×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

VIESMĪLĪGĀ GRUZIJA

Gruzija
jūl. - okt. 2024
cena par ceļojumu
cena par personu
 
LV, RU

Maršruts

Rīga-Tbilisi- Kahetija - Džvari templis - Kazbeks - Mcheta - Bordžomi - Kutaisi - Batumi - kalns Adžārija - Tbilisi - Rīga

Apraksts

Pieejami datumi no 15.04.24 līdz 14.10.2024
Cenas sākot no 449 eur

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS

Lidojums Rīga-Tbilisi-Rīga
7 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm.
Rokas bagāža – ne smagāka par 8 kg, izmēri 55х40х20 cm
Bagāža līdz 23 kg (maksimāli pieļaujamais izmērs – 100х50х80 cm)
Grupas vadītāja pakalpojumi
Pasažieru nodevas

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 189 €
Transporta apkalpošana
Ekskursija Batumi
Ekskursijas brauciens uz Boržomi
Ekskursijas brauciens uz Mchetu, Gori
Ekskursija Kutaisi
Ekskursijas brauciens uz Kahetiju, Bodbe
Ekskursija Tbilisi

EKSKURSIJAS TIEK APMAKSĀTAS UZ VIETAS
(PĒC VĒLĒŠANĀS)
Tūre „Ļermontova pēdās” 40.00€
Svētku vakariņas ar mūziku un dejām 37.00€
Maltīte klosterī 17.00€
Degustācijas pakete 40.00€
Ekskursijas brauciens uz kalnu Adžāriju un Botāniskā dārza apmeklējums 30.00€


1. DIENA

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga-Tbilisi (~23:20-04:40)

2. DIENA

Ierašanās. Transfērs uz viesnīcu. Atpūta.

Brokastis.

Ekskursija pa Tbilisi pilsētu (aptuveni plkst.12:00). Tbilisi ir viena no skaistākajām Aizkaukāza pilsētām. Šeit daba it kā saplūst ar cilvēka rokām radīto, atstājot savas pēdas uz arhitektūras objektiem un veseliem ansambļiem. Ekskursijas laikā mēs dosimies augšup kalnos ar funikulieri uz Narikala cietoksni –visslavenāko un senāko Tbilisi vēstures pieminekli. Tā komplekšā ir apkopota dažādu laikmetu liecības. Pilsētas iedzīvotāji dēvē cietoksni par “pilsētas dvēseli un sirdi”. Cietoksnis celts IV gs. Sololakas kalnu grēdas virsotnē. No šejienes paveras brīnišķīgas ainavas uz kuru fona katrs, kurš šeit ir nokļuvis iemūžina sevi fotogrāfijā.

Tālāk mēs dodamies uz vecpilsētu, un nokļūstot uz pilsētas laukuma, varēsim vēlreiz aplūkot Narikāla cietokšņa drupas pilsētas augšējā daļā. Pilsētas teritorija ir sēra pirts vieta. Karsto sērūdeņraža ūdeni iegūst no avotiem, kas tek no Tabori kalna. Savu laiku pilsētā bija uzceltas speciāli aprīkotas vietas, kur varēja piestāt karavāni, kā arī tirdzniecības nami un amatniecības darbnīcas. Gājēju ekskursijas laikā pa vecpilsētas ieliņām jūs redzēsiet pieminekli vienam no mūslaiku labākajiem režisoriem - Sergejam Parajanovam. Pasaule tiltu – mūsdienu arhitektūras šedevru, pastaigāsimies pa Rikes parku – jaunu atpūtas zonu Tbilisi centrā gar Kūras upi.

Vakarā, pēc vēlēšanās, mēs piedāvājam gala vakariņas vienā no labākajiem restorāniem valstī, kur varēsiet izbaudīt gruzīnu ēdienus, folkloru, dzīvo mūziku un dejas! (piemaksa 37 €). Gala vakariņas notiks tradicionālajā Gruzijas atmosfērā, uz galda tiks piedāvāti dažādi Gruzijas virtuves ēdieni. Jums būs iespēja noklausīties brīnišķīgo mūziķu prasmi. Visa vakara garumā skanēs dzīvā mūzika.

Nakts viesnīcā Tbilisi.

3. DIENA

Brokastis.

Brauciens uz Gruzijas vēsturisko austrumu reģionu – Kahetiju. Vīnogulāju apgabals, kas ir brīnumaina vieta vīna darināšanai.

Apmeklēsim Gruzijas Vīna rupnīcu (pēc vēlēšanās, par papildmaksu iekļauta degustācijas pakete)

Tālāk dosieties uz Bodbe, slaveno sieviešu klosteri Gruzijā, kas ir vispāratzīts Gruzijas svētums. Klosteri dibināja Sv. Nino apbedīšanas vietā, un tā ir viena no pirmajām kristiešu kulta celtnēm Gruzijas teritorijā. Saskaņā ar leģendu, klosteri dibināja pēc cara Miriana pavēles, Nino laikabiedra. Te būs iespēja nobaudīt „klostera maltīti” (papildu maksa 17 €), visi tās ieņēmumi tiek virzīti jaunā dievnama celšanai par godu Sv. Nino vecākiem. Pēc pusdienām Jūs varēsiet apmeklēt Sv. Nino kapu un ievēlēties kādu vēlēšanos.

Divu kilometru attālumā no Bodbe atrodas Signagi – mīlestības pilsēta, uz kurieni arī vedīs tālākais ceļš. Pilsēta ir uzradusies nojauktā cietokšņa vietā, tāpēc tā ir it kā ieskauta trīsstūrī, ko veido labi saglabājusies pilsētas siena, torņi un vārti. Pilsētā ir saglabāti 19. gs. dzīvojamo māju arhitektūras paraugi Dienviditāļu klasicisma stilā ar gruzīnu elementiem. No jebkura cietokšņa torņa paveras skats uz Alazani ieleju.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Tbilisī.

4. DIENA

Brokastis.

Tūre “Ļermontova pēdās (tā laika Gruzijas Kara ceļš Kazbegi)” papildu maksa 35 €.

Izbraukšana uz Gruzijas Kara ceļu! Ierašanās Džvari templī ( UNESCO ), 6. gds. Te var redzēt apbrīnojamu skatu uz pirmo galvaspilsētu un divu upju – Aragvas un Kūras saplūšanas vietu, par kurām ir rakstījis Ļermontovs savā poēmā „Mciri”. Ekskursijas sākums pa Gruzijas Kara ceļu. Visa tūre tiks pavadīta ceļā, Jums būs iespēja baudīt skaistus skatus. Tikai 2 stundu laikā mēs veiksim ceļu no stepes uz alpīno zonu! Žinvali ūdenskrātuve, Ananuri cietoksnis (te mēs apmeklēsim 17. gs. templi) . Ierašanās Gudauri – valsts galvenais kalnu slēpošanas kūrorts.

Ja būs labi laika apstākļi, dosimies uz Kazbegi!! Pārbrauciens pāri Krusta pārejai! Ierašanās Kazbegī! Pēc vēlēšanās, brauciens pa bezceļiem uz Gergeti Trīsvienības templi (papildu maksa 11 €/cilv.). Ar ko šī baznīca ir interesanta? Pirmkārt, tas ir vienīgais krusta kupola templis šajā rajonā. Otrkārt, tā atrašanās vieta. Gergeti Trīsvienība – tas ir augstkalnu baznīca. Tā atrodas 2170 m augstumā, Kazbeka kalna pakājē. Tādā augstumā nav nevienas baznīcas nevienā pasaules valstī! Līdz ar to ļoti populārs kadrs ir šīs baznīcas attēls uz kalnu fona.

Netālu no baznīcas sākas maršruts līdz meteostacijai, ar turpmāko uzkāpšanu Kazbekā. Līdz ar to baznīca ir kulturāls papildinājums alpīnisma un kalnu tūrisma cienītājiem. Krievu literatūrā templis un klosteris ir atpazīstami Puškina dzejolī „Klosteris uz Kazbeka”, kas tika uzrakstīts 1829. gada maijā.

Brīvs laiks. Atgriešanās Tbilisi.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Tālāk ekskursijas brauciens uz Mchetu. Mcheta – viena no senākajām joprojām apdzīvotajām vietām Gruzijas teritorijā un pasaulē. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt 11. gs. Svetichoveli katedrāli, ko izveidoja akmens bazilika vietā. Tā kalpoja par gruzīnu tautas garīgo centru.

Šeit mēs apmeklēsim vīna māju ar Gruzijas mājas vīna degustāciju (pēc vēlēšanās, par papildmaksu iekļauta degustācijas pakete)

Tālāk alu pilsētas Upliscihe apmeklējums (ieejas biļetes cena ap 10 €).

Pa ceļam mēs izbaudīsim gardās tradicionālās Gruzijas pusdienas (pēc vēlēšanās, par papildmaksu iekļauta degustācijas pakete)

Ierašanās Bordžomi. Ekskursija pilsētā.

Pilsēta ir slavena ar savu Bordžomi minerālūdeni, kas ieņem pirmo vietu Gruzijas eksportā, pēc ierašanās uzreiz varēsiet nogaršot īstu Bordžomi ūdeni!
Bordžomi avotu apmeklēšana - ieejas biļete ap 1 €.

Ceļš uz Kutaisi pusi. Nakts tranzīta viesnīcā.

6. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Kutaisi.

Kutaisi vēsture ir ļoti sena, tās teritorijā ir atrastas paleolīta laikmeta apdzīvotas vietas. Paleolīta laikmets spēlē nozīmīgu lomu Gruzijas vēsturē. Šobrīd Gruzijas teritorijā ir atrasti un izpētīti vairāk nekā 400 šī laikmeta pieminekļi. Gruzijā ir 6 rajoni, kur ir izplatīti paleolīta laikmeta pieminekļi.

Šī pilsēta saglabā savu nozīmi kā svarīgs Gruzijas kultūras centrs. Apskates ekskursijas laikā mēs aplūkosim un apmeklēsim Mocameta klosteri. Šeit Jūs varēsiet ievēlēties viskvēlāko vēlmi un tā noteikti piepildīsies.

Ceļš uz Batumi. Ekskursija Batumi.

Batumi – kūrortpilsēta un osta Melnās jūras piekrastē. Batumi ir Adžārijas galvaspilsēta un galvenais tūrisma centrs mūsdienu Gruzijā, kas piesaista tūristus ar vēsturisko centru pilsētā.

Iekārtošanās viesnīcā.

7. DIENA

Brokastis.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās ekskursijas brauciens uz kalnu Adžāriju (papildu maksa 30 €). Slavenā Mahunceti ūdenskrituma apmeklējums, apmeklēsim arī carienes Tamāras arku tiltu. Tālāk ceļš vedīs uz senāko Gruzijas cietoksni–Gonio cietoksni (ieejas biļete 2€).

Tālāk Botāniskā dārza apmeklējums (ieejas biļetes ~8€)

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Izbraukšana uz Tbilisi

Pa ceļam - pusdienas uz kalna pārejas (pēc vēlēšanās, par papildmaksu iekļauta degustācijas pakete)

Ierašanās Tbilisi. Transfērs uz lidostu.

9. DIENA

Lidojums Tbilisi-Rīga (~05:25-08:55)


CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
Lidojums Rīga-Tbilisi-Rīga
7 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm.
Rokas bagāža – ne smagāka par 8 kg, izmēri 55х40х20 cm
Bagāža līdz 23 kg (maksimāli pieļaujamais izmērs – 100х50х80 cm)
Grupas vadītāja pakalpojumi
Pasažieru nodevas

EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE 189 €
Transporta apkalpošana
Ekskursija Batumi
Ekskursijas brauciens uz Boržomi
Ekskursijas brauciens uz Mchetu, Gori
Ekskursija Kutaisi
Ekskursijas brauciens uz Kahetiju, Bodbe
Ekskursija Tbilisi

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 100.00€
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 150.00€

PĒC PIEPRASĪJUMA
Fiksētas vietas autobusā (15€)

APMAKSA UZ VIETAS
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Gruzijā ir pieņemts pateikties vadītājiem un gidiem dzeramnaudu, apmēram 10 $ par visu tūri

Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!
Datums no/lidz Dienas Nosaukums Cena
14.10.2024
22.10.2024
9 d. Iegādājoties ekskursiju paketi 549 € pieprasīt
29.07.2024
06.08.2024
9 d. Iegādājoties ekskursiju paketi 549 € pieprasīt
05.08.2024
13.08.2024
9 d. Iegādājoties ekskursiju paketi 599 € pieprasīt
16.09.2024
24.09.2024
9 d. Iegādājoties ekskursiju paketi 599 € pieprasīt
23.09.2024
01.10.2024
9 d. Iegādājoties ekskursiju paketi 599 € pieprasīt
22.07.2024
30.07.2024
9 d. Iegādājoties ekskursiju paketi 649 € pieprasīt
14.10.2024
22.10.2024
9 d. Bez ekskursijas paketes iegādes 718 € pieprasīt
Visi piedāvājumi

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!