×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Maršruts

Havanna – Sjenfuegosa – Trinidada – Kamaguei – Santjago De Kuba – Barakoa

Apraksts

1. diena HAVANNA
Ierašanās Havannā. Transfērs uz viesnīcu. Izvietošanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

2. diena HAVANNA
Brokastis. Havannas apskates ekskursija: Morro-Cabaña skatu laukums. Havannas vēsturiskais centrs – Ieroču laukums, Ofisios iela, Asīzes Franciska laukums. Ruma muzejs, kur būs iespēja iepazīties ar šī dzēriena gatavošanas procesu un degustēt rumu. Tabakas fabrikas apmeklējums. Suvenīru tirdziņš un teātris „Garcia Lorca”. Pusdienas restorānā. Pēc pusdienām ekskursijas turpinājums pilsētas mūsdienu daļā – Revolūcijas laukums, Universitātes pakalns. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks. Viesnīca Havannā

3. diena HAVANNA – VINJALES IELEJA – HAVANNA 
Brokastis. Brauciens uz Vinjales ieleju, kas atrodas Pinar del Rio provincē, kas slavena ar savu pasaulē labāko tabaku. Pa ceļam redzēsiet Kubas nacionālo simbolu – karaliskās palmas. Tabakas fabrika Kandelārijā. Fermas “El Paraiso” apmeklējums. Indiāņa Alas apskate, brauciens ar laivu pa pazemes upi. Pusdienas restorānā. Pēc pusdienām ekskursijas turpinājums - “Aizvēsturiskā Siena” ar klinšu zīmējumiem, kas attēlo dzīvības rašanos uz zemes. Skatu laukums Los Jazmines, no kura paveras lielisks skats uz visu ieleju. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks. Viesnīca Havannā 

4 diena HAVANNA – GUAMA - SJENFUEGOSA – TRINIDADA 
Brokastis. Brauciens uz Sjenfuegosu. Pietura “Fiesta Campesina” fermā, lai apskatītu tikai Sapatas pussalā sastopamo floru un faunu. Pusdienas restorānā La Boca. Pēc pusdienām pastaiga pa pilsētas laukumiem un ielām. Sjenfuegosa ir vienīgā franču dibinātā pilsēta, kas atrodas uz salas. No citām Kubas pilsētām tā atšķiras ar ideālu plānojuma simetriju, ēkām neoklasicisma stilā un garu gājēju bulvāri. Pastaiga pa Marti parku, Del Valle pils, Tomasa Terija teātris, Kultūras Labumu Nams. Brauciena turpinājums uz Ankonas pussalu, Trinidadu. Izvietošanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

5. diena TRINIDADA
Brokastis. Brauciens uz Trinidadu – vienu no pirmajām pilsētām, ko dibinājuši spāņu kolonizatori XVI gadsimtā un kas mūsdienās ir iekļauta UNESCO kultūras mantojuma sarakstā. Svētās Trīsvienības baznīca ar grezno altāri no cēlkoka. Centralā laukuma un grāfa Bruneta pils, kurā tagad ir iekārtots Romantikas muzejs, apskate. Bārā La Canchanchara tāda paša nosaukuma kokteiļa degustācija. Pusdienas restorānā Plaza Mayor. Ekskursijas turpinājums. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā. Brīvais laiks. 

6. diena TRINIDADA – KAMAGUEI
Brokastis. Brauciens uz Kamaguei. Pusdienas Kamaguei pilsētas restorānā Campana de Toledo. Pēc pusdienām pilsētas apskate: Žēlsirdīgās Jaunavas Marijas baznīca, Karmenas laukums. Vakariņas. Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks.

7. diena SKAMAGUEI – SANTJAGO DE KUBA
Brokastis. Brauciens uz Santjago de Kubu. Bayamo pilsētas apskate. Pusdienas restorānā Loma de la Cruz. Pēc pusdienām Jaunavas Marijas del Kobre, ko uzskata par Kubas aizgādni, svētnīcas apskate. Izvietošanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

8. diena SANTJAGO DE KUBA 
Brokastis. Pilsētas apskates ekskursija: Sv. Ifigēnijas nekropole, kur apglabāts Hose Marti – Kubas nacionālais varonis, Antonio Maseo laukums un 26. jūlija muzejs. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko daļu: Sespedes parks, Katedrāle, Djego Velaskesa māja, Doloresas laukums. El Moro cietokšņa apmeklējums. Pusdienas restorānā El Moro. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas restorānā Matamoros. Brīvais laiks.

9. diena SANTJAGO DE KUBA – BARAKOA
Brokastis. Brauciens uz Barakoa. Guantanamo pilsētas apskate. Casa del Changui, kur varēsiet izbaudīt La Tumba Francesa deju priekšnesumu. Pusdienas viesnīcas restorānā Marti. Pēc pusdienām turpināsiet ceļu uz Barakoa. Izvietošanās viesnīcā. Vakariņas. Brīvais laiks.

10. diena BARAKOA
Brokastis. Ekskursija uz Duaba fermu, kur apskatīsiet banānu, kokosu, kakao, mango un kafijas plantācijas. Pusdienas fermā. Atgriešanās viesnīcā. Vakariņas restorānā El Castillo. Brīvais laiks.

11. diena BARAKOA – HAVANNA
Brokastis. Izkrastīšana no viesnīcas. Transfērs uz Barakoa lidostu. Lidojums Barakoa – Havanna. Tūres nobeigums Havannā.

Cenā iekļauts:

 • 3 naktis viesnīcā Havannā
 • 2 naktis viesnīcā Trinidadā
 • 1 nakts viesnīcā Kamaguē
 • 2 naktis viesnīcā Santjago de Kubā
 • 2 naktis viesnīcā Barakoā
 • aviobiļetes Barakoa – Havanna
 • ekskursijas ar ieejas biļetēm pēc programmas
 • pusdienas pēc programmas
 • krievu valodā runājoša gida pakalpojumi.


Cenā nav iekļauts:

 • aviobiļetes Rīga – Havanna – Rīga
 • ekskursijas, kas nav minētas programmā
 • servisa nodevas 10 USD/par cilvēku
 • dzērieni vakariņu laikā viesnīcās ar puspansiju
 • dzeramnaudas
 • Kubas vīza
 • apdrošināšana
 • Transfērs Havannā
 • lidostas nodoklis Kubā 25 CUC

Pilsētas un kurorti A variants В variants C variants Naktis / ēdināšana
La Habana Memories Miramar 4* Starfish Montehabana 3* Melia Habana 5* 2 naktis/HВ
1 nakts/ВВ
Cienfuegos Jagua 4* vai La Union 4* 2 naktis/AI
Santiago Melia Santiago de Cuba 5* Las Américas 3* Melia Santiago de Cuba 5* 1 nakts/HB
1 nakts/BB
Camaguey Gran Hotel Camaguey 3* vai Colon 3*  1 nakts/HВ
Baracoa Gaviota Baracoa 3* 1 nakts/HB
1 nakts/BB


Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!