×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Indiju

 

Par valsti

Ekskursiju ceļojumi

Ceļojiet uz Indiju kopa ar Atlantic Travel! Lieliskas pludmalesnakts diskotēkasievērojamākās vietas un tūkstošiem tūristu. Vai tas varētu būt savādāk valstī kur vasarā gaisa temperatūra +38… +46, bet ziemā +25…+30 Protams, ka tiem kas meklē atpūtu un izklaides – Indijā ir zaļa dzīve. Īpaši izceļas pludmales kūrorts Goa. 5* viesnīcas atgādina mazas pilis, bet personāls cenšas izpildīt praktiski visus tūristu kaprīzes.  

Sāciet plānot savu neaizmirstamo ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Bet atpūta Indijā atšķirās no atpūtas Eiropas valstīs. Sāksim ar to, ka vietējās attālinātās no centra vietās eiropietis joprojām skaitās par brīnumu un pieskarties tam – nozīme saņemt nedaudz veiksmes. Tieši tāpēc nebrīnieties, ja pastaigas laikā pie jums laiku pa laikam kāds centīsies pienākt un vai paspiest roku, vai izsist uz pleca.

Runā, ka Indija ir netīri. Bet faktiski pašos kūrortos viss ir sagatavots augstākajā līmenī lai sagaidītu tūristus. Jā kādreiz nāksies labāk nomazgāt augļus, ko nopirksiet vietēja veikalā, kādreiz biežāk izmantot mitras salvetes, bet tas tāpat tiek darīts visu laiku, vai, ne

Dodoties atpūsties Indijā uz ekskursijas tūri, vīriešiem labāk paņemt līdzi garās bikses, bet sievietēm lakatus vai t-kreklus ar piedurknēm. Dažās vietējās baznīcās nelaida iekša ar plikām kājām (šortos) vai plikam pleciem (vairāk attiecās uz sievietēm).

Dodoties ar Atlantic Travel ar tiešo avioreisu no Rīgas uz Indiju, atcerēties, ka vīza uz Indiju ir vajadzīga ka Latvijas nepilsoņiem, tā arī pilsoņiem. Vīzu uz Indiju jūs varat pasūtīt Atlantic Travel ofisā kopā ar eksotisku ceļojumu.

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BALTA.  

Cena EUR

Atlasīt