×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Prāmji uz Somiju Tallinn - Helsinki

Atlantic Travel birojos Jūs varat nopirkt Tallink, StenaLine un DFDS Seaways prāmju biļetes. 
Ar Tallink, Scandline un DFDS pramjiem var doties uz Vāciju, kā arī Skandināvijas valstīm ar mašīnu. Gara un nogurdinoša ceļojuma vietā Jūs pavadīsiet laiku uz prāmja ar atsevišķām kajītēm, bāriem, restorāniem un izklaides programmu.
 
 


*Visi minētie pulksteņa laiki uzrādīti pēc attiecīgās valsts laika.
*AS Tallink Grupp patur tiesības veikt izmaiņas biļešu cenās, kursēšanas grafikā un maršrutos bez iepriekšēja brīdinājuma.

Maršruts kartēAizpildiet pieteikumu un saņemiet pilnu cenu kalkulāciju

Pieteikums

KUĢA KAJĪTES

Kuģa klājs cenas no 24 EUR/pers.
Ceļojuma laikā aicinām iepirksties kuģa veikalos par ļoti izdevīgām cenām, kā arī izbaudīt lielisku maltīti kuģa restorānos.

Star Comfort klase cenas no 44 EUR/pers.
Ceļojiet ar ērtībām un izbaudiet skaistu skatu, kas paveras no Star Comfort klases! Cenā iekļauts: uzkodas, kafija, tēja un atspirdzinoši dzērieni, avīzes un pieslēgums bezvadu internetam.

Business Lounge cenas no 89 EUR/pers.
Komfortablā Business Lounge klase Jums piedāvā luksusa ceļojumu. Tā laikā jūs varat sagatavoties biznesa sarunām vai vienkārši atpūsties un izbaudīt ceļojumu. Uz kuģa pieejams bezvadu internets. Business Lounge biļetes cenā iekļautas maltītes, dzērieni un dienas avīzes.  Pirmās klases Biznesa atpūtas telpa atrodas kuģa vidusdaļā uz 7. klāja.

B klases kajīte cenas no 54 EUR/kajīte
Kajīte bez loga 1-4 personām. Kajītē 2 personām ir divas gultas. Kajītē 4 personām ir divas augšējās un divas apakšējās gultas. Kajītē ir LCD-TV, drēbju skapis, tualete un duša. Kajītes atrodas uz 5., 8. un 9. klāja.

A klases kajīte cenas no 59 EUR/kajīte
Kajīte ar logu 1-4 personām. Kajītē 2 personām ir divas gultas. Kajītē 4 personām ir divas augšējās un divas apakšējās gultas. Kajītē ir LCD-TV, drēbju skapis, tualete un duša.  Kajītes atrodas uz 5., 8. un 9. klāja.

Ģimenes kajīte cenas no 132 EUR/kajīte
Kajīte ar logu 4-6 personām. Kajītē ir divas istabas. Kajīte var tikt rezervēta tikai ģimenēm ar bērniem, kurās ir vismaz divi pieaugušie un vismaz 2 bērni. Kajītē ir LCD-TV, drēbju skapis, tualete un duša. Kajītes atrodas uz 5. klāja.

De Luxe klases kajīte cenas no 139 EUR/kajīte
Kajīte ar logu 1-2 personām. Kajītē ir divguļamā gulta, LCD-TV, minibārs, drēbju skapis, tualete, duša un matu fēns.
Ceļojuma cenā iekļautas arī speciālās brokastis restorānā à la carte, dzirkstošais vīns, atspirdzinoši dzērieni un augļi kajītē.
Kajītes atrodas uz 8. un 9. klāja.

Suite klases kajīte cenas no 202 EUR/kajīte
Kajīte ar logu 1-2 personām. Kajītē ir guļamistaba ar divguļamo gultu, atsevišķa istaba ar dīvānu un atpūtas krēsliem, LCD-TV, minibārs, ledusskapis, drēbju skapis, tualete, duša un matu fēns. Ceļojuma cenā iekļautas arī speciālās brokastis restorānā à la carte, dzirkstošais vīns, atspirdzinoši dzērieni un augļi kajītē. Kajītes atrodas uz 8. un 9. klāja.

Executive Suite klases kajīte cenas no 419 EUR/kajīte
Plaša kajīte ar balkonu 1-2 personām. Kajītē ir divguļamā gulta, dīvāns un atpūtas krēsli, LCD-TV, minibārs, ledusskapis, drēbju skapis, tualete, duša un matu fēns. Ceļojuma cenā iekļautas arī speciālās brokastis restorānā à la carte, dzirkstošais vīns, atspirdzinoši dzērieni un augļi kajītē. Kajītes atrodas uz 9. klāja.

TRANSPORTLĪDZEKLIS

Pasažieru automašīna, garums līdz 5 m, augstums līdz 1.9 m no 16.00 EUR
Pasažieru automašīna, garums līdz 7 m, augstums līdz 2.4 m no 40.00 EUR
Pasažieru automašīna, garums līdz 7 m, augstums līdz 4.4 m no 80.00 EUR
Transportlīdzeklis ar piekabi, garums līdz 12 m, augstums līdz 1.9 m no 47.00 EUR
Transportlīdzeklis ar piekabi, garums līdz 12 m, augstums līdz 2.4 m no 90.00 EUR
Transportlīdzeklis ar piekabi, garums līdz 12 m, augstums līdz 4.4 m no 180.00 EUR
Motocikls vai mopēds no 13.00 EUR
Motocikls ar blakusvāģi no 26.00 EUR
Velosipēds no 5.00 EUR

Tabulā norādītās cenas irpamatcenas „sākot no”, vienam virzienam vienam transporta līdzeklim. Precīzu informāciju par cenu saņemsiet veicot pasūtījumu.

Tallink Grupp patur tiesības mainīt prāmju kustības grafiku un cenas bez iepriekšēja brīdinājuma.

Pasažieru transportlīdzekļa pilna masa nedrīkst pārsniegt 3500 kg. Transportlīdzekļiem, kuru pilna masa pārsniedz 3500 kg, attiecināmi kravu pārvadājumu noteikumi un izmaksas

Pasažieriem ar transportlīdzekļiem reģistrācija tiek pārtraukta 60 minūtes pirms kuģa atiešanas. Transportlīdzekļu rezervācija pasažieriem, kas ierodas vēlāk kā 60 minūtes pirms kuģa atiešanas, tiek anulēta.

Lūdzam, norādīt korektus transportlīdzekļa izmērus (garumu un augstumu). Transportlīdzekļa garuma un augstuma izmēros arī ir jāiekļauj potenciālās kravas vai jumta bagāžnieki. Transportlīdzekļa izmēri tiek nomērīti ostā. Gadījumos, kad izmēri pārsniedz kādu no parametriem, cenas starpības piemaksas par transportlīdzekļa pārvadājumu būs jāveic ostā, vai transportlīdzeklis var netikt uzlaists uz kuģa, gadījumā, ja nav brīvu vietu citas kategorijas transportlīdzeklim.

Viens pasažieris drīkst pārvadāt tikai vienu transportlīdzekli.


Aizpildiet pieteikumu un saņemiet pilnu cenu kalkulāciju

Pieteikums

Pieteikums