×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Belostoku pilsētas svētki un Belovežas garšas apmeklējums

Polija
jun. 2019
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Augustova - brauciens ar kuģīti pa Augostovas kanālu - Belostoka - koncerts un svētku salūts - Belovežas gārša - dzīvnieku parks

Apraksts

1. diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Pusdienu pietura Polijas nacionālās virtuves restorānā. Pēc pusdienām turpināsim ceļojumu uz Augustovas pilsētu. Pilsēta atrodas starp diviem ezeriem pie Netas upes un Augustova kanāla. Pilsētas raksturiezīme - apburoša apkārtne, kopti kanāla un tuvāko ezeru krasti, it kā spēļu mājas, patiesi un draudzīgi cilvēki. Augustovu droši var uzskatīt par vienu no skaistākajiem Polijas kūrortiem, kas nekādā ziņā neatpaliek no valsts labākajiem kūrortiem. Dosimies braucienā ar kuģīti pa Augustovas kanālu.

Dienas otrajā pusē dosimies uz Belostoku, uz pilsētas svētkiem. Tradicionāli, vakarā, Belostokas centrālajā laukumā pie Rātsnama notiks Pilsētas svētkiem veltīts koncerts, pēc koncerta krāšņs svētku salūts.

Nakts viesnīcā.

 

2. diena

Brokastis viesnīcā. Svinību dienā notiks pilsētas gadatirgus, kas norisināsies: Rynek Кościuszki, pie vecā Rātsnama. Gadatirgū varēs iegādāties reģionālos produktus, svaigi ceptu poļu maizi, kūpinājumus, konditorejas izstrādājumus, pītus grozus un koka bļodas.

Dienas otrajā pusē dosimies uz Belovežas gāršu, lai ieraudzītu sumbru. Belovežas gārša ir viens no senākajiem Eiropas nacionālajiem parkiem un dabas rezervātiem. Nacionālais parks iekļauts biosfēras rezervātu un UNESCO Cilvēces mantojuma sarakstā. Rezervāts ir slavens ar saviem neskartajiem mežiem, bagātīgu dzīvnieku un augu pasauli, un ar brīvībā dzīvojošajiem sumbriem. Apmeklēsim Dzīvnieku parku, kur varenos sumbrus varēs aplūkot tuvumā, lielos voljēros. Tepat varēs ieraudzīt vilkus, lūšus, aļņus, mežacūkas u.c. dzīvniekus.

Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

 

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Brauciens ar kūģiti Augustovā - 50 PLN;

- Dzīvnieku parka apmeklējums - 10 PLN

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!