×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Lielais Vjetnamas ceļojums

Vjetnama
cena par ceļojumu
cena par personu
 

Maršruts

Rīga – Hanoja – Halongas līcis –  Lao Cai – Sapa– Hanoja – Dong Hoi – Phong Nha – Hue  – Hoi An – Saigona – Cu Chi tuneļi – Mekongas delta – Vung Tau – Saigona

Apraksts

Vjetnama pārmaiņus pabijusi Ķīnas, Krievijas, Francijas, Japānas un Amerikas Savienoto Valstu ietekmē. Tas atstājis sava veida nospiedumu vēsturiskajā atmiņā. Bet šodien vjetnamieši strauji ierotē jaunos nākotnes apvāršņos. Tautā nostiprinās ticība labākai nākotnei. Par laimi ceļotājiem Vjetnamas tradicionālais šarms ir saglabāts. No mākoņos tītās Sapas un Halongas līča ar robainām kaļķakmens klinšu salām līdz senajai Hue un pasakainajām alām Phong Nha provincē.

1. DIENA, CETURTDIENA, 17.10. RĪGA – HANOJA 

16:45 pulcēšanās Rīgas lidostā. 18:45 lidojums Rīga – Stambula, vēlāk 02:25 lidojums uz Hanoju, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, PIEKTDIENA, 18.10. HANOJA 

Vakarā ielidošana Hanojā, transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Hanojā.  

3. DIENA, SESTDIENA, 19.10. HANOJA 

No rīta sāksim iepazīt Vjetnamas galvaspilsētu Hanoju. Pilsētas viens no nozīmīgākajiem objektiem ir bijušā valsts vadoņa Hošimina mauzolejs. Apskatīsim Ba Dinh laukumu un Smaržu upes krastā esošo budistu templi One  Pillar Pagoda. Vjetnamas Etnoloģijas muzejs sniegs ieskatu Vjetnamas minoritāšu daudzveidībā. Pēcpusdienā dosimies braucienā ar rikšām pa pilsētas seno kvartālu. Pievakarē – Ūdens leļļu izrāde. Nakts viesnīcā Hanojā.

4. DIENA, SVĒTDIENA, 20.10. HANOJA – HALONGAS LĪCIS

No rīta dosimies uz UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā iekļauto Halongas līci, kas sastāv no 3000 kaļķakmens salām, kas izkaisītas smaragdzilos ūdeņos. Lielākā daļa salu ir neapdzīvotas, tās grezno grotas, alas un pludmales. Iekārtosimies uz džonkas, lai izbraukātu loku starp mazākām un lielākām salām. Nakts kajītēs uz džonkas – kuģa.

5. DIENA, PIRMDIENA, 21.10.  HALONGAS LĪCIS – HANOJA – LA0 CAI

Šodien kuģosim atpakaļ uz Halongas pilsētu, vērojot dīvainu formu klints veidojumus uz salām. Mazliet atbrīvojot fantāzijas spārnus var saskatīt gaiļu cīņu ar pūķiem un pat ģenerāļa de Golla degunu kādā no klints veidojumiem. Pārbrauciens uz Hanoju, pēc vakariņām iekārtosimies vilcienā, lai pa nakti nokļūtu līdz Vjetnamas ziemeļiem, vienu no savdabīgākajām Vjetnamas vietām - Sapu. Nakts vilciena guļamvagonā.

6. DIENA, OTRDIENA, 22.10.  LAO CAI – SAPA

Rīta dzidrumā ieradīsimies Lao Cai un tālāk dosimies uz Sapu. Sapa, Vjetnamas ziemeļu province, atrodas ap 1500 m vjl. netālu no  Ķīnas robežas. Vietējā kultūra ir daudzkrāsaina un unikāla. Sapa – tā ir pilsēta miglā. Te atklāsies cita Vjetnama: kalni ar stāvām ielejām un terasveida rīsu laukiem. Netālu no Sapas atrodas Lao Chai minoritātes ciemats, ko šodien apmeklēsim. Šeit dzīvo lepnā melno hmongu cilts. No Lao Chai tālāk dosimies ar kājām uz Ta Van  day cilts mājvietu. Vakarā atgriezīsimies Sapā un apskatīsim pilsētas tirgu un akmens baznīcu. Nakts viesnīcā Sapā.

7. DIENA, TREŠDIENA, 23.10.  SAPA – PHANSIPAN KALNS – HANOJA – DONG HOI

Šodien iepazīsim Vjetnamas un Indoķīnas kalnu augstāko virsotni Phansipan. Kāpsim nesen uzbūvētajā pacēlājā, kas mūs uzvedīs kalna augšā. Baudīsim skatus, kas paveras uz apkārtējo apkārtni. Vēlāk dosimies lejup ar pacēlāju, kur satiksim mūsu transportu ar kuru dosimies atpakaļ uz Sapu. Pārbrauciens uz Hanoju. Lidojums uz Donh Hoi valsts vidienē. Nakts viesnīcā Quang Binh.

8. DIENA, CETURTDIENA, 24.10. DONG HOI – PHONG NHA – HUE

Pēc brokastīm brauksim uz Phong Nha alu. Šī tiek uzskatīta par visiespaidīgāko alu visā Phong Nha alu sistēmā dēļ tās izmēra un unikālā veidola. Mums būs iespēja izstaigāt pa alā izveidoto vairāk kā kilometru garo koka taku un redzēt dažādus stalagmītus un stalagtītus. Alas apkārtnē apskatīsim vērtīgus un reti sastopamus kokus. Turpināsim ceļu uz Hue un pa ceļam apstāsimies pie Dienvidu un Ziemeļvjetnamas robežas. Nakts viesnīcā Hue.

9. DIENA, PIEKTDIENA, 25.10. HUE

No rīta dosimes kruīzā pa Smaržu upi līdzThien Mu pagodai – mierpilnai un klusai vietai upes krastā. Apmeklēsim Impērijas citadeli dēvētu arī par Aizliegto pilsētu, no kuras Nguyen dinastija 143 gadus pārvaldīja valsti. Vēl apmeklēsiet varenās imperatoru Tu Duc kapenes. Interesants ir arī Dong Ba tirgus ar dažādām precēm. Tirgus ir Hue kultūras un tradīciju simbols. Nakts viesnīcā Hue.

10. DIENA, SESTDIENA, 26.10. HUE – HOI AN

Šodien mūs gaida brauciens gar Danangai uz UNESCO iekļauto Hoi An pilsētu. 16.- 17. gadsimtā tajā atradās svarīga tirdzniecības osta. Preces no Japānas, Ķīnas, Holandes un Indijas ceļoja uz Hoi An. Pēc šī brīža Vjetnamas izmēriem tā ir neliela pilsēta, bet tās šarms slēpjas senajā arhitektūrā un dažādu tautu ietekmē. Apskatīsim 400 gadus seno japāņu tiltu un Ķīniešu templi. Nakts viesnīcā Hoi An.

11. DIENA, SVĒTDIENA, 27.10. HOI AN – SAIGONA – CU CHI TUNEĻI – SAIGONA

No rīta pārlidosim uz dienvidiem un valsts lielāko pilsētu - Saigonu. Pēc ielidošanas dosimies ārpus pilsētas uz Cu Chi tuneļiem, ko veido septiņdesmit piecu jūdžu garš pazemes labirints, kurā tūkstošiem cilvēku slēpās Vjetnamas kara laikā. Šī ir savdabīga un īpaša vieta, kas sniedz papildus iespaidus par Vjetnamas vēsturi. Atgriezīsimies pilsētā. Nakts viesnīcā Saigonā.

12. DIENA, PIRMDIENA, 28.10. SAIGONA – MEKONGAS DELTA – SAIGONA

No rīta dosimies ceļā uz Mekongas deltu. Pateicoties labvēlīgajiem laika apstākļiem te audzē daudzveidīgus augļus: greifrūtus, mango, mandarīnus, apelsīnus, rambutānus un durianus. Ierodoties deltas rajonā, braukšanu autobusā nomainīsim uz kruīzu pa Mekongas deltas kanāliem un attekām, vērojot ikdienas norises un dzīvi upes deltā. Pēc kruīza baudīsim vietējos augļus. Atgriešanās Saigonā, pa ceļam pilsētā apskatīsim tās ķīniešu rajonu. Nakts viesnīcā Saigonā.

13. DIENA, OTRDIENA, 29.10. SAIGONA – VUNG TAU

No rīta turpināsim iepazīt Saigonu, apmeklēsim Notre Dame katedrāli un no ārpuses redzēsim pilsētas operas namu. Pēc pusdienām brauciens uz aptuveni 100 km attālumā esošo Vung Tau kūrortu. Iekārtošanās viesnīcā un nakts viesnīcā Vung Tau.

14. DIENA, TREŠDIENA, 30.10. VUNG TAU

Brīva diena atpūtai vai iespēja doties 4 stundu ekskursijā pa Vung Tau. Nakts viesnīcā Vung Tau.

15. DIENA, CETURTDIENA, 31.10. VUNG TAU – SAIGONA – RĪGA

Brīvs rīts un ap pusdienas laiku brauciens uz lidostu. Vēlā pēcpusdienā lidojums Saigona – Stambula, nakts lidmašīnā.

16. DIENA, PIEKTDIENA, 01.11. STAMBULA – RĪGA

No rīta ielidošana Stambulā, 09:20 lidojums uz Rīgu, ierašanās ap 11:20.CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • lidojuma biļete Rīga – Hanoja un Saigona – Rīga;
 • iekšzemes lidojumi;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 13 brokastis, 10 pusdienas un 3 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas;
 • latviski runājoša grupas vadītāja un krievu/angļu valodā runājošu gidu pakalpojumi;
 • Vjetnamas vīza.


CEĻOJUMA CENĀ NEIETILPST:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas; 
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.
 • Piemaksa par vienvietīgu numuru – 409 EUR
Lasīt pilnu aprakstu...
Pieprasiet savu paketi jau tagad, ātri, ērti, izdevīgi, maksājot tikai pēc rezervācijas apstiprināšanas!

Ja neesat atraduši savu ceļojumu vai interesē cits piedāvājums, uzrakstiet mums, mēs piemeklēsim īsto!