×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Madagaskaru

 

baltas, smilšu, pasakainas pludmales kristāldzidrais Indijas okeāna ūdens lemuru valstība vaniļas plantācijas un smilšainās piekrastes ar koraļļu rifu augi un dzīvnieki, ko jūs nesastapsiet nevienā citā vietā pasaulē

Par valsti

Tūres

Sala pasaules malā, neaizmirstamas peizāžas, smilšu pludmales, kristāldzidrais Indijas okeāns, palmas un neparasta daba – tā ir tikai prelūdija Sarkanās salas pasaulē. Mēs jūs uzaicinām piedalīties ceļojumā uz valsti, kur dzīves ritums ir „mora mora” – nesteidzoties un bez stresa.

Nusi-Be – liela paradīzes pludmaļu sala
Atrodas uz ziemeļrietumiem no Madagaskaras, tās nosaukums tulkojumā nozīmē „Lielā sala”. Pateicoties pasakainajām pludmalēm un brīnišķīgajai dabai, to ir iecienījuši tropiskās atpūtas cienītāji. Šeit ir pieejami arī ekskluzīvas viesnīcas, var nodarboties ar niršanu, snorkelēšanu vai arī apmeklēt tuvākās salas, lai gluži vienkārši baudītu sauli un okeānu. Salas galvaspilsēta ir rosīgā Elvila, kur atrodas kafejnīcas un veikali. Nusi-Be dārgums ir brīnišķās, tropiskās pludmales. Vispopulārākās – Ambatloaka, Madirokeli un Andilana. Okeāna paisumu ietekmē, kas atkārtojas ik diennakti, ūdens vairākas stundas pārklāj pludmales. Ejot dziļāk iekšā salā, skatam paveras kafijas, vaniļas, kakao, kanēļa, Īlangīlanga un garšvielu plantācijas. Nusi-Be otrs nosaukums ir „Garu sala”.

Brīnišķīgās Nusi
Blakus Nusi-Be atrodas arī citas, dažāda lieluma, salas (malgašu valodā: nusi), kuras ietver koraļļu rifi. Jūs varat doties uz neapdzīvoto salu Nusi Tanikeli, kur ir brīnišķīgs koraļļu rifs un daudzas, dažādas krāsainas zivtiņas, kas atšķiras gan izmēru, gan arī formas ziņā – tā ir lieliska vieta niršanai un snorkelēšanai. Vērts ir apmeklēt arī Nusi Komba – Lemuru salu, kuras pūkainie iemītnieki tā vien gaida, kad kāds viņus pacienās ar banāniem. Nusi Iranža aicina tūristus baudīt gleznainos skatus un sastapt bruņurupučus.

Rīsi un vaniļa
Madagaskaras virtuves pamatu pamats ir rīsi, salas dienvidos arī manioka un batātes, ziemeļos – kokosrieksti. Ēdienus gatavo gan no gaļas, gan arī no jūras veltēm. Populārs ēdiens ir ravitoto – sagrieztas maniokas lapas ar riekstiem un liellopu gaļu. Bieži desertā tiek pasniegti augļi ar vaniļas piedevām: mango, papaijas, līčijas, banāni un daudzi citi.

Piepildām glāzes tostam
Ar rumu? Tas ir nacionālais Madagaskaras alkoholiskais dzēriens. Toaka – gasi – vietējais rums no cukurniedrēm var būt arī aromatizēts, piemēram, ar kanēli vai vaniļu. Nedaudz vājāks ir līčijas liķieris, populārais trembo – palmu vīns. Malagasiešiem alus ir pārmērīga greznība, tādēļ to dzer tikai svētkos.

Lemuri – ķepas augšā
Madagaskaras lemurs – tas ir vairāk, nekā jauks dzīvnieks. Salās dzīvo vairāk nekā 50 lemuru veidu: sākot ar mazajiem peļu lemuriem, kuri sver aptuveni 50 gramus, vari lemuriem, kas sver aptuveni 5 kg, līdz pat indri un sifakas lemuriem, kuru svars var būt pat 10 kg. Pēc ārējā izskata – suņa, kaķa un vāveres krustojums, viņi māk gan dejot, radīt neparastas skaņas, veikt pārsteidzošus akrobātiskus trikus un diedelēt banānus no tūristiem – jo lemuri ir veģetārieši. Lemuri, kuros ir iemiesojušies senču gari, ir fadi – t.i., tabu. Tos nedrīkst nogalināt, baidīt, dzīt prom, taču tos drīkst barot (ar banāniem).

Suvenīri no Nusi-Be
Jāteic, ka ir vērts iegādāties brīnišķīgus koka izstrādājumus: skulptūras, miniatūras automašīnas, kā arī teicamus audumus: batikas, izrakstītus galdautus un aizkarus, pareo, tradicionālos malgašu tērpus, reciklinga ražojumus, kā arī blociņus, kārbas, roku darba papīra pastkartes. Jauks suvenīrs būs arī dažādas garšvielas: vaniļa, pipari, kanēlis, krustnagliņas, kā arī ēteriskās eļļas, piemēram, populārā Īlangīlanga eļļa.

Cena EUR
Naktis

Atlasīt

Jūs meklējat ceļojumu uz Madagaskara / izlidošana no pilsētas Rīga, ja nav norādīts citādi  /

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums,

zvaniet 67220505 un 66222220, rakstiet mums uz atlantic@atlantic.lv

vai aizpildiet formu zemāk un mēs piemeklēsim īsto!

Nosūtiet sava ceļojuma aprkastu un mēs noteikti piemeklēsim labāko piedāvājumu