×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Madeira - sala, kur vasara nekad nebeidzas

Portugāle
cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV

Maršruts

Funšala – Kamara d’Lobuša – Kamača – Mašiku – San Vincente – Ribeira Brava – Kaļeta – Monte – Funšala

Apraksts

“Atlantijas Pērle”, “Portugāles peldošais dārzs”, “Ziedu sala” – tikai trīs no Madeiras apzīmējumiem. Šī vulkāniskās izcelsmes sala ir zaļa subtropiska paradīze Atlantijas okeāna vidū, izvietojusies vienos platuma grādos ar Sahāru. Tās augsne veidojusies no lavas un pelniem, līdz ar to šeit ir īpaša augu valsts. Salā visu gadu ir vienāda diennakts temperatūra – ap 20 grādiem, tādēļ tā ir pievilcīga vienmēr. Eiropas aristokrātija jau kopš 19.gs. Madeirā baudījusi lielisku atpūtu. Saule, jaukais okeāna ūdens, garšīgās maltītes, slavenie vīni.

1. DIENA.  SESTDIENA, 20.10.  RĪGA – FUNŠALA

4.00 tikšanās Rīgas lidostā. 6.10-7.25. lidojums Rīga - Frankfurte, 10.30-13.45 lidojums Frankfurte - Funšala. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta okeāna krastā. Visas naktis vienā viesnīcā okeāna krastā Funšalas apkārtnē.

2. DIENA.  SVĒTDIENA, 21.10.  FUNŠALA

Funšala – Madeiras salas galvaspilsēta ar spilgtu kolorītu un interesantu arhitektūru. Lavradora tirgus, kur puķu audzētāji, grozu pinēji, fermeri un zvejnieki tirgo savus ražojumus un veltes. Vīna darītava, kur iepazīsim un nogaršosim slavenos Madeiras vīnus.

3. DIENA.  PIRMDIENA, 22.10.  FUNŠALA – KAMARA D’LOBUŠA – KINTA DUŠ ŠALTUŠA – FUNŠALA

Ceļš uz salas centrālo daļu. No Piku duš Barseluša virsotnes paveras skats uz Funšalas pilsētu. Kurala daš Freiraša – ieleja, kur 16.gs. patvērumu no pirātiem meklējušas mūķenes. No Eira da Serada kalna, kas slejas 800 m virs ielejas, priecāsimies par gleznaino skatu. Kabu Žirauma – pasaulē otra augstākā klints, kas iesniedzas okeānā Madeiras dienvidu krastā. Kamara d’Lobuša – jauks zvejnieku ciematiņš, viena no vietām, kur tiek ķertas zobenzivis – katra madeirieša ēdienkartes neiztrūkstoša sastāvdaļa. Kinta duš Šaltušā varēsim uzzināt par Laurisilva mežiem un to saglabāšanu, par orhidejām un 40 gadu veciem organiskajiem Madeiras vīniem. Pa ceļam banānu plantācijas.

4. DIENA.  OTRDIENA, 23.10.  FUNŠALA – KAMAŠA – SANTANA – FUNŠALA

Šajā dienā brauksim uz salas austrumu daļu. Kamašas ciematiņš ir pazīstams ar klūdziņu pinumiem. Madeiras trešais augstākais kalns Piku du Arieiru, uz kuru ceļš ved pa stāvām nogāzēm, klātām smaržīgiem eikaliptiem un lauru kokiem. Pašā kalna galā pārsteidz vulkāniskās klintis. Ribeiru Friu – foreļu audzētava un Laurisilvas meži. Santana – pilsētiņa, kur joprojām sastopamas salai agrāk raksturīgās trīsstūrveida mājas ar biezu jumta segumu. Dažas no tām nokrāsotas spilgtās krāsās un atvērtas apmeklētājiem. Madeiras pirmā galvaspilsēta Mašiku. Piemērotos laikapstākļos – brīvais laiks pludmalē – sauļojamies un peldamies okeānā.

5. DIENA.  TREŠDIENA, 24.10.  FUNŠALA – ENKUMIADA – PORTU MUNIŽA – RIBEIRA BRAVA – FUNŠALA

Salas rietumu daļa: Enkumiada – augstākā vieta Madeiras šaurākajā daļā, aizraujošs skats uz salas abām pusēm. Paula da Serra dabas parks – plakans līdzenums, kas kontrastē pārējai Madeirai raksturīgajiem robainajiem kalniem. Ūdenim filtrējoties caur klintīm, rodas avoti, kas pēc tam baro levadas. Portu Muniža – ciematiņš salas ziemeļos, kura valdzinājums ir ar betona takām savienotie dabiskie klinšu baseini pludmales joslā. San Vincente – lielākā vulkānisko alu sistēma Madeirā, kas pārsteidz ar maziem kristāldzidriem ezeriņiem un brīnumainiem vulkāniskas izcelsmes stalaktītiem. Brauciens cauri vīnu reģionam Seišalai. Ribeira Brava – maza pievilcīga kūrortpilsēta saulainajā dienvidu krastā.

6. DIENA.  CETURDIENA, 25.10. FUNŠALA – KAĻETA – FUNŠALA

Kaļeta – kūrorta ciematiņš salas dienvidu daļā,pludmale ar baltām smiltīm, kas īpaši vestas no Sahāras tuksneša. Pēc katra paša izvēles: atpūta Kaļetas pludmalē vai brīva diena Funšalā.

7. DIENA.  PIEKTDIENA, 26.10.  FUNŠALA – MONTE – FUNŠALA

Izšuvumu fabrika, kur iepazīsimies ar šī izsmalcinātā rokdarbu veida tapšanas procesu un redzēsim īstus mākslas darbus. Ar kontrastējošām ainavām pārsteidzošais Madeiras botāniskais dārzs, kurā ir vairāki simti tropisko augu un ziedu no visas pasaules, vietējie pūķkoki, orhideju dārzs. Kalnu ciemats Monte – iecienīts apmeklētāju mērķis jau kopš 19.gs. Šeit skats uz salu no Nossa Senhora da Monte baznīcas. Izstaigāsim Montes pils tropisko dārzu. Ja pietiks pacietības izstāvēt rindu, varēsim nobraukt lejā no kalna ar Montes kamaniņām, sēžot pītā grozā. Vakarā Madeiras folkloras šovs: pēc tradicionālām madeiriešu vakariņām skanēs nacionālā mūzika un dziesmas, bet ugunīgas dejas nevienam neļaus mierīgi sēdēt malā – varēsim arī paši iesaistīties tautas dejās. Krāšņā vakara programma ļaus sajust patieso Madeiras garu.

8. DIENA.  SESTDIENA, 27.10.  FUNŠALA – RĪGA

14.35-19.45 lidojums Funšala-Frankfurte, 20.55-23.55 lidojums Frankfurte - Rīga.

 

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

  • lidojuma biļete Rīga – Frankfurte – Funšala – Frankfurte – Rīga;
  • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
  • visas naktis 4* viesnīcā okeāna krastā divvietīgos numuros;
  • 7 brokastis, 5 pusdienas, 1 vakariņas ar folkloras šovu;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoši vietējie gidi;
  • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.


CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

  • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
  • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
  • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam
  • piemaksa par vienvietīgu numuru –272 EUR.Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!