×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Sapņu zeme Portugāle

Portugāle
cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV

Maršruts

Lisabona – Obiduša – Alkubasa – Fatima – Aveiru – Portu – Vizeu – Evura – Portimauma – Vilamoura – Lisabona

Apraksts

Portugāle ir ļoti savdabīga valsts. Atverot šo “noslēpumu lādīti”, sastapsim daudz kā neparasta. Iepazīsim īsto Portugāli – gan lielākās pilsētas, gan okeāna daudzveidīgo piekrasti, gan arī gandrīz neapdzīvotas vietas. Šis ir vismazāk izpētītais Rietumeiropas stūris, valsts ar kalnu ainavām, sarežģītām, izsmalcinātam pilsētām, senlaicīgiem ciematiem un daudzveidīgām tradīcijām. Portugālē saule spīd vairāk nekā citur Eiropā, te ir fantastiska gastronomija un izcili vīni, turklāt ļoti viesmīlīgi vietējie ļaudis. Mūs gaida pilsētas ar arhitektūras šedevriem – Obiduša un Bataļa, reliģiskā svētvieta Fatima, portvīna dzimtene Portu, majestātiskā galvaspilsēta Lisabona. Būs vīna degustācija un sardīņu ēšana, Serra Estrella kalns un brauciens ar kuģīti pa jūru.

1. DIENA.  PIEKTDIENA, 28.09.  RĪGA – LISABONA – OBIDUŠA

10.50 tikšanās Rīgas lidostā, 12.50-15.25 lidojums Rīga-Lisabona. Ceļš līdz Obidušai. Šī mazā pievilcīgā pilsētiņa ir pilna krāsainiem ziediem. Ar baltiem namiem un mūri apkārt, tā atgādina brīvdabas muzeju. Kad 13.gs. karalis Dinišs apprecēja Aragonas Izabellu, Obiduša bijusi viena no viņa kāzu dāvanām sievai. Kopš tā laika daudzi Portugāles monarhi šeit pavadījuši medusmēnesi. Nakts viesnīcā Obidušā.

2. DIENA.  SESTDIENA, 29.09.  OBIDUŠA – ALKUBASA – BATAĻA – FATIMA – FIGEIRA DA FOŠ

Alkubasa – iespaidīgs 12.gs. cisterciešu klosteris, ar kuru saistīts saviļņojošākais mīlas stāsts Portugāles vēsturē... Klosterī atrodas arī monarhu, iekarotāju un pirātu kapenes. Bataļā gotikas šedevrs – Santa Maria da Vitoria klosteris (UNESCO mantojuma objekts). Viena no Eiropas ievērojamākajām svētvietām Fatima, kur 1917.g. trim maziem ganiņiem parādījies Vissvētākās Jaunavas Marijas tēls. Tagad te ierīkota svētnīca un liels laukums, kas ir divas reizes lielāks par Svētā Pētera laukumu Vatikānā. Nakts viesnīcā Figeira da Foš pilsētā.

3. DIENA.  SVĒTDIENA, 30.09.  FIGEIRA DA FOŠ – MONTMOR U VEĻU – AVEIRU – AFURADA – PORTU

Montmor u Veļu – vēsturiska pilsēta Mondegu upes krastos. Šeit apmeklēsim cietoksni, kura mūru iekšpusē atrodas baznīca. Mums būs iespēja vērot lielisku skatu uz Mondegu upi un nebeidzamajiem rīsu laukiem. Aveiru daudzo kanālu dēļ tiek saukta par “Portugāles Venēciju”. Brauksim ar kuģīti pa kanāliem. Pilsēta pazīstama arī ar īpašiem, pēc senas mūķeņu receptes gatavotajiem, saldumiem Ovos moles (“mīkstās olas”). Mazā zvejnieku ciematiņā Afurada baudīsim maltīti vietējā restorānā. Portu – portvīna dzimtene, otra lielākā Portugāles pilsēta (UNESCO aizsardzībā). Rātsnams, Klariguša tornis, Lello bibliotēka, katedrāle, Ribeira un Gustava Eifeļa būvētais tilts pār Douru upi, tāpat arī daudzie grafiti gleznojumu uz namu sienām. Nakts viesnīcā Portu.

4. DIENA.  PIRMDIENA, 1.10.  PORTU – VIZEU – SERRA ESTRELA

“Sešu tiltu ekskursija” – kruīzs pa “Zelta upi” (Douru). Pēc tam dosimies ārpus Portu pilsētas, kur Douru upe plūst cauri dziļām, šaurām gravām, ielejā vīnogulāju terases un vīna ražošanas saimniecības. Santa Marta d’Pnagi­aumā iepazīsimies ar vīnogu audzēšanu un vīna ražošanu, būs vīna degustācija. No turienes dosimies dienvidu virzienā, līdz nonāksim Vizeu, kur ķeltu vadonis Viriatu atvairīja romiešu uzbrukumus. Šeit viņam piemineklis, tāpat arī katedrāle un senais ebreju rajons. Vēl tālāk uz dienvidiem Serra Estrela kalns – augstākā vieta Portugāles kontinentālajā daļā. Varēsim iegādāties vietējo sieru un prošuto. Nakts viesnīcā Serra Estrelā.

5. DIENA.  OTRDIENA, 2.10.  SERRA ESTRELA – EVURA – MONT GORDO – PORTIMAUMA

Evura – sena pilsēta, kur atrodas no cilvēku kauliem un galvaskausiem veidota kapela, iespaidīgs romiešu akvedukts un templis. Pēc tās apskates brauksim vēl tālāk uz dienvidiem – līdz Atlantijas okeānam. Portugāles dienvidu krastu raksturo klinšu radzes un arkas, kā arī plašas pludmales. Mont Gordo smilšainajā pludmalē (piemērotos laika apstākļos) dosimies peldēties. Portimauma ar ostu ir viena no lielākajām Algarves reģiona pilsētām. Vietējie apgalvo, ka tieši šeit ir labākās sardīnes Portugālē. Nobaudīsim tās! Nakts viesnīcā Portimaumā.

6. DIENA.  TREŠDIENA, 3.10.  PORTIMAUMA – VILAMOURA – PORTIMAUMA

Pusdienas ar labākajām Portugālē grilētajām sardīnēm. Brauciens ar kuģīti pa Atlantijas okeānu. Izbaudām sauli, vēju, viļņus! Pētīsim dienvidu krasta noslēpumus, šķērsojot delfīnu ceļus un meklējot alas krastā, kurām piekļūt iespējams tikai no okeāna puses.

7. DIENA.  CETURTDIENA, 4.10.  PORTIMAUMA – LISABONA

Portugāles galvaspilsēta Lisabona ir pasakaini skaista, senā un jaunā sajaukums šeit tik intriģējošs. No mauriem tai palikuši mantojumā nocietinājumi, no viduslaikiem – gotiskās baznīcas un klosteri. Pēc 18.gs. postošās zemestrīces pilsēta apbūvēta baroka un klasicisma celtnēm. No Belenas rajona jūras braucienos devušies Magelāns un Vasko De Gama. Redzēsim Lisabonas simbolu – Belenas torni, kā arī Sv.Hieronīma klosteri. Vēl mūs gaida Se Katedrāle, parlamenta ēka, 25.aprīļa tilts un Jēzus Kristus skulptūra, kā arī modernais EXPO rajons. Vakarā varēsim doties uz kādu no krodziņiem klausīties fado – tradicionālās portugāļu likteņdziesmas ar ilgām pēc tā, kas zaudēts, gan arī pēc tā, kas nekad nav ticis iegūts.

8. DIENA.  PIEKTDIENA, 5.10.  LISABONA – RĪGA

Brīvais laiks Lisabonā, transfērs uz lidostu. 16.10-22.35 lidojums Lisabona-Rīga.

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

  • lidojuma biļete Rīga – Lisabona – Rīga;
  • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
  • dzīvošana 3*/4* viesnīcās divvietīgos numuros;
  • 7 brokastis un 7 pusdienas vai vakariņas;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājoši vietējie gidi;
  • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.


CEĻOJUMA CENĀ
 NEIETILPST:

  • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
  • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
  • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.
  • Piemaksa: par vienvietīgu numuru –250 EUR.
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres

Portugāle - zelta standarts cena no  565 €
Лиссабон — Синтра (Усадьба Регалейра) — Мыс Рока — Кашкайш — Эшторил — Обидуш — Алкобаса-Баталья — Томар — Порту — Брага — Бом Жезуш — Гимарайнш — Коимбра — Фатима — Подземные богатства Португалии: пещера Копилка с монетами — Эвора — Вилла Висоза — Статуя Христа — Проезд по Мосту Вашко де Гамма и Мост 25 Апреля — Круиз по реке Дору — Круиз по реке Тежу — Дегустация Портвейна — Ужин с Фаду — Монсанто. 
Brīvdienas Portugālē - viss visineresantākais! cena no  565 €
Лиссабон — Синтра — Мыс Рока — Кашкайш — Эшторил — Обидуш — Алкобаса — Баталия — Томар — Порту — Брага — Бом Жезуш — Гимарайнш — Коимбра — Фатима —  Мафра — Эрисейра — Эвора
Klasiskā Portugāle Light cena no  450 €
Лиссабон — Порто — круиз по реке Доуро — Посещение винных погребов — Куимбра — Фатима — Подземные богатства Португалии: пещера Копилка с монетами
Lieliskā Lisabona cena no  475 €
Лиссабон - Синтра - Мыс Рока - Кашкайш - Эшторил - Обидуш - Алкобаса - Баталия - Эрисейра