojam robežu.

2.diena. 25.07.20
Ierašanas Maskavā. Izmitināšanās viesnīcā. Pēc vēlēšanas ekskursija (ar metro) uz Maskava City un brauciens  ar kuģīti pa Maskavas upi, skaistāko skatu savienojums – senās galvaspilsētas panorāma ar moderno megapoli. Nakts viesnīcā.

3.diena. 26.07.20
Brokastis viesnīcā. Braucam uz Sergieva Posadu. Ekskursija Trīsvienība-Sergija klosterī. Tālāk dosimies uz Aleksandrovu. Ekskursija „Aleksandrova sloboda”. XVI gs. otrā pusē Ivana Bargā rezidence, Krievzemes galvaspilsēta. 1578. gadā tur tika izveidota viena no pirmām krievu tipogrāfijām. Ceremonija, cara līgavas izvēle, tiks izjokotas ar piedalīšanos tūristu ar XVI gadsimtakrāsainu tērpu izmantošanu. Un mazā azaidā jūs pacienās ar kvasu un plāceni. Pārbrauciens uz Pereslavļ – Zalesskij. Nakts viesnīcā. 

4. diena  27.07.20
Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija: Sarkanā laukuma ansamblis, Nikoļska klosteri apmeklejums.  Pārbrauciens uz Rostovu Veļikij. Tālāk ekskursijas Rostovas Kremlī. Apskates ekskursija „Kņaza pilsēta”. Jūs apmeklēsiet slavenas pārejas Kremļa sienās. Rostovas emālijas muzejs. Pusdienas. Pārbrauciens uz Ugļiču. Nakts viesnīcā. 

5. diena. 28.07.20
Brokastis viesnīcā. Apskates  eksrursija Ugļičā. Cara dēla Dmitrija baznīca.Pārbrauciens uz Miškinu– klasisko provinces pilsētu. Šī ir viena no mazākām pilsētām Jaroslavļas rajonā un viena no mazākām Krievijā, kas atrodas Volgas kreisā krastā. Uz Nikoļska kalna vecā majā atrodas pasaulē vienīgais peles muzejs. Eksponāti nonāk muzejā no visas pasaules. Pusdienas. Pārbrauciens uz Jaroslavļu. Nakts viesnīcā.

6. diena. 29.07.20
Brokastis viesnīcā. Pilsētas apskates ekskursija, daudzo baznīcu arhitektūras aplūkošana, XII. gadsimtā dibinātās Spasopreobraženskas klostera apmeklēšana. Ekskursija ar kūģu pa Volgas upi. Pusdienas. Nakts viesnīcā.

7. diena. 30.07.20
Brokastis. Pārbrauciens uz Kostromu. Kostromas pilsētas ekskursija, ar pilsētas centrālā laukuma lieliskā plānojuma un XVII. – XIX. gadsimta arhitektūras pieminekļu apskati. „Ipatjevas klostera” muzejrezervāta un Bogajevļenskij klostera apmeklēšana. Izbraukšana uz Ples. Apskates ekskursija.  Izbraukšana uz Ivanovo. Apskates ekskursija. Pārbrauciens uz Vladimiru. Izvietošanās viesnīcā.

8. diena. 31.07.20
Brokastis (zviedru galds), Numuru atbrīvošana, brauciens uz Suzdaļu. Suzdaļa – pilsēta kur atrodas 33 baznīcas un 5 klosteri. Īsta kupolu simfonija! Apskates ekskursija Suzdaļas kremlī, Ziemassvētku katedrāle. Apmeklēsiet seno meistaru pilsētu. "Medovuha" dzerienu degustācija.Ekskursija uz A. Bogoļuskova rezidenci. Pokrovas dievnams uz Nerli. Atgriešanās Vladimirā. Pusdienas.  Izbraukšana uz Maskavu. Nakts Maskavas viesnīcā.

9.diena. 01.08.20
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanas par papild.samaksu piedāvājiem apskates ekskursiju pa pilsētu ar autobusu. Pēc pusdiena ir iespēja apmeklēt Tretjakova galereju- krievu glezniecības dārgumu lielākais krājums. Gleznas, kuras pazīstamas no bērnības un jauni negaidīti atklājumi. Vakarā izbraukšana mājup. Nakts autobusā.

10. diena. 02.08.20
Atbraukšana Rīgā.


Ceļojuma cenā ietilpst:
 • brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris) ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja;
 • grupas vadītāja pakalpojumi;
 • 2*-3* klases viesnīcās dzivošana, 2 - vietīgos numuros ar ērtībām;
 • brokastis viesnīcā; puspansija pēc programmu (3-8 dienas);
 • grupas vadītāja pakalpojumi.

Ekskursijas pakete – 95 eiro (iekļauts visas ekskursijas ar ieejas biļetem ar vietejo gidu  Zelta Loks programmā 3-8 dienas).


Papildus izdevumi:

 • Apskates ekskursija Maskavā ar autobusu -15 €;
 •  Tretjakovas galereja~500 RUB
 •  biļete uz upju kūģū~600 RUB
 • Ekskursija uz Maksavas City -1500 RUB
 • Metro 55 RUB/1 brauciens
 • Edināšana kas nav iekļauta programmā
 

Informācijai: Ieejai klosterī un katedrālē sievietēm obligāti: garie svārki un lakats, vīriešiem garās bikses !!!
 
Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un tie var mainīties. Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaro
  
 
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Cena
24.07.2020
02.08.2020
10 d. 370 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!