×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ekskursiju tūre pa Halkidiki

Grieķija
cena par ceļojumu
cena par personu
 
RU

Maršruts

Rīga - Saloniki - Meteora - Atona - Saloniki - Rīga

Apraksts

Katrs Grieķijas nostūris glabā sevī vairākus cilvēces dārgumus: arheoloģiskos atradumus, muzejus, pareizticīgās baznīcas un pasaules arhitektūras dārgumus, dabas objektus un cilvēka roku darinājumus - to visu piedāvā dāsnā Grieķija saviem apmeklētājiem.

1 DIENA. Ierašanās Salonikos
Ierašanās Maķedonijas lidostā Salonikos (lidojums no Rīgas 10.09. 23:35 - ielidošana Salonikos 11.09. 02:25). Otra lielākā Grieķijas pilsēta un viena no skaistākajām Grieķijas pilsētām. Tikšanās lidostā ar uzņemošā uzņēmuma pārstāvjiem.

Transfērs uz Halkidiki. Halkidiki pussala ir Grieķijas kūrortu dārgakmens un viena no skaistākajām Vidusjūras vietām. Tā atgādina Poseidona trīszobi un ir iegremdēta Egejas jūras tirkīza ūdeņos. Trīs pussalas ir Kassandra, Sithonia un Atosa kalns.

Izmitināšana izvēlētajā viesnīcā. Atpūta.

2. DIENA. Ceļojums uz Meteoru
Meteora grieķu valodā nozīmē "pacelties gaisā". Klosteru komplekss, kas atrodas Tesālijas līdzenuma malā. 14. gadsimtā to dibināja svētais Atanasijs no Meteoras, un šodien šī vieta ir slavena visā pasaulē. Līdzās Atēnu Akropolei Meteora ir populārākais no Grieķijas ekskursiju maršrutiem. Šeit visā savā krāšņumā ir saglabājusies pareizticīgās Bizantijas garīgā bagātība. Mūsdienās klosteri nav tikai arhitektūras pieminekļi, bet tajos rit arī pilnvērtīga klostera dzīve, kas izglīto un stiprina svētceļniekus, kuri tos apmeklē.

Atgriešanās viesnīcā.

3. DIENA. Halkidiki
Brokastis viesnīcā. Atpūta viesnīcā.

4. DIENA. Kruīzs uz Atonu
Izbraucam no Latūras piestātnes (Ormos Panagias apgabals) plkst. 10:00, un tūlīt pēc tam, kad esam šķērsojuši Diaporos un Agios Isidoros salas, mums paveras iespaidīgs skats uz Atona kalnu (nosaukts Atona milža vārdā). Mēs kuģosim gar Atona kalnu, garām tā klinšainajiem krastiem ar jūras dzīlēm. Baudīsim panorāmas skatu uz unikālo Svētā kalna ainavu ar 20 klosteriem, kas te paceļas jau vairāk nekā 1000 gadu. Svētais Atona kalns jeb "Jaunavas Marijas province", kā to dēvē mūki, ir klostera valsts, kas pastāvējusi no Bizantijas laikiem līdz mūsdienām. Šajā neatkarīgajā Grieķijas teritorijā ar pareizticīgo klosteriem, kur dzīve ir veltīta Dieva pielūgsmei un organizēta saskaņā ar tradīcijām... neviena sieviete tur nekustas! (sievietēm nav atļauts atrasties Atona kalnā). Mēs kuģosim 500 m no krasta līnijas (tuvāk laivām nav atļauts piebraukt) un apskatīsim Grigoriates, Simonopetras, Ksiropotamosa, Svētā Panteleimona (krievu), Ksenofonta un Dohaara klosterus. Pēc tam turpināsim ceļu uz Ammuliani salu un pamestajām Drenijas saliņām (Gaiduronisija). Tas ir nelielu salu komplekss ar tirkīza jūru un sniegbaltām pludmalēm, kur mēs apstāsimies, lai nopeldētos, paēstu un izbaudītu atspirdzinošu dzērienu. Mēs varam apmeklēt arī Ammuliani salu, lai pastaigātos un iepirktos. Atpakaļceļā mēs pēdējo reizi apstāsimies, lai nopeldētos apbrīnojamajā šaurumā "Galazia NERA" (Zilie ūdeņi) starp Agios Isidoros un Diaporos salām. Atgriešanās Latūras piestātnē ap 18:00.

Atgriešanās viesnīcā.

5. DIENA.
Atpūta viesnīcā.

6. DIENA.
Atpūta viesnīcā.

7. DIENA.
Izrakstīšanās no viesnīcas.

Ekskursija pa Salonikiem. Saloniki, pirmkārt, un galvenokārt ir vieta, kur sastopama bagāta vēsture, kas veidojusies no Senās Romas, Bizantijas un Osmaņu impērijas laikiem. Apceļojot galvenos pilsētas pieminekļus, jūs uzzināsiet par tās svarīgākajiem un liktenīgākajiem brīžiem, par dažādām tautām un konfesijām, kas ir veidojušas Saloniku kultūru. Jūs uzzināsiet arī par mūsdienu tesaloniāņu tradīcijām un vērtībām.
Salonikiem ir vairāk nekā divi tūkstoši gadu, taču pēc grieķu standartiem tos varētu dēvēt par jaunu pilsētu. Apmeklējuma laikā jūs uzzināsiet, kā tas bija iespējams, ka atšķirībā no daudzām citām vietām Grieķijā, pilsēta kopš tās dibināšanas nepārtraukti kūsāja un kūsāja. Apskatīsiet seno romiešu pieminekļus, bizantiešu tempļus un osmaņu celtnes.

Apmeklēsiet galveno Aristoteļa laukumu un 7. gadsimta Hagia Sophia baznīcu, kas ir neliela tāda paša nosaukuma baznīcas replika Stambulā. Jūs pastaigāsieties pa promenādi un apskatīsiet Saloniku simbolu - Balto torni. Šeit jūs redzēsiet dažus mūsdienīgus pieminekļus un varēsiet uzņemt interesantas fotogrāfijas. Pastaiga pie galvenajiem romiešu pieminekļiem - Galerija arkas un Rotondas. Un tad, ja vēlēsities, varēsiet doties uz skatu platformu gar seno cietokšņa sienu.

Vakarā transfērs uz lidostu, lidojums uz Rīgu (18.09., 03:30 - 06:20).

EKSKURSIJAS CENĀ IEKĻAUTS:
☀️ izmitināšana un ēdināšana saskaņā ar tūres programmu
☀️ lidojums Rīga - Saloniki - Rīga
☀️ transfērs,- ar ērtu autobusu visas programmas laikā
☀️ 3 ekskursijas

! Uzņēmējsabiedrība patur tiesības mainīt programmas secību !
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!

Līdzīgas tūres