×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Maroku

 

Par valsti

Tūres

Valsts Ziemeļu Āfrikā – Marokas Karaliste. Maroku apskalo Atlantijas okeāns un VidusjūraMarokas klimats ir ļoti maigs, temperatūra ziemā nepazeminās zemāk par +10 grādiem, bet vasarā turās +24/ +28 grādu rajonā.

Sāciet laicīgi plānot Jūsu ceļojumu, zvanot Atlantic Travel: (+371) 67220505 un (+371) 66222220, vai nāciet uz mūsu birojiem Rīgā, Merķeļa ielā 5 un Baznīcas ielā 9/11, vai arī rakstiet pieprasījumu mūsu mājas lapā!

Doties uz Maroku ir populāri ne tikai ar lidmašīnu, bet arī autobusu tūrēMarokā ir ļoti labi atpūsties tieši Eiropas tūristiem, jo te pret viņiem ir labāka attieksme, nekā citās afrikāņu valstīs.

Maroka ir slavena ar savu talassoterāpijas piedāvājumu: nav dārgi un kvalitāte labā līmenī. Atpūšoties Marokā, Jūs varēsiet baudīt aizraujošās ekskursijas, labu atpūtu smilšu pludmalēs un ļoti garšīgu vietējo virtuvi, īpaši vietējo vīnu izlasi: gan sarkano, gan balto – vīns šeit labākais visā Ziemeļu Āfrikā. Bet karstā laikā varat pagaršot slavenumarokāniešu piparmētru tēju.

Pašas popularākās ekskursiju tūres Marokā notiek lielākās valsts pilsētās: RabatāFesā un Marrakešā. Šeit gan mošejas, gan Muhameda V mauzoleja, un keramikas ražošanas fabrikas, un ādas apstrādes darbnīcas, veseli meistaru kvartāli, kas te pat strādā un uzreiz pārdod savus darbiņus.

Doties atpūsties uz Maroku Jūs varat ar avioreisu no Rīgas uz Maroku vai ar autobusu tūriNoformēt vīzu uz Maroku ir nepieciešams tikai Latvijas nepilsoņiem.

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BALTA.  

Cena EUR
Naktis

Atlasīt

 • Lidojumi uz Maroku no 16.12.2023 līdz 23.03.2024

Marokas karaliste 
atrodas pie Atlantijas okeāna un Vidusjūras, kurus atdala Gibraltāra šaurums. Skaista, interesanta valsts, kurā apvienojas austrumu un Āfrikas tradīcijas. Vienā braucienā var izbaudīt gan atpūtu pludmalē, gan slēpošanu, gan kolorītas senās arābu pilsētas, gan safari tuksnešos. Maroka ir ideāla vieta, ar kuru sākt Āfrikas iepazīšanu!

Norādītā ceļojuma cenā iekļauts: pārlidojums Rīga - kūrorts - Rīga, dzīvošana izvēlētajā viesnīcā ar attiecīgo ēdināšanas tipu, grupas transfērs lidosta – viesnīca - lidosta, gida pakalpojumi kūrortā.

Cenas norādītas par vienu pieaugušo ar izmitināšanu divvietīgajā numurā. Cenas vienvietīgām, trīsvietīgam numuram, izmitināšanai ar bērniem - pēc pieprasījuma)

Pievēršam Jūsu uzmanību tam, ka norādītās cenas ir informatīvas pamatcenas un var mainīties atkarībā no vietu pieejamības lidmašīnā un viesnīcā, kā arī no tūrisma operatoru piedāvājumiem. Precīzu informāciju par cenu saņemsiet veicot pasūtījumu.

 

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu uz Maroku ar zvanu uz Atlantic Travel: 67220505 un 66222220 vai nāciet uz mūsu birojiem Rīgā Merķeļa ielā 5 un Baznīcas ielā 9/11, vai sūtiet pieteikumu mūsu mājas lapā!

Valeria Family Jardins d'Agadir Resort

Maroka, Agadira
nov. 2024 - jan. 2025
cena par personu
1 049 €
Lidojums, 
transfers un viesnīca
7 n., VISS IEKĻAUTS Skatīt

IBEROSTAR FOUNTY BEACH

Maroka, Agadira
nov. 2024 - jan. 2025
cena par personu
1 169 €
Lidojums, 
transfers un viesnīca
7 n., VISS IEKĻAUTS Skatīt