×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Vāciju

 

Par valsti

Ekskursiju ceļojumi

Ceļojiet pa Vāciju kopa ar Atlantic Travel! Berlīnes sienaNojšvanštaina pilsBrandenburgas vārtiBodēnas ezersPilnicas pilsDrēzdenes pils – par Vācijas ievērojamākajām vietām var stāstīt teju bezgalīgi.  Automobīļu marku Mersedess un BMW, kā arī citu iemīļotu automobīļu marku dzimtene.

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Pastaigājoties pa jebkuru Vācijas pilsētu, jums var sākt likties, ka dažas ielas šeit ir nolīdzinātas pēc lineāla. Pedantisms, raksturīgs vāciešiem,tas padara tūrista atpūtu šajā valstī ļoti vieglu, jo viss vienmēr norit pēc laikā un tiek saņemt tik, cik bija apsolīts. Tikai daba ir neapmierināta ar kopējo kārtību. Jebkurā Vācijas pilsēta jūs atradīsiet ko apskatīt un kā brīnišķīgi pavadīt laiku: gan BerlīnēDrēzdenēFrankfurtēĶelnēMinhenē gan Hamburgā.

Dodieties lētās autobusu ekskursiju tūrēs uz Vāciju vai kruīza ar kuģi uz Vāciju.

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BALTA.  

Cena EUR

Atlasīt

Ceļojiet pa Vāciju kopa ar Atlantic Travel! Berlīnes sienaNojšvanštaina pilsBrandenburgas vārtiBodēnas ezers,Pilnicas pilsDrēzdenes pils – par Vācijas ievērojamākam vietām var stāstīt gandrīz bezgalīgi.  Mersedesu un BMW dzimtene, ka arī citu mīļāko automašīnu marku.

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Pastaigājoties pa jebkuru Vācijas pilsētu, jums var sākt likties, ka dažas ielas šeit ir nolīdzinātas pēc lineāla. Pedantisms, raksturīgs vāciešiem, padara tūrista atpūtu šajā valstī ļoti vieglu. Jo viss vienmēr laikā un tik, cik bija apsolīts. Un tikai daba neapmierināta ar kopējo kārtību. Jebkurā Vācijas pilsēta jūs atradīsiet ko apskatīt un kā brīnišķīgi pavadīt laiku: gan BerlīnēDrēzdenēFrankfurteĶelneMinhene un Hamburga.

Dodieties lētās autobusu ekskursiju tūrēs uz Vāciju vai kruīza ar kuģi uz Vāciju.