×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Dienvidtaizeme. Tropisko salu kruīzs.

Taizeme
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Bangkoka – Krabi – Lanta – Koh Ngai – Bangkoka

Apraksts

1. DIENA, TREŠDIENA, 12.02. RĪGA – BANGKOKA

10:00 tikšanās Rīgas lidostā.
12:15 -16:15 lidojums Rīga –  Stambula.  
20:55 lidojums Stambula – Bangkoka. Nakts lidmašīnā.

2. DIENA, CETURTDIENA, 13.02. BANGKOKA

10:05 ierašanās Bangkokā, sauktu arī par Enģeļu pilsētu, kurā spožie tempļi, modernie debesskrāpji un greznie iepirkšanās centri slejas pāri simtgadīgo namu pagalmiem, kur nereti mājo nabadzība. Sākam Bangkokas ekskursiju - apskatīsim ķīniešu kvartālu ar Zelta Budas Templi Wat Trimit, dosimies braucienā laivā pa Čauprajas upi un kanāliem, vērojot nesteidzīgo dzīvi krastā.Kopīgas pusdienas. Wat Arun – krāšņais Rītausmas Templis.Nakts viesnīcā Bangkokā. Izvēlei vakarā: Vakariņas viesnīcā Baiyoke Sky.

3. DIENA, PIEKTDIENA, 14.02. BANGKOKA – KRABI

Turpinām iepazīt Bangkokas kultūrvēsturisko mantojumu - gulošā Budas templi Wat Po ar pirmo universitātiun grandiozo karaļu pils un tempļu kompleksu ar vienu no budistu pielūgsmes objektiem - Smaragda Budu un1782. gadā celto Grand PalacePusdienojam lieliskā restorānā un dodamies uz lidostu, lai nokļūtu Krabi – nesen vēl klusu zvejnieku ciematu, kas pāraudzis iecienītā kūrortā, piesaistot ikvienu ar neskartās dabas ainavām, gleznainajiem smilšu liedagiem. Tās iemīļojuši ceļotāji, kam tīk peldēties, garšīgi paēst un laiski pagulēt saulītē tālu prom no cilvēku drūzmas. Iekārtošanās viesnīcā Krabi un brīvs laiks atpūtai.

4. DIENA, SESTDIENA, 15.02. KRABI

Šodien baudīsim dabas skaistumu, apmeklējot četras saliņas - Poda, Tab, Chicken un Taloo. Brauciens garastu laivās, vērojot nelielās gleznainās saliņas, dzidros ūdeņus un tās iemītniekus. Būs laiks peldēm un atpūtai pie jūras. Pusdienas.Nakts viesnīcā Krabi.Izvēlei: Thai kulinārijas kursi.

5. DIENA, SVĒTDIENA, 16.02. KRABI – NOPPARAT BEACH – DŽUNGĻU PIEDZĪVOJUMS

Rīta pusē ceļš uz džungļu safari - ceļojums caur kaučukkoku birzīm un pirmatnējiem džungļiem ar eksotisku augu, dzīvnieku un putnu valsti, ar ceļojumu ziloņa mugurā, ar pastaigām pa dabas takām. Nakts viesnīcā Krabi.

6. DIENA, PIRMDIENA, 17.02. KRABI  LANTA

Pēc brokastīm atvadāmies no Krabi rosības, lai dotos tālāk uz vairāku salu grupu, kas draiskulīgi izvietojušās netālu no kontineta. Pazīstamākās ir divas - Koh Lanta Noi jeb Mazā Lanta sala un mūsu galamērķis - tūristu iecienītā Koh Lanta Yai jeb Lielā Lanta sala. Dabīgas ainavas, pirmatnīgas smilšu pludmales, džungļu audzes un meži, kā arī daudzkrāsainā zemūdens pasaule ar koraļļu rifiem – tā ir dienvidu salu bagātība un lepnums. Lantā draudzīgi sadzīvo un neatkārtojamu kolorītu veido budisti, tajiešu ķīnieši, musulmaņi un arī savdabīgie jūras čigāni. Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Lantā.

7. DIENA, OTRDIENA, 18.02. LANTA

Šodien Lanta – tās šarmantā vecpilsēta ar romantisko krastmalu pie mola, Sea Gypsyjeb jūras čigānu ciematu, kur dzīve rit savu ierasti nesteidzīgo gaitu. Baudām pludmales priekus. Nakts viesnīcā Lantā.

8. DIENA, TREŠDIENA, 19.02. LANTA – KOH NGAI

Dodamies tālāk uz Koh Ngai salu. Ngai sala – šī romantiskā kalnainā sala ar ekskluzīvo balto smilšu pludmali un  kristāldzidro jūras ūdeni ir perfekta atpūtas vieta, lai norobežotos no cilvēku burzmas un steigas. Nakts viesnīcā Koh Ngai.

9. DIENA, CETURTDIENA, 20.02. KOH NGAI

Šo dienu veltīsim jūras skaistuma baudīšanai un piedzīvojumiem.Laivās braucam apskatīt virkni mazo saliņu - Koh KradanKoh ChuakKoh Ma un beidzot arī Koh Muk. Tās pašā centrā atrodas spoži smaragdzaļa ūdens acs – t.s. Smaragda ala - Emerald Cave jeb Thom Morakot – viena no fantastiskākajām apskates vietām, dabas radīts brīnums. Nopeldot tumsā 80 m cauri 10 metru augstam klints tunelim, kura neliela daļa ir virs ūdens līmeņa, nokļūsiet salas centrā - krāterī ar teiksmainu pludmali. Leģendas vēsta, ka tur apslēpti pirātu dārgumi. Pusdienas. Laiks peldēm, snorkelēšanai un atpūtai. Brīvs vakars. Nakts viesnīcā Koh Ngai.

10. DIENA, PIEKTDIENA, 21.02. KOH NGAI SALA

Brīva diena Koh Ngai salā. Iespējams izīrēt mazās laivas un doties pārbraucienā uz blakus esošajām arhipelāga salām, nodoties makšķerēšanai vai citiem ūdens atpūtas priekiem. Vakarā iespējams kopīgo lomu sagatavot kopīgā piknikā vai doties iekarot kādu no vietējiem pludmales bāriem. Kopīgas vakariņas. Nakts viesnīcā Koh Ngai.    

11. DIENA, SESTDIENA, 22.02. KOH NGAI  BANGKOKA

Brīvs rīts atpūtai līdz pārbraucienam uz Trang, no kurienes lidojam uz Bangkoku. Vakara transfērs uz lidostu. 23:25 – 06:20 lidojums Bangkoka – Stambula. Nakts lidmašīnā.

12. DIENA, SVĒTDIENA, 23.02. STAMBULA – RĪGA

Agri no rīta ielidojam Stambulā. 09:20 -11:20 lidojums Stambula – Rīga.

Papildus informācija

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • lidojuma biļetes Rīga – Bangkoka – Rīga, iekšzemes pārlidojumi;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • naktsmītnes 3* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 10 brokastis, 4 pusdienas, 1 vakariņas;
 • Taizemes vīzas izmaksas LR pilsoņiem;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu ieejas biļetes;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angliski runājošs vietējais gids.

CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • Taizemes vīzas izmaksas nepilsoņiem;
 • dzeramnauda šoferiem un personālam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 500 EUR.

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!