×

У Вас появился вопрос по нашему новому сайту или хотите получить самое выгодное предложение?

 

Звоните, мы поможем 66 222 220!

DROŠA CEĻOŠANA
Безопасность наших туристов - наш приоритет! Мы активно сотрудничаем с туроператорами и партнерами в принимающих странах, чтобы узнать самую свежую информацию о требованиях к въезду/выезду и мерам безопасности, применяемым в аэропортах, во время полетов и трансферов, а также в отелях. 
Внимание! Информация, собранная на этой странице, не является официальным источником. К тому же правила меняются очень быстро. Поэтому мы настоятельно рекомендуем вам связаться с нами перед поездкой и проверить требования безопасности на официальных сайтах страны, которую вы посещаете.

ВОЗВРАЩЕНИЕ В ЛАТВИЮ:

  Из страны низкого риска (ЕС, ЕЭЗ, третьи страны) Из страны высокого риска (ЕС, ЕЭЗ) Из страны высокого риска (третьи страны) Из страны особо высокого риска

ВАКЦИНИРОВАННЫЕ И ПЕРЕБОЛЕВШИЕ (при наличии электронного сертификата либо подтверждения в бумажном формате)*

 Заполнение covidpass.lv ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ
 Тест перед въездом в Латвию НЕ ТРЕБУЕТСЯ НЕ ТРЕБУЕТСЯ НЕ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ
 Тест по прилету в Латвию НЕ ТРЕБУЕТСЯ НЕ ТРЕБУЕТСЯ НЕ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ
 Самоизоляция НЕ ТРЕБУЕТСЯ НЕ ТРЕБУЕТСЯ НЕ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ

ОСТАЛЬНЫЕ (НЕВАКЦИНИРОВАННЫЕ И НЕ ПЕРЕБОЛЕВШИЕ)

 Заполнение covidpass.lv  ТРЕБУЕТСЯ  ТРЕБУЕТСЯ  ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ 
 Тест перед въездом в Латвию ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ
 Тест по прилету в Латвию НЕ ТРЕБУЕТСЯ НЕ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ
 Самоизоляция НЕ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ ТРЕБУЕТСЯ

 * Факт вакцинации или перенесения COVID-19 подтверждает только сертификат (электронный либо в бумажном формате). Подтверждение о перенесении заболевания годно от 11 до 180 дней с момента начала заболевания. Если в распоряжении лица нет такого сертификата, на него распространяются требования, относящиеся к невакцинированным или непереболевшим лицам.

 * Требования к тестам: тест PCR за 72 часа либо тест на антигены за 24 часа до входа в транспортное средство перевозчика или до въезда в Латвию. От тестов освобождены дети младше 12 лет. DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA TENERIFĒ
⇒ Visiem ceļotājiem no 12 gadu vecuma jāveic COVID-19 PCR tests ne agrāk par 72 stundām pirms ierašanās Tenerifes lidostā vai arī RAT-antigēn tests ne agrāk par 48 stundām pirms ierašanās Tenerifes lidostā. 
Tests nav jāveic personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Tenerifē, kā arī personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā), ka ir izslimojusi ar COVID-19 un no pirmā pozitīvā testa ir pagājušas, ne mazāk kā 11 dienas, bet ne vairāk kā 180 dienas pirms ierašanās Tenerifē. 
⇒ Visiem ceļotājiem, arī bērniem, pirms došanās uz Tenerifi ne agrāk kā 48 stundas pirms iebraukšanas valstī, jāaizpilda veselības veidlapa spth.gob.es. Aizpildot veidlapu būs jāaugšupielādē pierādījums par negatīvu testu vai izslimošanas/vakcinācijas sertifikāts. Pēc veidlapas aizpildīšanas, ceļotājam tiks piešķirts QR kods, kas būs jāuzrāda drukātā vai digitālā veidā. 
⇒ Atrodoties Tenerifē mobilajā tālrunī ir obligāti jāinstalē lietotne Radar COVID, publiskās vietās obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi, sabiedriskās vietās jāievēro droša 2 metru distance.
⇒ Ceļotājiem ierodoties Tenerifē pēc nejaušības principa var likt nākamo 48 stundu laikā veikt PCR testu. Testa rezultāts būs jāiesniedz atbildīgajām varas iestādēm. Par testu ceļotājiem būs jāmaksā par saviem līdzekļiem. Ceļotājiem, kuriem, tiek likts veikt PCR testu tiks sniegta rakstiska informācija par drošības prasību ievērošanu.

 

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA ĒĢIPTĒ
⇒ Visiem ceļotājiem no 6 gadu vecuma jāveic COVID-19 PCR tests ne agrāk par 72 stundām pirms ierašanās Ēģiptes lidostā. Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra formātā, angļu valodā. 
Tests nav jāveic personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Ēģiptē. Personām, kuras ir izslimojušas ar COVID-19, IR JĀVEIC PCR tests pirms ierašanās Ēģiptē!
⇒ Visiem ceļotājiem pirms došanās uz Ēģipti, ir jāaizpilda deklarācijas veidlapa.
⇒ Atrodoties Ēģiptē publiskās vietās obligāti jānēsā sejas aizsargmaska un jālieto roku dezinfekcijas līdzekļi, sabiedriskās vietās jāievēro droša 2 metru distance.

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA PORTUGĀLĒ - MADEIRĀ
⇒ Visiem ceļotājiem no 12 gadu vecuma jāveic COVID-19 PCR tests ne agrāk par 72 stundām pirms ierašanās Madeiras lidostā. Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. 
Tests nav jāveic personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Madeirā, kā arī personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā), ka ir izslimojusi ar COVID-19 un no pirmā pozitīvā testa ir pagājušas, ne mazāk kā 11 dienas, bet ne vairāk kā 180 dienas pirms ierašanās Madeirā. 
⇒ Visiem ceļotājiem no 12 gadu vecumam 12h līdz 48h laikā pirms ierašanās Portugālē, ir jāaizpilda FCS veidlapa. Aizpildot veidlapu būs jāaugšupielādē pierādījums par negatīvu testu vai izslimošanas/vakcinācijas sertifikāts. Pēc veidlapas aizpildīšanās katram ceļotājam tiks ģenerēts QR kods, kurš ir jāsaglabā viedtālrunī un būs jāuzrāda lidostā.

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA ARĀBU EMIRĀTOS “DUBAIJĀ”
⇒ Pasažieriem no 12 gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās AAE lidostā.
⇒ Visiem tūristiem, kas dodas uz AAE, ir jāaizpilda veselības deklarācijas veidlapa un karantīnas saistību veidlapa
⇒ Katram tūristam, dodoties uz AAE, ir nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā, kuru ir iespējams noformēt pie mums.

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA KUBĀ
⇒ Visiem pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Kubas lidostā.
⇒ Visiem tūristiem, kas dodas uz Kubu, ir jāaizpilda veselības deklarācijas veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma.
⇒ Katram tūristam, dodoties uz Kubu, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā, kuru ir iespējams noformēt pie mums.
⇒ Katram tūristam pirms ierašanās Kubā ir nepieciešams iegādāties Kubas ieceļošanas karti. Lūgums par Kubas ieceļošanas kartēm interesēties vīzu centrā pa tālruni 26008100 vai 67220707.
⇒ Ierodoties Kubas lidostā visiem tūristiem vēlreiz tiks veikts PCR tests, un viņi tiks nogādāti savā izmitināšanas viesnīcā, kur 24-72 stundu laikā tiks nosūtīts testa rezultātu. Viņi var izmantot visus viesnīcas pakalpojumus. Pēc negatīva PCR testa rezultāta ceļotāji var izbaudīt savu ceļojumu arī ārpus viesnīcas.

 

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA MEKSIKĀ “KANKŪNĀ”
⇒ Visiem tūristiem, kas dodas uz Kankūnu, ir jāaizpilda veidlapa, kurai jābūt līdzi izdrukātai un aizpildītai pirms ceļojuma.
⇒ Katram tūristam obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā, kuru ir iespējams noformēt pie mums.

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA ZANZIBARĀ
⇒ Visiem pasažieriem no 5 gadu vecumam jāveic Covid-19 PCR testu ne ātrāk kā 96 stundas pirms ierašanās Zanzibāras lidostā.
⇒ Tūristiem, kas dodas uz Zanzibāru, ir jāaizpilda veselības deklarācijas veidlapa, kuru iesakām izdrukāt un aizpildīt pirms ceļojuma.
⇒ Katram tūristam, dodoties uz Zanzibāru, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā, kuru ir iespējams noformēt pie mums.

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA MAURĪCIJAS SALĀS
⇒ Visiem pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Maurīcijas salas. PCR tests ir jāveic visiem gan zīdaiņiem, gan bērniem, gan vakcinētajiem! Maurīcijas salās tiks ielaistas un drīkst uzturēties TIKAI personas, kuras ir saņēmušas pilnu vakcināciju pret COVID-19.
⇒ Visiem tūristiem, kas dodas uz Maurīcijas salām, ir jāaizpilda ceļotāju veidlapa, kuru jaizdrukā un jaaizpilda pirms ceļojuma.
⇒ Katram tūristam, dodoties uz Maurīcijas salām, ir obligāti nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā,
kuru ir iespējams noformēt pie mums.
⇒ Ierodoties viesnīcā visiem tūristiem ir nepieciešams veikt bezmaksas viesnīcas nodrošinātu (RAT) antigēnu tests: ja tas ir negatīvs, tūristi var turpināt savu atpūtu, ja tas ir pozitīvs, tūrists tiks izolēts kūrortā vai slimnīcā (atkarīgs no situācijas). Ceļojuma piektajā dienā visiem tūristiem obligāti jāveic atkārtots viesnīcas nodrošināts bezmaksas (RAT) antigēnu tests.

 

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA ITĀLIJĀ “BERGAMO”
⇒ Visiem pasažieriem no 6 gadu vecuma jāveic Covid-19 PCR vai IgG antivielu seroloģiskais tests ne ātrāk kā 48h pirms ierašanās Bergamo lidostā (t.i., ja līdz ielidošanai Bergamo lidostā ir atlikušas vairāk nekā 48 stundas un jūs esat veicis testu, tas nebūs derīgs).
⇒ PCR testi nav jāveic personām, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā) par to, ka pasažieris ir izslimojis ar COVID-19 pēdējo 180 dienu laikā pirms ierašanās Bergamo. Vai personas kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Bergamo.
⇒ Visiem ceļotājiem pirms došanās uz Bergamo ir jāaizpilda tiešsaistes reģistrācija.

 

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA FRANCIJĀ
⇒ Pasažieriem jāveic Covid-19 PCR vai antigēnu (RAT) tests ne ātrāk kā 72h pirms ierašanās Francijas lidostā.
⇒ Covid-19 tests nav jāveic bērniem līdz 12 gadu vecumam; personām, kuras var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikušas pilnu vakcinācijas kursu, balstoties uz oficiālu ES vakcinācijas kārtību, ar Pfizer, Moderna, Astra Zeneca ne mazāk kā 7 dienas, ar Janssen - ne mazāk kā 28 dienas pirms ierašanās Francijā.

 

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA SEIŠELU SALĀS
⇒ Pasažieriem jāveic Covid-19 PCR tests ne ātrāk kā 72h pirms izlidošanas no Rīgas lidostas.
⇒ Visiem tūristiem pēc negatīva testa saņemšanas ir nepieciešams aizpildīt ceļotāju veselības veidlapu pirms došanās uz Rīgas lidostu. Aizpildot ceļotāja veselības deklarāciju, ir nepieciešams augšupielādēt dokumentu, kas apstiprina negatīvo COVID-19 testa rezultātu; augšuplādēt personas fotogrāfiju; norādīt lidojuma informāciju un viesnīcas adresi, kurā plānojat palikt; veikt samaksu par aizpildīto veidlapu (pieaugušajiem - 10 EUR/Pers., bērniem - virs 12 gadiem 5,40 EUR/pers.). Pēc veidlapas aizpildīšanas tiks nosūtīts kods, ko lūdzam ņemt līdzi uz lidostu printētā veidā! Veicot reģistrēšanos lidostā, būs nepieciešams uzrādīt izdrukātu un apstiprinātu Seišelu salas veselības veidlapas kodu.
⇒ Seišelu salas valdība neuzņemas atbildību par jebkādiem izdevumiem, kas saistīti ar inficēšanos ar COVID-19 gadījumā. Līdz ar to, ikvienam tūristam in NEPIECIEŠAMS iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kas sedz medicīniskās, uzturēšanās un atgriešanās izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā kuru ir iespējams noformēt pie mums.
⇒ Transfērus uz viesnīcām veic sertificēti pārvadātāji. Ceļotājiem nav ļauts izmantot publisko sabiedrisko transportu.
⇒ Ceļotājiem ar respiratorās saslimšanas simptomiem kā klepus, iesnas, drudzis vai elpas trūkums tiks nodrošināts veselības aprūpes serviss. Gadījumā, ja tiks konstatēta inficēšanās ar COVID-19, ceļotājs tiks izolēts speciālā izmitināšanas vitā līdz izveseļosies. Visas izmaksas sedz pats ceļotājs.

 

DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA DOMINIKĀNAS REPUBLIKĀ
⇒ Ierodoties lidostā, tūristiem var tikt veiktas ātrās COVID-19 pārbaudes. Parbaudes netiks veiktas bērniem līdz 5 gadu vecumam, cilvēkiem, kuri ir pilnībā vakcinēti (vismaz 3 nedēļas pēc otrās vakcinācijas) un cilvēkiem, kuriem PCR tests ir veikts vismaz 72 stundas iepriekš līdz ierašanās Dominikānas Republikā.
⇒ Visiem ceļotājiem ir jāaizpilda elektroniskā veidlapas forma. Pasažieriem veidlapa jāaizpilda 2 reizes: viena par iebraukšanu un otra par izbraukšanu. Tiks ģenerēti divi dažādi QR kodi.
⇒ Pirms ierašanās Lietuvā, ne agrāk kā 48 stundas pirms brauciena sākuma obligāti jāaizpilda NVSC ANKETA un jāiesniedz saņemtais apstiprinājums (QR kods) pārvadātājam pirms iekāpšanas transportlīdzeklī. Lai atgrieztos no sarkanās zonas valstīm, nepieciešams negatīvs PCR vai antigēna testa rezultāts un 10 dienu izolācija.
⇒ Testēšanas un pašizolācijas prasības netiks piemērotas personām, kurām ir medicīnas iestādes dokuments, kas apliecina: COVID-19 slimības izārstēšanu vai pilnīga vakcinācija ar vienu no COVID-19 vakcīnām.


DROŠĪBAS NODROŠINĀŠANA TURCIJĀ
⇒ Visiem ceļotājiem no 12 gadu vecuma jāveic COVID-19 PCR tests ne agrāk par 72 stundām pirms ierašanās Turcijas lidostā vai arī RAT-antigēn tests ne agrāk par 48 stundām pirms ierašanās Turcijas lidostā. Testa rezultātam ir jābūt oriģinālam, papīra vai digitālā formātā, angļu valodā. 
Tests nav jāveic personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu angļu valodā), ka ir veikusi pilnu vakcinācijas kursu ne mazāk kā 14 dienas pirms ierašanās Turcijā, kā arī personai, kura var dokumentāri pierādīt (ar sadarbspējīgu pārslimošanas sertifikātu angļu valodā), ka ir izslimojusi ar COVID-19 un no pirmā pozitīvā testa ir pagājušas, ne mazāk kā 11 dienas, bet ne vairāk kā 180 dienas pirms ierašanās Turcijā. 
⇒ Visiem ceļotājiem no 2 gadu vecuma 72 stundu laikā pirms ierašanās Turcijā ir jāaizpilda ceļotāja iebraukšanas veidlapa. Pēc veidlapas aizpildīšanas tiks izveidots HES kods, ko ceļotāji varēs uzrādīt ieceļotot Turcijā un viesnīcā.

Aicinām ceļotājus visus dokumentus, testa rezultātus, covid sertifikātu ņemt līdzi drukātā papīra formātā.
Mēs stingri iesakām ikvienam tūristam iegādāties ceļojumu apdrošināšanu, kurā iekļautas izmaksas COVID-19 inficēšanās gadījumā.
Apdrošināšanu varat noformēt pie mums uz vietas birojā, rakstot uz atlantic@atlantic.lv vai zvanot uz +371 29 99 19 91 vai +371 67220505.