Ceļojumi uz Turciju

Turcija

Ja Jūs ir nogurdinājušas nebeidzamās darba dienas, un Jūs jūtat vitālu nepieciešamību vienkārši atpūsties, tad Turcija ir Jūsu virziens! Jebkurš tūrists, ierodoties kopā ar ģimeni vai viens pats, ir nolemts atpūtai, ņemot vērā, ka vietējie iedzīvotāji visu gadu strādā un pielieto maksimālu fantāziju tikai tādēļ, lai atgūtu Jūsu dzīvības spēkus!

Turcijai piemīt tikai viens mīnuss un tas ir milzīgais viesnīcu, pludmaļu un izklaides vietu skaits.

Kā pareizi orientēties šajā izvēles pārbagātībā un saņemt tieši to, ko vēlaties par maksimāli izdevīgu cenu? Nedrīkst aizmirst arī par garantijām!

Ko lai saka, Jums var palīdzēt tikai Atlantic Travel. Pirms došanās ceļojumā, visus ceļojumus, virzienus, kā arī viesnīcas un piedāvātos servisus pārbauda mūsu darbinieki. Pārbauda pēc savas pieredzes.

Lūk, ko stāsta Veronika no Atlantic Travel par atpūtu Turcijā 2014. gadam:

-Kas ir Turcija? Tās, pirmkārt, ir pieczvaigžņu viesnīcas ar milzīgu izklaides piedāvājumu: ūdens atrakcijām, baseiniem, animatoru vadītiem izklaides pasākumiem, diskotēkām un sporta nodarbību laukumiem. Turcijas plānotajiem izklaides pasākumiem bērniem nav līdzvērtīgu konkurentu! Jauniešiem ieteicams virziens – Bodrum, kas ir lielāko diskotēku vieta, kā arī Marmaris ar savu slaveno bāru ielu, un, protams, diskotēkām. Antālija, savukārt ir piemērota pilnīgi visiem. Šeit atrodas populārais ūdens atrakciju parks „Aqualand”, arheoloģijas muzejs, Djūdenas ūdenskritums un seno pilsētu drupas.

Turcijā katru gadu notiek kādas jaunas viesnīcas atklāšana – vai tā būtu kāda Maskavas naktskluba filiāle, vai arī viesnīca, kas īpaši paredzēta Comedy Club festivāla norisei.

Šeit atpūta garlaicīga nebūs – tā būs obligāta!

Izcenojumu sakarā jāsaka, ka uz Turciju var doties jebkurš – gan nopietns uzņēmējs, gan parasts students. Un lai atpūta patiešām izdotos, Jums ir jānokļūst tieši tajā viesnīcā, kas atbildīs visām Jūsu vēlmēm. Šajā jautājumā mēs, Atlantic Travel darbinieki, Jums palīdzēsim, tā kā pēc pašu pieredzes zinām, kādas izklaides ir Jūsu uzmanības vērtas! 

Zvaniet uzreiz uz Atlantic Travel Rīgas ofisu un pasūtiet savu atpūtu: (+371) 67 22 05 05

Ceļojumi uz Turciju

Atsauksmēm un ieteikumiem