×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ziemassvētki Budapešta (5 dienas, lidojums iekļauts сenā)

Ungārija
dec. 2018
cena par ceļojumu
cena par personu
 
RU

Maršruts

Rīga - Budapešta - Vīne - Rīga

Apraksts

Budapešta ir Ungārijas galvaspilsēta, tās galvenais politiskais, kultūras, tirdzniecības, rūpniecības un transporta centrs. Pilsēta sastāv no trim vēsturiski attīstītām daļām - Pešta un Buda, kuras 1872. gada janvārī tika apvienotas vienā pilsētā. No daudzajiem kariem un iebrukumiem, iznīcināšanas un atjaunošanas ir radušies šodienas Budapešta, ar stila sajaukumu, kas ir dzimuši periodos, kad tauta lepni un ar mīlestību atjaunoja savu pilsētu, pilsētas šarmu un raksturu, vienlaikus Eiropas ietekmets, bet vienozimīgi ungarijas. Budapeštas pils, baznīcu un pieminekļu kolekcija ir atzīta par UNESCO Pasaules kultūras mantojumu.
 
1.diena
Izbraukšana no Rīgas ar Air Baltic reisu. Tikšanās ar ATLANTIC tūrisma kompānijas lidostā RIX Riga pārstāvi 2 stundas pirms izlidošanas. Ierašanās Budapeštā. Transfērs + ekskursija pa Budapeštu.
Budapešta ir pilsēta, kurā ir pilna ar dzīvi un ir uzņēmējdarbības un komerciālās dzīves centrs Ungārijā. Ekskursijās laikā jūs redzēsiet galvenās galvaspilsētas apskātes vietas: Varoņu laukums, Vajdahunjad pils, Budapeštas “Elizejas lauki”, Parlaments, Zvejnieka bastions un Karaļa pils, Matthias baznīca. Uzkapsiet Gelerts kalnā no kuras paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz Donavu un visu metropoli. Bez muzeju apmeklējuma (tikai bazilika). Izmitināšana 3 zvaigžņu viesnīcā.
Brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā Budapeštā.

2.diena
Brokastis viesnīcā.  Brīvais laiks. Iespēja pasūtīt papildus ekskursijas. Brīvā laikā mēs piedāvājam vienas dienas ekskursiju uz Vīni. Agri no rīta jūs dodaties uz skaisto Vīni - lieliskas arhitektūras, pasaules slaveno muzeju, izstāzu zāļu un impērijas galvaspilsētu. Braucot pa slaveno Ringstrasses ielu, jūs redzēsiet Rātsnamu, Parlamentu, Vīnes Operas ēku. Belvedera pils un parka ansambļa apskate. Ekskursija pa pils kompleksa Hofburg teritoriju un vēsturiskās pilsētas centra gājēju zonu. Brīvais laiks Vīnes centrā, kur varat pastaigāties pa senajām ieliņām un izbaudīt īstu Vīnes kafiju. Atgriešanas Budapeštā. Nakšņošana viesnīcā Budapeštā.

3.diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Iespēja pasūtīt papildus ekskursijas. Brīvajā laikā tiek piedāvāta ekskursija Budapeštas Tempļi un Katedrāles. Cilvēku kultūra un vēsture ir tieši saistīta ar reliģiskajām tradīcijām. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet dažadu konfesiju tempļus: Māķāša katedrāle, Pauline Cave Temple Gelerta kalnā pakājie. Iepazīšanās ar svētceļojumu vietu musulmaņiem – Gul Babās mauzolejs un Eiropas lielako sinagogu Dohani ielā paplašinās pilsētas paleti. Tie nav tikai slavenākie Budapeštas reliģiskie objekti, bet gan valsts nozīmes objekti, valsts aizsargātie kultūras pieminekļi.
Vakarā – VAKARA BUDAPEŠTAS MAĢIJA Panorāmas skatu cienitāji novertes šo ekskursiju. Budapešta zviļņo gaismas plūsma, pārsteidz ar savu krāšņumu un noteikti apstiprina savu reputāciju, kā vienu no skaistākajām Eiropas pilsētām. Vakarā, aplūkojot pat pazīstamās pilsētas daļas, jūs būsiet pārsteigts, jo atklāsiet jaunu pilsētu ar greznu daudzkrāsu panorāmu. Nakšņošana viesnīcā Budapeštā.

4.diena
Brokastis viesnīcā. Brīvais laiks. Iespēja pasūtīt papildus ekskursijas. Brīvajā laikā tiek piedāvāta ekskursija gar Donavas līkumu. Apmeklējot Estergomas, Višegradas, Sentendre pilsētas. Estergomas pilsēta ir Ungārijas Katoļu baznīcas centrs. Bijusī galvaspilsēta. Bazilikas apmeklējums. Vīšegradas pilsēta ir vēl viena bijušā galvaspilsēta, vēlāk Ungārijas karaļu vasaras rezīdence. XIII-XV gs. Cietokšņa muzeja ekspozīcijas apskate. Donavas panorāma. Sentendre pilsēta ir mākslinieku pilsēta, muzeju, pareizticības centrs Ungārijā. Marcipānas muzejs. Pastaiga pa vēsturisko centru. Ielu suvenīru veikali. Pusdienas un degustācija no labākajām Ungārijas vīna šķirnēm. Brīvais laiks. Nakšņošana viesnīcā Budapeštā.

5.diena
Brokastis. Transfērs uz lidostu 3 stundas pirms izlidošanas. Izlidošanas uz Rīgu ar Air Baltic.


Cenā ietilpst:
 • Lidojums: Rīga - Budapešta - Rīga (lidojums Air Baltic)
 • Reģistrētā bagāža + rokas bagāža: reģistrēta bagāža (ne vairāk kā 20 kg, 100x50x80 cm), rokas bagāža (max 8kg, 55x40x20 cm).
 • 4 naktis Budapeštā ar brokastīm viesnīcā 3 *
 • Ekskursijas - apskates ekskursija Budapeštā ierašanās dienā
 • Transfērs lidosta-viesnīca-lidosta Budapeštā

Par papildus samaksu:
 • Ceļojuma apdrošināšana
 • Papildus ekskursijas
  • Vienas dienas ekskursija uz Vīni -60 € (grupā ne mazāk kā 8 personas)
  • BUDAPESTES BAZNĪCAS UN KATEDRĀLES - 30 €, Ilgums 5 stundas. Papildus pakalpojumi: ieejas biļetes (grupā ne mazāk kā 6 personas)
  • "VAKARA BUDAPEŠTES MAĢIJA" -25€, Ilgums 2 stundas (grupā ne mazāk kā 6 personās)
  • Ekskursija pa Donavas līkumu. -50 € (grupā ne mazāk kā 6 personas)
  • Vakariņas ar folkloras programmu - Ilgums: 4 stundas-25 € (grupā ne mazāk kā 6 personās) Vakaras vienā no kolorītākiem restorāniem Budapeštā ar nacionālu programmu, kas pilna ar ungāru tautas mūziku, dziesmu un deju atmosfēru. Vakariņas no ungāru virtuves, ko papildina Ungārijas vīni un bezalkoholiskie dzērieni. Vijoles saldā melodija un uginīgs čārdas padarīs šo vakaru neaizmirstamu. Papildus pakalpojumi: vakariņas - ēdienkarte no 25 eiro vienai personai.

 

Uzmanību!
Firma  patur tiesības mainīt iepriekš pasūtītās viesnīcas tūristam par vienādām vai augstākām kategorijām.
Uzņēmums patur tiesības mainīt dienas, kas saistītas ar pieteiktajiem ekskursijas ceļojumiem, viesnīcas par vienādām vai augstākām kategorijām.
Ekskursijas jārezervē iegādājoties ceļojumu

Atcerieties, ka...
Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Nosaukums Cena
23.12.2018
27.12.2018
5 d. Par vienu personu divvietīgā numurā 385 € pieprasīt
23.12.2018
27.12.2018
5 d. Vienvietīgs numurs 435 € pieprasīt

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres

Ungārijas piedzīvojums. (Vīne - Budapešta - Sentendre - Zirgu šovs - Sečeņi termālie baseini - Egera)
Vīne - Budapešta - Sentendre - Zirgu šovs - Sečeņi termālie baseini - Egera
HEVĪZA EZERS LOTOSU ZIEDOS: Šoprona, Hevīza ezers, Balatona Zelta un Sudraba krasts, Varaždinske Toplice, Zagreba, Kestheja, Tapolca, Tavarsbarlang ala, Esterhāzi vīna pagrabs un degustācija, Bori pils, Šekešfehervara, Bešenovas termālais baseins
Šoprona - Hevīza ezers - Balatona Zelta un Sudraba krasts - Varaždinske Toplice - Zagreba – Kestheja - grāfu Festeči pils -Tapolca - Tavarsbarlang ala - Esterhāzi vīna pagrabs un degustācija - Bori pils – Šekešfehervara - Bešenovas termālais baseins
NOSLĒPUMAINĀS SKAISTULES BUDAPEŠTA, VĪNE, BRATISLAVA UN MAZĀ GIORA: Vīne - Brauciens Ar Kuģīti Pa Donavu – Hevīza Ezers – Kestheja - Velences Ezers - Budapešta – Sentendre - Marcipāna Muzejs - Giora - Bratislava – vīna degustācija
VĪNE - BRAUCIENS AR KUĢĪTI PA DONAVU – HEVĪZA EZERS – KESTHEJA - VĪNA DEGUSTĀCIJA LIČA KUNGA PAGRABOS - VELENCES EZERS - BUDAPEŠTA –SENTENDRE - MARCIPĀNA MUZEJS - GIORA - BRATISLAVA – BUDAFOKAS VĪNA PAGRABS
TERMĀLIE PAZEMES ŪDEŅI UNGĀRIJĀ, DONAVAS PĒRLE BUDAPEŠTA UN BAROKA KARALIENE EGERA (LĪGO VARGATANYĀ): Agtelekas nac.parks, Miškoļca-Tapoļca baseini, Demjenas termālais akvaparks, kruīzs ar kuģi pa Donavu, Višrgrada, Sentendre
AGTELEKAS NACIONĀLAIS PARKS - MIŠKOĻCA-TAPOĻCA BASEINI - EGERA - DEMJENAS TERMĀLAIS AKVAPARKS - BUDAPEŠTA - KRUĪZS AR KUĢĪTI PA DONAVU - VIŠEGRADA SENTENDRE - VARGA TANYA – SKAISTĀS SIEVIETES IELEJA