×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Sapņu zeme Portugāle

Portugāle
cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV

Maršruts

Lisabona – Obiduša – Alkubasa – Fatima – Aveiru – Portu – Vizeu – Evura – Portimauma – Vilamoura – Lisabona

Apraksts

1. DIENA,  OTRDIENA, 24.09.  RĪGA – LISABONA – ROKAS RAGS – FATIMA

10:50 tikšanās Rīgas lidostā, 12:50 – 15:25 lidojums Rīga - Lisabona. Pēc ierašanās dosimies uz Eiropas tālāko rietumu punktu – Cabo da Roca,  lai vērotu burvīgu saulrietu. Ceļš līdz Fatimai. Nakšņošana Fatimas apkārtnē.


2. DIENA,  TREŠDIENA, 25.09.  FATIMA – ALKUBASA – BATAĻĀ – NAZARE – KUIMBRA

Šodien dosimies uz Alkubasu – iespaidīgu 12.gs. cisterciešu klosteri, ar kuru saistīts saviļņojošākais mīlas stāsts Portugāles vēsturē... Klosterī atrodas arī monarhu, iekarotāju un pirātu kapenes. Bataļā gotikas šedevrs – Santa Maria da Vitoria klosteris (UNESCO mantojuma objekts). Pa ceļam piestāsim arī Nazarē, lai apskatītu tipisku zvejnieku ciematu. Pēcpusdienā brauksim uz Kuimbru - kādreizējā Portugāles galvaspilsēta ar vecāko valstī universitāti, baroka stilā būvēto bibliotēku (ar vairāk nekā 200 000 grāmatu) un daudzām baznīcām. Pusdienas. Nakšņošana Kuimbras apkārtnē.


3. DIENA,  CETURTDIENA, 26.09.  KUIMBRA – BUSSACO – AVEIRU – PORTU

Bussaco nacionālais parks – viens no valsts saglabātajiem dabas parkiem, kurā atrodamas vairāk nekā 700 dažādas augu sugas un iespaidīga 5* luksusa klases viesnīca – celta neo-manuelin arhitektūras stilā, kas tiek uzskatīta arī par nacionālo pieminekli. Tālāk dosimies uz Aveiru - daudzo kanālu dēļ tiek saukta par “Portugāles Venēciju”. Pilsēta pazīstama arī ar īpašiem, pēc senas mūķeņu receptes gatavotajiem, saldumiem Ovos moles(“mīkstās olas”) - nogaršosim tos. Portvīna dzimtene - Portu, otra lielākā Portugāles pilsēta (UNESCO aizsardzībā), kas celta Duoro upes krastos, vecpilsētas līkumainās ielas, St. Francis baznīca, Katedrāle u.c. Nogaršosim arī portvīnu kādā no vīna pagrabiem. Pusdienas. Nakts viesnīcā Portu.


4. DIENA,  PIEKTDIENA, 27.09.  PORTU – VIZEU – SANTAREM

Apskatīsim Vizeu, pilsētu, kur ķeltu vadonis Viriatu atvairīja romiešu uzbrukumus. Sena pilsēta, kas būvēta no pelēka akmens, bet tajā pašā laikā - zaļa un apmeklētājus mīloša, tās vēsturiskais centrs, šaurās ielas un tradicionālie veikali tā vien liek sajust viduslaiku klātbūtni. Rua Direita un  Rua Escura – ielas, kur saglabājušās 16.gs. ēkas ar gotiskajiem elementiem.  Tālāk dosimies uz Santarem – sākot no 8.gspateicoties mauriem, pilsētā tika nostiprināta militārā un stratēģiskā loma. Un pateicoties mitrajai augsnei un Tagus upes ielejai tā ir pazīstama ar savu lauksaimniecību, liellopu audzēšanu un vēršu cīnām. Pusdienas. Nakts viesnīcā Santarem.


5. DIENA,  SESTDIENA, 28.09.  SANTAREM – EVURA – PORTIMAUMA

Evura – sena pilsēta-muzejs, šeit atrodas no cilvēku kauliem un galvaskausiem veidota kapela, iespaidīgs romiešu akvedukts un templis. Pēc tās apskates brauksim vēl tālāk uz dienvidiem – uz Algarves reģionu. Portugāles dienvidu krasts ir ļoti daudzveidīgs - to raksturo klinšu radzes un arkas, kāpas, kā arī, plašas pludmales. Portimauma ar ostu ir viena no lielākajām Algarves reģiona pilsētām. Nakts viesnīcā Alvoras/Portimaumā apkārtnē.


6. DIENA,  SVĒTDIENA, 29.09.  PORTIMAUMA – ALBUFEIRA – SILVES

Rīta pusē dosimies izbraukumā ar katamarānu un varēsim vērot Algarves burvīgos krastus no ūdens puses – baltas smilšu pludmales, burvīgi un nelieli zvejnieku ciemati. Algar Sêco alas - mazās zvejas laivas  mūs aizvedīs uz dažādām alām, lai atklātu šos aizraujošos dabiskos veidojumus. Silves pilsēta - pēdējā arābu galvaspilsētā Algarvē, kas pilnīgi tika pārņemta 1242. gadā. Apskatīsim musulmaņu pili un 12. gadsimta katedrāli. Atgriešanās un nakšņošana viesnīcā Alvoras/Portimaumā apkārtnē.


7. DIENA,  PIRMDIENA, 30.09.  PORTIMAUMA – LISABONA

Dosimies uz Portugāles galvaspilsētu Lisabonu - tā ir pasakaini skaista, senā un jaunā sajaukums šeit tik intriģējošs. No mauriem tai palikuši mantojumā nocietinājumi, no viduslaikiem – gotiskās baznīcas un klosteri. Pēc 18.gs. postošās zemestrīces pilsēta apbūvēta baroka un klasicisma celtnēm. No Belenas rajona jūras braucienos devušies Magelāns un Vasko De Gama. Redzēsim Lisabonas simbolu – Belenas torni. Apskatīsim centra rajonu un Rossiolaukumu, kā arī, iepretim Tagus upei - Black Horse laukumu. Vakariņas ar Fado priekšnesumu tipiskā Lisabonas restorānā. Nakšņošana viesnīcā Lisabonā.


8. DIENA,  OTRDIENA, 01.10.  LISABONA – SINTRA – RĪGA

Dosimies uz Sintru – aristokrātiska kalnu pilsēta ir pasaku piļu mājvieta, ko ieskauj ziedu dārzi un meži. Šeit ir pārsteidzoši liels skaits ievērības cienīgu apskates objektu. Īsas pastaigas attālumā no vecpilsētas  apkārt redzēsim senas mājas, kas tagad ir pārveidotas par maziem un nedaudz dīvainiem amatniecības un tradicionāliem konditorejas veikaliem. Galvenajā laukumā atrodas Villa pils – kas sākot no 14.gs. beigām bija vasaras rezidence daudziem portugāļu karaļiem. Transfērs uz lidostu. Un lidojums 16:10 – 22:35 Lisabona - Rīga.

 


CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

  • lidojuma biļete Rīga – Lisabona – Rīga;
  • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
  • dzīvošana 3* un 4* viesnīcās divvietīgos numuros;
  • 7 brokastis un 3 pusdienas, 1 vakariņas;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoši vietējie gidi;
  • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.


CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

  • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
  • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
  • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.
  • Piemaksa par vienvietīgu numuru –290 EUR.
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres

Portugāles ziemeļu skaistums cena no  530 €
Лиссабон — Синтра (Усадьба Регалейра и Замок Пена) — Мыс Рока — Кашкайш — Эшторил — Порту — Бом Жезуш — Сантьяго де Компостела — Куимбра — Эшпинью — Круиз по реке Дору — Круиз по реке Тежу — Дегустация портвейна — Виана де Каштело — Барселуш — Понте-де-Лима — долина реки Дору — усадьба Авеледу — Амаранти — Пезу-да-Регуа — Авейру — Назаре
Brīnumu un pasāku valsts - Portugāle! cena no  710 €
Лиссабон - Синтра - Мыс Рока - Кашкайш - Эшторил - Обидуш - Алкобаса - Баталия - Томар - Порту - Брага - Гимарайнш - Коимбра - Фатима - Эвора
Portugāle - zelta standarts cena no  565 €
Лиссабон — Синтра (Усадьба Регалейра) — Мыс Рока — Кашкайш — Эшторил — Обидуш — Алкобаса-Баталья — Томар — Порту — Брага — Бом Жезуш — Гимарайнш — Коимбра — Фатима — Подземные богатства Португалии: пещера Копилка с монетами — Эвора — Вилла Висоза — Статуя Христа — Проезд по Мосту Вашко де Гамма и Мост 25 Апреля — Круиз по реке Дору — Круиз по реке Тежу — Дегустация Портвейна — Ужин с Фаду — Монсанто. 
Klasiskā Portugāle Light cena no  499 €
Лиссабон — Порто — круиз по реке Доуро — Посещение винных погребов — Куимбра — Фатима — Подземные богатства Португалии: пещера Копилка с монетами