×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!


Cienījamie tūristi,

Ņemot vērā Veselības ministrijas ieteikumus un informāciju, kas saņemta no ārvalstu partneriem, NOVATOURS nolēma:
   • PortugāleLisabona un Madeira  – atcelt lidojumus līdz 30.11.
   •  Ēģipte, Hurgada un Šarm El Šeiha  – atcelt lidojumus līdz 31.12.
   •  Kanāriju salas, Tenerife – atcelt lidojumus līdz 15.12.
 

Tūristiem, kuri plānoja brīvdienas Turcijā, Grieķijā, Portugalē, Ēģiptē, Spanijā vai Tunisija tiek piedāvāts:

   • Mainīt ceļojumu uz Tenerifi ar lidojumu 18. decembrī vai Kipras kūrortiem novembrī - decembrī saskaņā ar lidojuma grafiku pēc aktuālajām cenām sistēmā ar papildu atlaidi 3% 

   • Mainīt ceļojumu uz jebkuru citu galamērķi pēc aktuālajām cenām sistēmā ar papildu 3% atlaidi atpūtas un eksotiskajiem ceļojumiem 
   • Mainīt ceļojumu par tādu pašu cenu uz 2021.gadu to pašu datumu, kas sākotnēji rezervēts (+/- 3 dienas, ja 2021.gadā tajā pašā dienā nav lidojuma)*
   • Hurgadas un Šarm El Šeihas rezervācijas izmaiņas par to pašu cenu var veikt arī periodā no 01.01.2021. līdz 31.01.2021. vai 01.02.2021. līdz 28.02.2021.**
  • Saņemt ceļojuma vaučeri un izvēlieties jebkuru citu atpūtas, eksotisko vai slēpošanas ceļojumu, ko piedāvā Novatours. Visiem ceļotājiem, kuri izmantos vaučeru, tiks piešķirta  3% atlaide izvēlētajam atpūtas vai eksotiskajam ceļojumam
   • Saņemt naudas atmaksu (saskaņā ar Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu)


Maiņa par to PAŠU CENU ir iespējama, saglabājot to pašu galamērķi, viesnīcu, numura tipu, ēdināšanu un ilgumu. Ceļojuma cena tiks pārrēķināta, ja jaunizvēlētajam ceļojumam mainīsies vecuma kategorija vai ceļojuma ilgums. Izmaiņas par to pašu cenu ir iespējamas, ja viesnīcai ir iespēja apstiprināt viesnīcas numuru jaunam datumam (pēc viesnīcas pieejamības).
Atsevišķas viesnīcas var nebūt pieejama ceļojuma maiņa par to pašu cenu 
Rezervācijas Turcijai, kuras sākotnējais rezervācijas datums bija 2020.gada aprīlis, maijs un kuras Covid-19 dēļ tika pārceltas uz 2020.gada septembri-oktobri, par tādu pašu cenu var mainīt tikai uz sākotnējo rezervācijas datumu 2021.gada (aprīli, maiju) nevis uz 2021.gada septembri-oktobri.
** Atsevišķas viesnīcas var nebūt pieejamas papildu periodos

-------------------------------------------------

Savukārt ceļojumu operators TEZ TOUR  līdz 31.10. atceļ lidojumus uz Turciju un Grieķiju un līdz 06.12. atceļ lidojumus uz Ēģipti (Hurgadu, Šarm eš Šeihu) un Spāniju (Grankanārija).  

Tūristiem kam bija plānoti lidojumi uz Ēģipti (Hurgadu, Šarm eš Šeihu) un uz Grankanārijas salu, tiek piedāvāts:
   • Saglabājot iepriekšējos rezervācijas nosacījumus pārnest uz izlidošanu citā periodā – 2020./2021.gada Ziemas sezonas ietvaros. Grankanārijai pēc cenām, kas pieejamas rezervēšanas sistēmā, Ēģiptei iespējama cenas saglabāšana.
   • Mainīt ceļojumu uz jebkuru citu galamērķi pēc aktuālajām cenām sistēmā (cilvēku skaita un uzvārdu izmaiņas tiek pieņemtas)
  • Saņemt ceļojuma vaučeri atbilstoši Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 46.panta nosacījumiem un vēlāk izvēlieties jebkuru citu atpūtas, eksotisko vai slēpošanas ceļojumu, ko piedāvā TEZ TOUR. Jaunu komplekso tūrisma pakalpojumu līgumu jānoslēdz līdz 09.06.2021.un ceļojuma izlidošanas datumam jābūt ne vēlākam par 31.12.2021.
! Pārrezervēt ir nepieciešams līdz 30.12.2020.
! Viesnīcas patur tiesības jaunas izmaiņas neapstiprināt.
 

Maksājumi par Ēģiptes un Spānijas rezervācijām tiem ceļojumiem, kuri ieplānoti periodā no 06.12.2020. līdz 10.01.2021., veicami, ievērojot termiņu: līdz 2 (divām) nedēļām pirms ceļojuma sākuma.


Tūristiem tiek piedāvāts veikt izmaiņas aktuālajās ceļojumu rezervācijās uz Antāliju, Krētu un Rodas salu:
  • Saglabājot iepriekšējo cenu, pārrezervēt ceļojumus uz 2021.gadu uz sakritīgiem datumiem (+/- 1-3 dienas) ar atbilstošiem iepriekšējiem nosacījumiem (tūristu uzvārdi, viesnīca, numura un ēdināšanas tips). 
  • Saņemt ceļojuma vaučeri atbilstoši Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 46.panta nosacījumiem un vēlāk izvēlieties jebkuru citu atpūtas, eksotisko vai slēpošanas ceļojumu, ko piedāvā TEZ TOUR. Jaunu komplekso tūrisma pakalpojumu līgumu jānoslēdz līdz 09.06.2021. un ceļojuma izlidošanas datumam jābūt ne vēlākam par 31.12.2021.
! Pārrezervēt ir nepieciešams līdz 31.10.2020.
! Viesnīcas patur tiesības jaunas izmaiņas neapstiprināt.
! Tūristiem, kuru vidū ir bērni – ja viesnīcas cena mainās bērna vecuma dēļ, tad nav iespējams saglabāt iepriekšējo cenu un tiks veikts pārrēķins. 

Pateicamies par sapratni. Tiklīdz situācija mainīsies, mēs nekavējoties informēsim Jūs