×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Seviļa Jaunajā gadā

Spānija
dec. 2019
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga - Seviļa - Kordova - Granada - Ronda - Seviļa - Rīga

Apraksts

Vai gribat ceļot uz vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām, kur nelielā teritorijā atrodama viduslaiku arhitektūras un mākslas kvintesence? Vai gribat sajust tūkstošiem apelsīnu koku ziedu smaržu noslēpumainos valdnieka pils dārzos, staigāt pa to pašu šauro, līkumoto ieliņu bruģi, kur, kaislīgai flamenko mūzikai skanot fonā, savulaik pie iemīļotā toreadora zagās Karmena vai saskandināt glāzi lieliska Andalūzijas sarkanvīna ar Donu Kihotu, Kolumbu vai Sevantesu, plānojot ceļojumus šķitumā vai īstenībā? Tad paviesojieties Seviļā – vienā no galvenajiem Spāniju apmeklējošo tūristu galamērķiem un iegūsiet neaizmirstamu Jūsu dzīves atmiņu lappusi! Seviļa ir pilsēta Spānijas dienvidos, Gvadalkiras upes krastos. Tā ir Andalūzijas (viens no 17 Spāniju veidojošiem autonomajiem apgabaliem) un Seviļas provinces galvaspilsēta.
Pilsēta uzskatāma par visas dienvidu Spānijas kultūras, mākslas un finanšu centru. Pēc iedzīvotāju skaita (vairāk nekā 703 tūkstoši 2009 gadā) tā ir ceturtā lielākā Spānijas pilsēta.

28.decembris, Seviļas pilsētas ekskursija
13:00 no viesnīcas. Ekskursijas laikā apskatīsim ievērojamākos Seviļas pilsētas arhitektūras objektus – galvenokārt Vecpilsētu, kurā atrodas vairākas UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā iekļautas celtnes. Gids mums parādīs Seviļas universitāti, veco Tabakas fabriku, kurā savulaik strādāja Karmena, San Telmo pili, Zelta torni, Izabelas II tiltu, Makarenas baziliku, Spanijas laukumu un Ibero –Amerikas ekspozīcijas teritoriju. Tomēr lielākā vērība šīs 4 stundu ekskursijas laikā tiks pievērsta pasaulslavenajai Seviļas katedrālei.
Atgriešanās viesnīcā ~ 17:00 Cena: 40 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida pakalpojumi un ieejas maksa Seviļas katedrālē

29.decembris. Ekskursija uz Kordovu 
09:00 no viesnīcas
Pilnas dienas ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no ievērojamākajiem kultūras, ekonomikas un politiskajiem centriem Eiropā 10./11. gs. – Kordovu. Kordovā apskatīsim otru lielāko Vecpilsētu mūsu kontinentā un lielāko pilsētas teritoriju pasaulē, kas iekļauta UNESCO pasaules vēstures mantojuma sarakstā. Pilsētas apskate vainagosies ar Kordovas Lielās mošejas – katedrāles apmeklējumu.
Atgriešanās viesnīcā ~18:30
Cena: 80 EUR Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša pavadošā gida un Kordovas vietējā gida pakalpojumi, ieejas maksa Lielajā mošejā – katedrālē un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

Flamenko šovs 
21:00 no viesnīcas; 21:30 -23:00 flamenko priekšnesums Flamenko priekšnesums notiks atjaunotā nolikavā, kas piedāvā ap 500m2 plašas telpas, kurā izvietota skatuve, tipisks Andalūzijas vīna pagrabs un galdi ar pilnu bāra un restorāna servisu. Apakšējā stāvā atrodas neliela skatuve, restorāns un bārs. Augšējā daļa ietver teātra tipa izvietojumu ar sēdvietām un galdiņiem, no kuriem paveras lieliska iespēja vērot priekšnesumus un klausīties mūziku. El Palacio Andaluz par saviem priekšnesumiem, kas aptver plaša spektra flamenko stilus ir ieguvis neskaitāmas nacionālās un starptautiskās balvas. Pamatstāvā atrodas “Vīna pagraba muzejs” ar tajā iekļauto izstādi “Andalūziešu flamenko muzejs un māksla”. Tie, kuri apmeklē flamenko priekšnesumus, izstādi var apmeklēt bez maksas. Atgriešanās laiks viesnīcā ~ 23:30 NB! Svētku tērps nav nepieciešams.
Cena: 50 EUR
Cenā iekļauts: transports, flamenco priekšnesums, viens dzēriens

30.decembris. Ekskursija uz Granadu
08:00 no viesnīcas
Pilnas dienas ekskursijas laikā viesosimies Granadā – pilsētā Andalūzijā, kas iekļauta Spānijas apceļotāju obligāti apskatāmo objektu sarakstā. Vispirms vietējā gida pavadībā apskatīsim Granadas pilsētas ievērojamākās vietas, bet pēc pusdienām viesosimies 14. gs. arābu pils un cietokšņa kompleksā Alhambrā. Atgriešanās viesnīcā ~ 19:30 NB! Atkarībā no Alhambras gida pieejamības, ekskursijas daļas var tikt mainītas vietām
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, pavadošā angliski runājošā gida, Granadas pilsētas angliski runājošā gida un oficiālā Alhambras angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Alhambrā un pusdienas

31.decembris. Ekskursija uz Rondu
09:00 no viesnīcas Pilnas dienas ekskursijas laikā dosimies uz Rondu – pilsētu Malagas provincē, kas lepojas ar savu atrašanās vietu Serrania de Ronda kalnu grēdas vidū, stāvas aizas abās malās. Ekskursijas pirmajā daļā apmeklēsim Spānijas vecāko vēršu cīņas arēnu Plaza de toros de Ronda , kā arī Vecpilsētu Pēc pusdienām tiks dots brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā ~ 18:00
Cena: 75 EUR
Cenā iekļauts: transports, angliski runājoša gida un Rondas pilsētas angliski runājošā gida pakalpojumi, ieejas maksa Plaza de toros de Ronda un pusdienas (glāze ūdens un vīna iekļauts)

01.janvāris plkst. 19:00 transfers no viesnīcas uz lidostu369 EUR: Cena par tiešo lidojumu uz Seviļu turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkodas, bagāža (15 kg nododamā un 6 kg rokas)

699 EUR: Cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 4* viesnīcā M.A. Hotel Sevilla Congresos divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 125 EUR. Jaunā gada sagaidīšanas vakariņas viesnīcā iekļautas.

849 EUR: Cena par tiešo lidojumu, transferu un 4 naktis 4* viesnīcā Hesperia Sevilla divvietīgā istabā ar brokastīm. Piemaksa par vienvietīgu istabu 190 EUR. Jaunā gada sagaidīšanas vakariņas viesnīcā iekļautas
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Izbraukšanas datumi no/līdz Nosaukums Cena no
28.12.2019
01.01.2019
Lidojums 369 € pieprasīt
28.12.2019
01.01.2019
Lidojums + 4* viesnīcā M.A. Hotel Sevilla Congresos 699 € pieprasīt
28.12.2019
01.01.2019
Lidojums + 4* viesnīcā Hesperia Sevilla 4* 849 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!