×

Jums ir jautājumi par mūsu jauno mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi uz Ķīnu

 

Par valsti

Čarterlidojumi

Ķīna – pati lielāka valsts pasaulē pēc iedzīvotāju skaita, kura atrodas austrumu Āzijā. Ķīnu apskalo: Austrumķīnu jūraKorejas līcisDzeltena jūra un Dienvidķīnas jūraĶīna – milzīga valsts, kura pēc teritorijas ir nedaudz mazāka par Krieviju un Kanādu, tieši tāpēc gaisa temperatūra šeit var stipri atšķirties, atkarība no reģiona. Piemēram ziemeļu rajonos, ziemā temperatūra var pazemināties līdz -7 grādiem, bet dienvidu rajonos līdz +6. Bet vasarā gaisa temperatūra var pacelties virs +28 grādiem.

Sāciet laicīgi plānot Jūsu ceļojumu, zvanot Atlantic Travel: (+371) 67220505 un (+371) 66222220, vai nāciet uz mūsu birojiem Rīgā, Merķeļa ielā 5 un Baznīcas ielā 9/11, vai arī rakstiet pieprasījumu mūsu mājas lapā!

Kas ir patīkami, Ķīnā būs ērti visiem ceļotājiem, gan tiem, kam ir liela nauda, un tiem kam nav. Visi jutīsies ka miljonāri. Ekskluzīvi pulksteņi par dažiem dolāriem,  drēbes no pazīstamiem dizaineriem, ārstnieciskās procedūras – viss par kapeikām. Ķīna strauji attīstās ne tikai ekonomikas ziņā, bet arī tūrisma jomā. Ar katru gadu atpūta Ķīnā kļūst vairāk komfortabla, simtiem būvē jaunas viesnīcas, kazino un izklaides vietas.

Bet ja atcerēties par Ķīnas vēsturisko mantojumu, vietējas ekskursiju programmas atstāj neaizmirstamus iespaidus dvēseles dziļumā. Pirmā valsts šeit bija dibināta vel 21.gadsimtā pirms mūsu ēras. Jūs tikai iedomājaties, cik šeit ir ievērojamāku vietu! Protams, tos visus jums neapskatīt pat visas dzīves laikā, bet pateicoties Atlantic Travel, jūs varat doties uz ekskursiju tūri pa Ķīnu, kuras laikā jūs redzēsiet pašus slavenus senās Ķīnas pieminekļus. Ieraudzīsiet Lielo Ķīnas mūri, apmeklēsiet Ķīnas cirku, dosieties autobusa ekskursijā pa Pekinuekskursijā pa Šanhaju, dosieties uz ekskursiju uz Nefrīta Buddas tempļi Šanhajā.

Dodoties ar lidmašīnu no Rīgas uz Ķīnu, atcerieties, kā pirms ceļojuma jums ir nepieciešams parūpēties par vīzu uz ĶīnuVīza uz Ķīnu ir vajadzīga gan Latvijas nepilsoņiem, gan pilsoņiem.  

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BALTA.  

Cena EUR
Dienas

Atlasīt

Jūs meklējat ceļojumu uz Ķīna / izlidošana no pilsētas Rīga, ja nav norādīts citādi  /

Mūsu sistēma neatrada ceļojumus pēc Jūsu pieprasījuma.
Pamēģiniet mainīt meklēšanas parametrus vai zvaniet pa tel. +371 67220505

Nosūtiet sava ceļojuma aprkastu un mēs noteikti piemeklēsim labāko piedāvājumu