Ceļojumi uz Turciju

Turcija

Turcijai piemīt trauksmaina dvēsele, jo tā aizvien bijusi kā tilts starp divām pasaulēm, Austrumiem un Rietumiem. Te savas pēdas atstājuši bizantieši un arābi, grieķi un romieši, krustnešu pulki, mongoiļu ordas, heti un persieši un daudzi citi. Te slejas kristiešu baznīcas un musulmaņu mošejas, minareti, akvedukti, agoras, amfiteātri, klinšu pilsētas un akmens sfinksas. Te vēsmo Homēra vārsmas un daiļās Helēnas skats. Šī valsts ir kā iespaidīga glezna, kas pārsteidz ar krāsu daudzveidību, spilgtiem otas triepieniem, meistarīgu izpildījumu un diženumu.

Te rodams viss, ko vien varētu vēlēties ikviens tūrists - pārsteidzoši skati, kontrasta pilni; aizraujošas ekskursijas pa kultūrvēsturiskām vietām, krāšņas dabas ainavas, adrenalīna pilni nobraucieni  pa kalnu upēm un pārgājieni kalnos, izsmalcināti golfa laukumi, baseini laiskām peldēm, pludmales ar dzidru ūdeni un baltām smiltīm, lieliskas viesnīcas un atpūtas klubi. Turisma sezona Turcijā ir no aprila lidz oktobrim; vasaras ir karstas un sausas.

Turcija ir viesmīlīga un demokrātiska - atpūsties te var cilvēki ar dažādu rocību; gan vientuļnieki, gan draugu kompānijas, gan ģimenes ar bērniem. Vienīgā problēma - kā atrast tieši to, ko gribas; tieši to, kas vajadzīgs? "Atlantic Travel" tūrisma aģenti Jums noteikti palīdzēs!

 Piesakieties tiešsaistē  vai zvaniet mūsu tūrisma konsultantiem: 66 22 22 20; 67 22 05 05,

vai nāciet uz mūsu birojiem Rīgā, Merķeļa ielā 5 vai Baznīcas ielā 9/11!

 

Ceļojumi uz Turciju

Atsauksmēm un ieteikumiem