×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Brīvdienas šarmantajā Monpeljē Dienvidfrancijā

Francija
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga - Monpeljē - Seti - Nimes - Pont du Gard - Baux de Provence - Arles - Aigues Mortes - Rīga

Apraksts

Ja jums šķiet, ka tikai Franču Rivjērā ir sakoncentrēta lielākā daļa no Francijas glamūra, tad tā ir kļūda! Mazdrusciņ uz rietumiem un tikai 11km no Vidusjūras piekrastes atrodas Monpeljē – astotā lielākā Francijas pilsēta, kurā nav nekā lieka un ļoti maz uzskatāmas globalizācijas pēdas, bet atrodams tieši tik daudz izsmalcinātības un greznības, ko nojaust var gandrīz ik solī, lai katrs ceļotājs varētu atviegloti uzelpot – jā, īsta Francija!


Tiešais lidojums Rīga - Monpeljē - Rīga
29.10.2022 Rīga 04:20 - 06.45
Monpeljē 01.11.2022 Monpeljē 23:35 - 03:50 Rīga


EKSKURSIJU PROGRAMMA PĒC IZVĒLES:

29.10.2022 Monpeljē pilsētas ekskursija
09:00 no viesnīcas (ar kājām)
Ekskursijas laikā gida pavadībā kājām izstaigāsim pilsētas centru, apskatot ievērības cienīgākos vēstures un kultūras pieminekļus – Komēdijas laukumu ar Operas ēku un Trīs grāciju strūklaku, Vecpilsētas ielas gar pilsētas Prefektūru uz Triumfa arku, Peiro dārzus jeb Peiro promenādi, St Pjēra katedrāli un Baboti jeb paliekas no XII gs. nocietinājumiem, kuri ieskāva pilsētas augstāko vietu. Ekskursijas ilgums ~ 3h.
Cena: 40 EUR (iekļauts: krieviski runājoša gada pakalpojumi)

30.10.2022 Ekskursija uz Seti
08:30 no viesnīcas Gida vadībā dosimies apskatīt piejūras pilsētu Seti, kura lepojas ar 12km smilšainu pludmali, kanāliem, kas krustu šķērsu caurvij pilsētu, Sant Klēras kalnu, no kura virsotnes var pārredzēt Pirineju kalnus. Pēc tam dosimies uz Marseilanu, kur nobaudīsim pusdienas austeru un vēžveidīgo audzētavā. Pēc pusdienām brauksim līdz franču pilsētai Bezjē, kur kāpsim liellaivā un apm. stundu vizināsimies pa Canal du Midi. Atpakaļceļā iegriezīsimies vīna darītavā, lai degustētu reģiona specialitāti – muskata vīnu. Ekskursijas ilgums ~ 10h.
Cena: 110 EUR (Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas austeru audzētavā, liellaivas biļete)

31.10.2022. Nimes, Pont du Gard un Baux de Provence
08:30 no viesnīcas Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Nīmu – “visromiskāko”pilsētu ārpus Itālijas, kas slavena ar Les Arenes – amfiteātri. Nīmā no ārpuses apskatīsim arī Maison Carree jeb t.s. Kvadrātveida māju – antīku romiešu templi, kas tiek uzskatīts par vislabāk sagalabāto templi bijušās Romas impērijas teritorijā. Ekskursijas otrajā daļā dosimies apskatīt Pont du Gard - romiešu būvēto akveduktu. Dienas noslēgumā apmeklēsim vienu no visskaistākajiem Provansas ciematiņiem Les Baux de Provence. Ekskursijas ilgums ~ 10 h.
Cena: 110 EUR (Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, ieejas maksa Nīmas Arēnā)

01.11.2022. Arles un Aigues Mortes
10:30 no viesnīcas (ekskursija noslēgsies lidostā) Ekskursiju iesāksim ar piejūras pilsētas Arlas apskati, kuras romiešu laika vēstures pieminekļi ir iekļauti UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Pilsētā, tās dienvidu gaismas dēļ, dzīvojuši un strādājuši virkne pasaulslavenu mākslinieku – Pikasso, Gogēns, Van Gogs, Žaks Reatū, u.c. Ekskursijas otrajā daļā dosimies uz dienvidiem no Arlas, kur starp Vidusjūru un Ronas upes divām ietekām atrodas Francijas lielākais mitrājs Kamarga. Ierodoties senatnīgajā pilsētā Eigesā-Mortesā, vispirms kāpsim mazā vilcieniņā, lai atklātu apkārt esošos sāls purvus. Pēc tam apskatīsim pilsētas militāro arhitektūru, kas te saglabājusies no XIII gadsimta un noslēgumā dosimies uz Monpeljē lidostu. Eksursijas ilgums ~ 10 stundas.
Cena: 110 EUR (Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas, biļete braucienam ar vilcienu un ieejai Sāls muzejā)


CENAS:
  • Lidojums - 499 EUR: Cena par tiešo lidojumu uz Monpeljē turp un atpakaļ, lidostu nodokļi, dzēriens, bagāža (15 kg nododamā un 5 kg rokas)
  • Lidojums + Kyriad 3* viesnīca - 779 EUR: Cena par tiešo lidojumu, transfēru un 3 naktis 3* viesnīcā Kyriad divvietīgā istabā ar brokastīm, bufetes brokastis iebraukšanas rītā 29.10 un nakšņošanas nodoklis. Piemaksa par vienvietīgu istabu 100 EUR
  • Lidojums + Crowne Plaza 4* viesnīca - 869 EUR: Cena par tiešo lidojumu, transfēru un 3 naktis 4* viesnīcā Crowne Plaza divvietīgā istabā ar brokastīm, bufetes brokastis iebraukšanas rītā 29.10 un nakšņošanas nodoklis. Piemaksa par vienvietīgu istabu 150 EUR
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!