×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Vjetnamu

 

Par valsti

Ekskursiju ceļojumi

Ceļojiet pa Vjetnamu kopa ar Atlantic Travel! Vjetnama atrodas Indoķīnas pussalā, no dienvidiem un austrumiem šo valsts apskalo Dienvidķīnas jūra, no ziemeļiem Vjetnamai ir kopēja robeža ar Ķīnu, bet no rietumiem ar Laosu un Kambodžu.  Tāpēc kā šeit valda musonu subekvatoriāls klimats – pats aukstākais mēnesis Vjetnamā – janvāris, kad temperatūra pazemināsies līdz +18, bet naktī līdz pat +9!

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Atpūta Vjetnamā var būt dažāda – jūs varat dzīvot daudzstāvu viesnīcā ar helikoptera laukumu uz jumta un katru dienu pavadīt skaļas ballītēs. Vēlaties izglītojošu atpūtu? Dodieties pašās attālinātas Vjetnama vietās izpētītimperatoru kapenes un senus tempļus.

Vēlaties relaksējošu atpūtu? Jums tiks piedāvātas lieliskas Vjetnama pludmales, slavenas visā pasaulē ar savu skaistumu. Konkrēti Fan Tjet kūrorts aizrauj tas dvēseles, kuri grib burtiski „izšķīdināties” atpūtā.   

Dodoties ar lidmašīnu uz Vjetnamu, neaizmirstiet, kā vīza uz Vjetnamu ir vajadzīga ka Latvijas pilsoņiem, tā arī nepilsoņiem. Pasūtīt vīzu Atlantic Travel ofisā ir nepieciešams nemazāk par 10 dienām pirms ceļojuma.

Kad būsiet Vjetnamā, obligāti pagaršojiet to pašu, slaveno ar savu kvalitāti tēju - «Thai Nguyen». Kā arī nopērciet vjetnamiešu čības un bambusa cepuri.

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BTA.

Cena EUR

Atlasīt