×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ziemas pasaka Lapzēmē

Somija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Tropiskais Akvaparks EDEN - Santa Klausa rezedence - Husky parks - ziemeļbriežu ferma - Santa parks - Arktikas zooloģiskais dārzs - Fazer saldumu veikals - Sea World akvārijs

Apraksts

1. diena

Agrā izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Igauniju. Iekāpšana uz prāmja Tallina-Helsinki. Turpināsim ceļojumu pa gleznaino ceļu caur ezeru zemi, caur Somijas pilsētām un ciematiem, garām priedēm, granīta akmeņiem un sasalušā ūdens spoguļvirsmām.

Brauciens uz Oulu. Lai atpūstos pēc gara ceļa, dosimies uz ūdens atpūtas parku. SPA centra «Eden» apmeklējums - ūdens slidkalniņi, ūdens masāža, jūras vilnis, dažādas saunas - īsta paradīze, vasara ar palmām un tropiskajiem zaļumiem ziemās vidū. Ceļš uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā Oulū.

 

2. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rovaniemi - Lapzemes galvaspilsētu, mūžīgo Ziemassvētku valstību. Slavenākā Somijas pilsēta un Santa Klausa dzimtene! Sniegota Lapzeme un Arktiskie ziemeļi sākas šeit! Uz ziemeļiem no Rovaniemi atrodas Santa Klausa karaliste, kas ietver Santa Klausa ciematu, Santa Klausa darbnīcu, Santa Klausa pastu un Santa Parku. Atbraucot uz šejieni, Jūs nokļūsiet pasakā. Mūs gaida SANTA KLAUSA CIEMATS, kur varēs satikt un aprunāties ar Santa Klausu viņa birojā - rezidencē, nofotografēties piemiņai, nosūtīt no Santa Klausa pasta biroja apsveikumus saviem draugiem un tuviniekiem, kā arī nopirkt suvenīrus. Neaizmirstiet iegādāties diplomu par ziemeļu polārā loka šķērsošanu! Apmeklējiet Husky Park, lai dotos izbraucienā suņu pajūgā: skaļu suņu reju pavadījumā dosieties aizraujošajā ceļojumā ragavās pa sniegotu mežu, bet pirms tam, jums pastāstīs par haskijiem, par šķirnes vēsturi un suņu dzīvi bargajos ziemeļu dabas apstākļos. Suņi ir labsirdīgi un ļoti draudzīgi, par ko varēsiet pārliecināties pirms vai pēc vizināšanās. Šis neticamais ceļojums neatstās bez emocijām! Tālāk dosimies uz pasaku pasauli, kur mīt rūķi un elfi - Santa Park: Ziemassvētku melodiju pavadījumā Jūs nonāksiet pazemes valstībā - īstā elfu alā! Santas Parka viesi var doties izzināt neskaitāmas noslēpumainās vietas un piedzīvot dažādas izklaides: Elfu skola, Misis Klauss Piparkūku virtuve, Santas birojs, Vilciens «Gadalaiki», Ledus galerija ar apgaismotām ledus skulptūrām, Milzīga Sniega Bumba, Pasts utt.

Atgriešanās viesnīcā.

 

3. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Ranuā, kur varēsiet apmeklēt arktiskās savvaļas dabas pasauli - galējo ziemeļu zoodārzu! Dzīvnieki dzīvo plašajos voljēros mežā, pateicoties apstākļiem, kas maksimāli pietuvināti dabiskajiem, dzīvnieki uzvedas atbilstoši saviem dabiskajiem instinktiem. Pastaigā pa 2,5 km garu zoodārza aleju, Jūs redzēsiet vairāk nekā 200 tā iemītniekus. Ceļā vidū atrodas milzīgie voljēri ar savvaļas dzīvniekiem - brūnajiem un baltajiem lāčiem, vilkiem, lūšiem un tiņiem. Pie zoodārza varēsiet iegādāties dažādus Karl Fazer gardumus.

Ceļš uz viesnīcu.

 

4. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Helsinkiem un Somijas lielāko Jūras centru «Sea Life», kur ir ūdens tunelis, mīt haizivis, dzeloņrajas un citi Ziemeļeiropas ūdeņu jūras iemītnieki!

Ceļš uz ostu. Vakarā prāmis Helsinki-Tallina. Tranzīts caur Igauniju un Latviju. Ierašanās Rīgā.

 

  

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Tropiskais akvaparks EDEN - 13 € / 10 €;

- Haski parks - 10 € / 30 € / 15 €;

- Briežu ferma - 18 € / 14 €;

- Sertifikāts - 5 €;

- Santa Parks - 34 € / 28 €;

- Zoodārzs Ranua - 18.5 €/16 €;

- Sea Life - 16.50 € / 13 €

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres