×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!


Kāpēc izvēlēties BALTA ceļojumu apdrošināšanu?

   »» Plašs risku segums katra ceļotāja vajadzībām un mērķim bez pašriska.
   »» Sava ceļojuma laikā no jebkuras vietas pasaulē varat sazināties ar BALTA palīdzības dienestu 24 stundas diennaktī 
   »» Izdevumu kompensēšana saistībā ar ieplānota ceļojuma atcelšanu, ja pirms ceļojuma sākuma noticis iepriekš neparedzēts gadījums vai nepieciešams pārtraukt ceļojumu (ja polisē iekļauts risks “Ceļojumu atcelšana, pārtraukšana”).
   »» Iespēja iegādāties ceļojuma apdrošināšanu ar Covid-19 riska segumu. 

 

Lai noformētu ceļojuma apdrošināšanas polisi, zvani 67220505 un 66222220 vai nāc uz mūsu birojiem Rīgā Merķeļa ielā 5 un Baznīcas ielā 9/11.Kādus neparedzētus izdevumus* sedz BALTA?

*atbilstoši polises nosacījumiem un izvēlētajiem riskiem

Ceļojuma laikā gūtas traumas, pēkšņas saslimšanas, hronisku slimību saasinājumi, kas iestājušies ceļojuma laikā, palīdzība grūtniecības sarežģījumu novēršanai, ja grūtniecības ilgums nav pārsniedzis pilnas 32 nedēļas, segti neatliekamās medicīniskās palīdzības izdevumi un repatriācija.

Ceļojuma atcelšana, ja pirms ceļojuma esi saslimis pats vai tuvinieks, iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā, dodoties uz izbraukšanas vai izlidošanas punktu, vai īsi pirms ceļojuma esi zaudējis darbu.

Ceļojuma pārtraukšana, ja esi atsaukts no ikgadējā atvaļinājuma, ģimenes loceklim radušās nopietnas veselības problēmas vai ceļojumu nevar turpināt, jo personīgais vai nomātais auto cietis ceļu satiksmes negadījumā un ar to nav iespējams turpināt ceļu.

Lidojuma aizkavēšanās vai atcelšana, nokavēts savienotais reiss.

Bojāta, aizkavējusies vai pazudusi bagāža. Tiek atlīdzināti zaudējumumi par bagāžas mantas atjaunošanu, ja pārvadātājam nodotā bagāža tiek bojāta vai nozaudēta. Ja bagāža aizkavējas vairāk par 3 stundām, tad apmaksā sapratīgus izdevumus par pirmās nepieciešamības precēm un vietējam klimatam atbilstoša apģērba un apavu iegādi, sporta inventāra nomu, ja aizkavējas sporta inventārs.

 

Lai Tavā ceļojumā neaizmirstams ir tikai pozitīvais, izvēlies ceļojumu apdrošināšanas programmu atbilstoši sava ceļojuma mērķim:

Atpūtas vai darba braucieni:  Izvēlies kādu no standarta programmām, ja plāno darba braucienu, mierīgu atpūtu pie jūras vai meklēsi piedzīvojumus, nodarbojoties ar niršanu vai raftingu. Atbilstoši izvēlētas programmas nosacījumiem Tu saņemsi atlīdzību par medicīniskajiem izdevumiem, naudas vai bagāžas zādzību, tulkošanas pakalpojumiem, reisa atcelšanu dabas stihiju dēļ, vietas atteikumu lidmašīnā un pat aizvietojošo transportu, ja Tavs reiss kavējas, bet Tev ir jāpaspēj uz kruīzu vai kādu citu svarīgu pasākumu.

Ziemas sporta braucieni: Ziemas sporta programma būs pareizā izvēle, ja ceļojuma laikā plāno nodarboties ar kalnu slēpošanu, snovbordu, hokeju, biatlonu, ātrslidošanu, daiļslidošanu, šorttreku vai braukt ar sniega motociklu. Atbilstoši izvēlētās programmas nosacījumiem būs apdrošināta Tava civiltiesiskā atbildība, bagāža un sporta inventārs. Tiks sēgti zaudējumi arī tad, ja atkušņa vai sniegputeņa dēļ slēpošanas trase būs slēgta.

Ekstrēmais sports un aktivitātes: Šī apdrošināšanas programma ir kā radīta Tev, ja esi ekstrēmo sporta veidu cienītājs(-a) un ceļojuma laikā plāno sērfot ar pūķi, nodarboties ar autosportu, cīņas sportu vai citām īpaši paaugstināta riska sporta aktivitātēm. Iegādājoties papildu segumu, būsi pasargāts arī sacensību laikā.

Apdrošināšana vīzu saņemšanai vai ieceļošanas Krievijas Federācijā vai Baltkrievijas Republikā: Ja plāno apmeklēt noteiktas teritorijas un nepieciešams formēt ieceļošanas vīzu, tad šī būs īstā izvēle. Programma piedāvāta atbilstoši vīzu tipiem un derīga iebraukšanai attiecīgās valsts teritorijā.

Senioru: Ja esi ceļotājs, kas vecāks par 75 gadiem, izvēlies senioru programmu. Programmas ietvaros tiek atlīdzināti zaudējumi arī par bagāžas sabojāšanu vai nozaudēšanu, lidojuma aizkavēšanos, ceļojuma dokumentu atjaunošanu u.c. 

Lai ceļojuma laikā nebūtu jāraizējas par to, kas notiek Tavās mājās, iekļauj ceļojumu apdrošināšanas polisē arī īpašuma un mantas apdrošināšanu!