×

Jums ir jautājumi par mūsu mājas lapu vai vēlaties saņemt visizdevīgāko piedāvājumu?
 
Zvaniet, mēs palīdzēsim 66 222 220!

Ceļojumi Franču Polinēziju

 

Par valsti

Čarterlidojumi

Ceļojiet uz Franču Polinēziju kopa ar Atlantic Travel!  Franču Polinēzija atrodas Klusā okeāna dienvidu daļā un izceļas ar šausmīgu klimatu – šeit ir bezgalīga vasara. Tieši šīs apstāklis padara Franču Polinēziju par pašu karotāku kūrortu pasaulē. Starp salām, kuri ir iekļauti Franču Polinēzijas sastāvā ir tik slaveni kūrorti kā Bora-Bora un Tahiti.

Sāciet plānot savu neaizmirstamu ceļojumu ar zvanu uz Atlantic Travel: (+371) 67220505!

Populārākas ekskursijas Franču Polinēzijā – zemūdens ekskursijas. Pēc sauļošanas zem siltas saulītes skaista balta pludmalē, izdzerot kārtējo atsvaidzinoša kokteiļa glāzīti, jūs ienirāt ūdenī un jūsu ekskursija sākas!

Kaut ka tā vajadzētu būt šeit, īstajā paradīzē uz zemes. Bet ja jau mēs devām šai vietai tik skaļu un vērtīgu aprakstu, tad ievērojamākam vietām šeit gan vajadzētu būt.

Bez šaubām – zemūdens ekskursijas – tas ir pirmais kāpēc vajadzētu uz šejieni braukt. Bet neskaitot tas šeit ir daži interesanti maršruti tiem, kam apnika baudīt atpūtu pludmalē. Tad ieteicam apmeklēt pērļu muzeju Papeete pilsētā, pacelties uz svēto kalnu Roti vai apskatīt sena tempļa drupas.

Piekusušiem un izsalkušiem jums tiešam gribēsies apciemot kādu vietējo restorāniņu un ne velti! Polinēzijas virtuvē ir apvienoti divi motīvi: Eiropas un Āzijas, tāpēc ēdieni šeit lieliski un prioritāte tajos atdota zivju pārstāvjiem.

Bet vēlāk, kad dosieties uz iepirkšanām Franču Polinēzijā – obligāti pieskatiet sev melnas pērles – tas ir viens nopopulārākiem suvenīriem, ko aizved no šejienes tūristi.

Uz Franču Polinēziju jūs varat lidot ar avioreisu no Rīgas vai nopirkt biļeti uz kruīzu ar prāmji.  

Jūsu ceļojumu ar Atlantic Travel garantē BTA.

Cena EUR
Dienas

Atlasīt

Jūs meklējat ceļojumu uz Franču Polinēzija / izlidošana no pilsētas Rīga, ja nav norādīts citādi  /

Mūsu sistēma neatrada ceļojumus pēc Jūsu pieprasījuma.
Pamēģiniet mainīt meklēšanas parametrus vai zvaniet pa tel. +371 67220505

Nosūtiet sava ceļojuma aprkastu un mēs noteikti piemeklēsim labāko piedāvājumu