×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi Malajziju

 

Par valsti

Čarterlidojumi

Ceļojiet uz Malaiziju kopa ar Atlantic Travel! Malaizija atrodas dienvidaustrumu Āzijā un sastāv no divām daļām: Rietumu un Austrumu. Malaiziju apskalo Dienvidķīnas jūra. Īpaši auksti šeit janvārī, temperatūra pazemināsies līdz kritiskiem -26 grādiem. Langkavi, Penang un Pankgor salās pat lietus ir īslaicīgs, tāpēc atpūsties tur var jebkurā gada laikā.

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Atpūta Malaizijā īpaši laba, ja doties uz Penang salu. Šeit jūs atradīsiet tematiskus parkus, alas, senus hinduistu un budistu tempļus.

Kek Lok Si (Augstākas Svētlaimes templis) viens no lielākajiem budistu kompleksiem dienvidaustrumu Āzijā, celts 19.gadsimta beigās. Tiem, kas mīl eksotiku patiks Snake Temple – templis, kur dzīvo īstas čūskas. Bet ja vēlaties paskatīties uz īstu dabu, uz džungļu iedzīvotājiem – pērtiķiem un varāniem – apmeklējiet Penanga nacionālo parku.

Baudīt brīnišķīgo skatu uz visu salu var no Penanga kalna (par godu šim kalnam nosauca visu salu). Kalna augstums ir 821 metrs. Pacelties uz to var ar savu mašīnu, vai ar kājām, vai ar seno tramvaju.

Īpašas ievērības cienīgi Taureņu u Putnu parki, putnu parkā ir vairāk nekā 2500 putnu sugu.

Ka redzat, Malaizijā ir laba ne tikai atpūta pludmalē, bet arī ekskursiju tūres. Šeit ir ko ar interesi apskatīt un par ko pēc tam pastāstīt draugiem.

Uz Malaiziju jūs varat lidot ar avioreisu no Rīgas, vai ja laika pietiekoši, jūs varat doties kruīzā ar prāmi uz Malaiziju.

Vīzas uz Malaiziju vajag noformēt tikai Latvijas nepilsoņiem, pilsoņi var atrasties šīs valsts teritorijā bez vīzas līdz 90 dienām.

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BTA.  

Cena EUR
Dienas

Atlasīt

Jūs meklējat ceļojumu uz Malaizija / izlidošana no pilsētas Rīga, ja nav norādīts citādi  /

Mūsu sistēma neatrada ceļojumus pēc Jūsu pieprasījuma.
Pamēģiniet mainīt meklēšanas parametrus vai zvaniet pa tel. +371 67220505

Nosūtiet sava ceļojuma aprkastu un mēs noteikti piemeklēsim labāko piedāvājumu