×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

SKOTIJA, VELSA, ANGLIJA NO LAMANŠA ŠAURUMA LĪDZ LOHNESA EZERAM

Lielbritānija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

ĢENTE – STRATFORDA PIE EIVONAS - KARLAILA – EDINBURGA – ABERDĪNA – INVERNESA – LEĢENDĀM APVĪTAIS LOHNESA EZERS – KALEDONIJAS KANĀLS – VISKIJA DEGUSTĀCIJA – FORT AUGUST – EILAN DONAN PILS – SKAJAS SALA – PORTRĪ - STIRLINGA – BIRMINGEMA – KĀRDIFA - LONDONA – HĪVERAS PILS - ANTVERPENE

Apraksts

1. diena. „Pretī jauniem iespaidiem…”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakts viesnīcā 3* Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2. diena.  „Jaunu iespaidu gaidās Ģente...”
Brokastis*. Pārbrauciens pa Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju. Pastaiga pa Austrumflandrijas pilsētu Ģenti, kas tiek dēvēta par Beļģijas Venēciju. Viduslaikos Ģente bijusi otrā lielākā pilsēta Eiropā aiz Parīzes. Sv. Bavo katedrāle, kas lepojas ar brāļu van Eiku mākslas šedevru “Ģentes altāris”, Flandrijas grāfu pils, senās ģilžu mājas, kas spoguļojas kanāla ūdenī un, protams, beļģu alus... Nakts viesnīcā 2* Francijas teritorijā. Ierašanās viesnīcā.

3. diena.  „Sveicinātas Britu salas Stratforda...”
Brokastis*. Pārbrauciens ar prāmi uz Lielbritāniju, šķērsojot Lamanša šaurumu un vērojot Duvras baltās klintis. Pārbrauciens uz centrālangliju. Stratforda pie Eivonas upes, Šekspīra pilsēta. Ziedos slīgstoša pilsētiņa ar koka namiem pat no 14. gadsimta. Šekspīra dzimtā māja, muzejs, Sv. Trīsvienības baznīca. Ekskursija un brīvs laiks pilsētā. Nakts viesnīcā 2* Kārlailas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

4. diena.  „Sākam iepazīt Skotiju Edinburga...”
Brokastis*. Pārbrauciens uz karaļu pilsētu Edinburgu. Iepazīšanās ar pilsētu. Karaļa pils, vecais cietoksnis, Karaliskā jūdze, Princeses iela. Ekskursija pilsētā un brīvs laiks. Nakts viesnīcā 2* Stonehaven apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

5. diena. „Zaļie Skotijas pakalni un viskijs, Dannotara pils, Aberdīna, Invernesa...”
Brokastis*. Brauciens gar tīreļiem, pakalniem uz Ziemeļjūras krastu. Skotijas austrumu piekrastes viduslaiku pils Dannotara. Klints, virs kuras slejas šī pils, ir kā speciāli radīta, lai Dannotara kļūtu par neieņemamāko Skotijas cietoksni. Brīnišķīgi skati, ko iemūžināt fotogrāfijās. Rožu un granīta pilsēta Aberdīna. Gan vecās, gan jaunās mājas tikai no granīta ar plēstā akmens jumtiem. Pa skaistiem panorāmas ceļiem dosimies uz Viskija zemi. Apmeklēsim kādu no viskija ražotnēm Spejas upes baseinā, Duftonas apkārtnē. Pārbrauciens uz Invernesu. Nakts viesnīcā 2* Invernesas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

6. diena.  „Lohnesa ezera noslēpumi, Kaledonijas kanāls, Fort August, Eilan Donan pils, Skajas sala...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €). Pilnas dienas ekskursija. Apmeklēsim Lohnesa ezeru, kur varēsiet iepazīties ar ezera noslēpumiem. Kaledonijas kanāls, Fort August pilsētiņa, viena no zināmākajām Skotijas pilīm – Eilan Donan. Šī pils ir bijusi redzama daudzās filmās, bet zināmākā no tām varētu būt 1999.gadā uzņemtā Džeimsa Bonda filma. Neliels priekštats par Skajas salu. Salas galvaspilsēta Portrī. Tulkojumā pilsētas nosaukums nozīmē “Karaliskā osta”. Šobrīd iecienīta atpūtnieku pilsēta ar ostu, viesnīcām, restorāniem un krodziņiem. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā 2* Invernesas apkārtnē.

7. diena. „Skotijas zaļie pakalni: Fort Viljam, Glenfinnan, Grampjanu kalni, Stirlinga...”
Brokastis*. Fort Viljam, Glenfinnan, kas lepojas ar garāko betona viaduktu Skotijā. Šeit filmētas epizodes vairākām filmām. Lielāko popularitāti tilts ieguvis pateicoties filmām par Hariju Poteru, kur tiek rādīts, ka Harijs Poters ar draugiem dodas uz skolu un atpakaļ tieši pa Glenfinnan viaduktu. Brauciens pa slavenajām Skotijas augstienēm – Grampjanu kalniem uz Stirlingu. Cietoksnis un Vecpilsēta. Stirlinga – neliela, sena pilsēta, izvietojusies Skotijas centrālajā daļā, blakus slavenajai Stirligas pilij. Šī pils izvietojusies izdzisuša 75 m augsta vulkāna virsotnē, kuru no trīs pusēm ieskauj nepieejamas klintis. Zaļie pakalni un ziedošas ceļmalas. Pārbrauciens uz Angliju. Nakts viesnīcā 2* Mančesteras apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

8. diena.  „Velsa un Anglija: Birmingema, Tredegar, Ņūporta...”
Brokastis*. Birmingema – pilsēta kosmopolīts. Savulaik attīstītās rūpniecības dēļ šeit ieradušies visdažādākās ādas krāsas un tautību cilvēki. Pastaiga pilsētā. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Velsu. Tredegar māja un dārzi. Tredegar nekad nav bijis parasts īpašums. Tā ir māja, kur māksla stāsta par dažādiem laikiem, kas te pieredzēti dzimtas dzīves laikā. Te ir gan tumšie periodi gan zelta laikmets, kokgriezumi, varonība karā, krokodili un krucifiksi….un dārzi, kas ir neatņemama britu dzīves sastāvdaļa. Iepazīšanās ar Velsas galvaspilsētu Kārdifu. Nakts viesnīcā 2* Londonas apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

9. diena.  „Vismaz reizi mūžā šī pilsēta ir jāapmeklē!..Londona...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 45 €) uz Londonu. Pilnas dienas ekskursija, kuras laikā Jūs redzēsiet pilsētas vēsturisko centru: Big-Ben – slavenāko pulksteni pasaulē, Tauera tiltu – Viktorijas laika gotikas šedevru, Bekingemas pili, Parlamenta ēku, Trafalgara laukumu, Temzas krastmalu, Taueru. Pēc ekskursijas brīvs laiks, suvenīru iegādei. Vakarā atgriešanas viesnīcā 2* Londonas apkārtnē.

10. diena.  „Hīveras pils noslēpumi...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 25 €) uz Hīveras pili. Piedāvājam apmeklēt Annas Boleinas bērnības māju Hīveras (Hever) pili. Anna Boleina šeit dzīvoja 16.gs., viņa bija karaļa Henrija VIII nelaimīgā sieva, kuru sodīja ar nāvi par neuzticību. Izstaigāsim skaisto dārzu, kas ieskauj pili un iepazīsimies aī ar pašu pili un tās interjēru. Atgriešanās Londonā. Vakarā pārbrauciens uz Duvru. Prāmis. Ierašanās viesnīcā 2* Beļģijā – Antverpenes apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

11. diena.  „ Rubensa dzimtene Antverpene...”
Brokastis*. Vēsturiskā Flandrijas pilsēta un Rubensa dzimtene - Antverpene. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 15 €). Sīksta, internacionāla, neatkarīga un lepna pilsēta. Vecpilsētas un grandiozās, flāmu gotikas stilā celtās Dievmātes katedrāles apskate. Antverpene ir vieta, kur visvairāk ir apstrādāti dimanti, tā glabā senas tradīcijas šajā jomā. Laiks ceļā. Vācija. Polija. Nakts viesnīcā 3* Polijas teritorijā, Slubices apkārtnē. Ierašanās viesnīcā.

12. diena. „Ar jauniem iespaidiem mājup...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Polija. Lietuva. Latvija. Vēlu vakarā/ naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas, atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris, karstais ūdens pieturas vietās, kafija, tēja)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
• grupas vadītāja pakalpojumi,
Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 230
• piemaksa par papildvietu autobusā € 170
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 10,80 € (65 - 69 gadu vecumā 21.60 €; 70 – 75 gadu vecumā 32.40 € ).
Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz “Lohnesa ezera noslēpumi” 45 €; Izbraukuma ekskursija ”Velsa un Anglija” 25 €; Izbraukuma ekskursija uz Londonu 45 €; Izbraukuma ekskursija uz Hīveras pili 25 €. Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 140 €.
IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 125 €, bērniem līdz 14g. 100 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām: 
Latvijas nepilsoņiem – vīza ~180 € (dokumentu iesniegšana 30 dienas pirms ceļojuma). Lohnesa monstra centrs 8/6,45 £; Eilan Donan pils 7.50 £; Hīveras pils 17.25/9.75 £; Edinburgas cietoksnis 17/9.90 £; Tredegar māja 9.40/4.70 £; Sabiedriskais transports Londonā (dienas biļete 12.80 £, 1x brauciens 2.80 £; Vestminstras abatija 20/9 £; Madam Tiso muzejs ~ 33/28.80 £; Šerloka Holmsa muzejs 15/10£; Panorāmas rats "Londonas acs" 23/17 £; Tauers 24.50/11 £. 1 € ~ 0,85 £; Ekskursija Antverpenē 15 €;
2018. gada izmaksas

Atcerieties, ka... 
• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30.
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 605533248, AAS "BALTA"
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!